CSKA vs Kryliya H2H Statisztikák
Személyes találkozók
CSKA Moszkva
39 mérkőzés
Krilja Szovjetov Szamara
27 Győzelem
8 Döntetlen
4 Győzelem
69%
21%
10%
1. Félidőben
16 Győzelem
16 Döntetlen
7 Győzelem
41%
41%
18%
2. Félidőben
22 Győzelem
11 Döntetlen
6 Győzelem
56%
28%
15%
Célok
Összes gól
104
74
30
Meccs végeredmény
18
További - 46%
21
54% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.67
1.9
0.77
Átlagos idő egy gólra
33'
47'
117'
CSKA Moszkva
11
0-15'
6
16-30'
10
31-45'
3
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
HT
13
46-60'
18
61-75'
14
76-90'
8
46-60'
8
61-75'
4
76-90'
Krilja Szovjetov Szamara
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 133
3.41
61
72
Piros lapok
Összesen: 13
0.33
7
6
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


CSKA MoszkvaOroszország
Krilja Szovjetov SzamaraOroszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
CSKA Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara Utolsó mérkőzések
Meccsek
18.08.26
Russian CupCSKA Moszkva
Akron Tolyatti
1
-
-
7
2
14
14
1
1
0
1
0
1
0
0
-
-
7
2
14
14
1
1
L
15.08.26
RPLCSKA Moszkva
Fakel Voronezh
1.04
0.61
7
3
14
12
3
3
1
0
0
0
1
0
1.04
0.61
7
3
14
12
3
3
N
08.08.26
RPLCSKA Moszkva
Rosztov
0.62
0.55
1
3
6
9
1
2
0
0
0
0
0
0
0.62
0.55
1
3
6
9
1
2
S
04.08.26
Russian CupLokomotiv Moscow
CSKA Moszkva
-
-
5
4
10
10
1
2
1
1
0
1
1
0
4
5
-
-
5
4
10
10
1
2
N
01.08.26
RPLCSKA Moszkva
Krilja Szovjetov Szamara
1.90
0.51
2
5
15
18
0
3
1
1
1
0
0
1
1.90
0.51
2
5
15
18
0
3
S
24.07.26
RPLCSKA Moszkva
Baltika Kaliningrad
1.32
1.35
6
2
11
17
1
1
2
1
2
1
0
0
1.32
1.35
6
2
11
17
1
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesDinamo Moscow
CSKA Moszkva
-
-
-
-
-
-
1
2
5
2
4
1
1
1
-
-
-
-
-
-
1
2
L
14.07.26
Club Friendly GamesLokomotiv Moscow
1
CSKA Moszkva
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
Meccsek
19.08.26
Russian CupKrilja Szovjetov Szamara
Zenit Szentpétervár
-
-
3
8
14
12
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
5
-
-
3
8
14
12
2
1
L
16.08.26
RPLKrilja Szovjetov Szamara
1
Dynamo-Makhachkala
1.88
2.23
9
5
14
6
3
3
1
4
1
2
0
2
1.88
2.23
9
5
14
6
3
3
L
08.08.26
RPLKrilja Szovjetov Szamara
Baltika Kaliningrad
0.50
1.12
2
5
10
16
1
0
0
2
0
1
0
1
0.50
1.12
2
5
10
16
1
0
L
04.08.26
Russian CupDynamo-Makhachkala
Krilja Szovjetov Szamara
-
-
5
5
14
15
3
1
1
2
0
1
1
1
-
-
5
5
14
15
3
1
N
01.08.26
RPLCSKA Moszkva
Krilja Szovjetov Szamara
1.90
0.51
2
5
15
18
0
3
1
1
1
0
0
1
1.90
0.51
2
5
15
18
0
3
S
25.07.26
RPLDinamo Moscow
Krilja Szovjetov Szamara
0.51
0.12
6
2
15
14
0
0
0
0
0
0
0
0
0.51
0.12
6
2
15
14
0
0
S
18.07.26
Club Friendly GamesAkron Tolyatti
Krilja Szovjetov Szamara
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
11.07.26
Club Friendly GamesRubin Kazan
Krilja Szovjetov Szamara
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
3 Döntetlen
1 Legyőzi
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
40%
40%
40%
40%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Krilja Szovjetov Szamara
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Veszítenek
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
30%
20%
30%
50%
40%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
15
14
7
Gólok az 1. Félidőben9
8
Gólok a 2. Félidőben5
5
Első pontszerzés4
2
Nem szerzett pontot4
CSKA Moszkva
7%
1
7%
1
33%
5
13%
2
13%
2
27%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Krilja Szovjetov Szamara
21%
3
14%
2
29%
4
0%
0
29%
4
7%
1
10
13
5
Gólok az 1. Félidőben7
5
Gólok a 2. Félidőben6
4
Elhibázott első5
2
Nem hagyta ki3
CSKA Moszkva
30%
3
20%
2
20%
2
0%
0
40%
4
40%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Krilja Szovjetov Szamara
31%
4
23%
3
31%
4
15%
2
31%
4
38%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
66'
Összes gól a mérkőzésen
Krilja Szovjetov Szamara
2.5
Teljes mérkőzés2.7
1.2
1. Félidőben1.6
1.3
2. Félidőben1.1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
5
50%
5
50%
1.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
CSKA Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara Mérkőzés statisztikái
CSKA Moszkva
Krilja Szovjetov Szamara
56.1%
46.6%
Faulok
109
155
Sarok
45
38
Les
-
-
Sárga lapok
11
24
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
2 célok
3 célok
1 cél
5 célok
4 célok
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Division 1
Hammarby Talang
Karlbergs
31 aug
17:00
Statisztikák megtekintése
Lengyel Kupa
MKS Kluczbork
Lechia Gdansk
1 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Northampton Town
Crawley Town
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Olasz Kupa
Sassuolo
Frosinone
2 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Hallescher
Tasmania 1900 Berlin
2 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Copa Rio
Sampaio Correa
Nova Iguacu
2 sze
17:45
Statisztikák megtekintése