Independiente vs Central Cordoba Tipp 28 február 2026

    📢 Mit várhatunk az Independiente és a Central Córdoba összecsapásától a Primera 8. fordulójában? A hazaiak, akik a tabella 6. helyén állnak, jó formát mutatnak, különösen saját pályájukon. Támadósoruk stabilitást mutat, amit az utóbbi mérkőzések magas átlagos góltermése is alátámaszt. A vendégek a 12. helyen állnak, és idegenben támadási nehézségekkel küzdenek, hiszen már négy mérkőzés óta nem találtak a hálóba. Fontos tényező lesz mindkét csapat motivációja, hogy megszilárdítsák vagy javítsák pozíciójukat.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 01 december 2024 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Independiente volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 53% vs 47%-kal;
    • szögletek: 2 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 9 vs 18-val;
    • sárga lapok: 5 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 4-val.

    📊Independiente és Central Cordoba csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 9;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 4, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 3;
    • gólok száma - 9 a 4 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.44, a 2. félidőé - 1;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.44.

    Egymás elleni statisztikák Independiente - Central Cordoba

    50%
    5 Győzelem
    30%
    3 Döntetlen
    20%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    10
    Átlag gól/mérkőzés
    1.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    20%
    1.1
    Átlag összesen
    0.4
    4.9
    Sarok
    4
    1.7
    Sárga lapok
    2.5
    10.2
    Szabálytalanságok
    12.7
    Legutóbbi mérkőzések
    28.02.26
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.5
    0.34
    11
    2
    7
    15
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.5
    0.34
    11
    2
    7
    15
    1
    1
    01.12.24
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    -
    -
    2
    5
    9
    18
    5
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    5
    9
    18
    5
    2
    16.08.23
    Football Cup
    Independiente
    Independiente
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    -
    -
    5
    3
    15
    14
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    7
    6
    -
    -
    5
    3
    15
    14
    3
    2
    17.07.23
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Independiente
    Independiente
    1
    -
    -
    4
    2
    9
    12
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    9
    12
    3
    2
    06.10.22
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    -
    -
    6
    3
    5
    8
    0
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    6
    3
    5
    8
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Independiente Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Primera Divízió sorozatban (hazai csapat - Gimnasia Y Esgrima Mendoza, vendégek - Independiente). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Independiente vs Gimnasia Y Esgrima Mendoza):

    • labdabirtoklás: 53% vs 47%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 11 vs 12;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.

    Independiente továbbra is magabiztos eredményeket produkál. Az elmúlt öt mérkőzésükön két győzelmet arattak, két döntetlent játszottak és egyszer vereséget szenvedtek. A csapat kiegyensúlyozott játékot mutat - az átlagos góltermésük 1,4 gól meccsenként, miközben az elmúlt tíz mérkőzésen csak 0,7 gólt kaptak átlagosan. Ez erős védelmet és hatékony támadójátékot jelez, ami minden ellenfél számára komoly fenyegetést jelent.

    A mérkőzés eredményei: Independiente

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    0.98
    0.9
    7
    4
    7
    15
    1
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.98
    0.9
    7
    4
    7
    15
    1
    1
    L
    22.08.26
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    Independiente Rivadavia de Mendoza
    0.91
    0.74
    11
    3
    8
    12
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.91
    0.74
    11
    3
    8
    12
    2
    3
    S
    17.08.26
    Primera Division
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    1
    Independiente
    Independiente
    2.46
    1.02
    10
    5
    18
    11
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    2.46
    1.02
    10
    5
    18
    11
    2
    3
    N
    12.08.26
    Football Cup
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Independiente
    Independiente
    -
    -
    6
    10
    16
    10
    1
    2
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    6
    10
    16
    10
    1
    2
    L
    09.08.26
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Platense
    Platense
    1.21
    0.84
    13
    1
    12
    17
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.21
    0.84
    13
    1
    12
    17
    2
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Central Cordoba Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Primera Divízió tornán (hazai csapat - Central Cordoba, vendégek - Talleres de Cordoba). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Central Cordoba vs Talleres de Cordoba):

    • labdabirtoklás: 37% vs 63%;
    • szögletek: 1 vs 2;
    • szabálytalanságok: 10 vs 8;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2.

    A Szentral Córdoba nehézségekkel küzd az idegenbeli mérkőzéseken, különösen a támadójáték terén. Annak ellenére, hogy az utolsó öt meccsükön sikerült néhány győzelmet aratniuk, az általános formájuk még mindig hagy kívánnivalót maga után. Az elmúlt tíz mérkőzésen átlagosan csak 0,7 gólt szereznek, és a védelem sem mindig áll a helyzet magaslatán - bár keveset kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Central Cordoba

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    S
    24.08.26
    Primera Division
    Tigre
    Tigre
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.66
    1.58
    4
    5
    12
    13
    3
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2.66
    1.58
    4
    5
    12
    13
    3
    2
    L
    16.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    L
    11.08.26
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    N
    04.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 9;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 4;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.44;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.44 gólt szerez, míg a vendégek 0 gólt.

    Első félidő statisztika: Independiente (otthon) vs Central Cordoba (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 3 vs 3;
    • győzelmek: 1 (33.33%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • döntetlenek: 2 (66.67%) vs 2 (66.67%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1 vs 0.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.33 vs 0.67.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 0;
    • vereségek: 1 vs 3;
    • döntetlenek: 5 vs 7;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1 (szerzett - 0.7, kapott - 0.3) vs 0.6 (szerzett - 0.1, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Central Cordoba döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 2)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • hazai győzelmek - 4, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 3.

    Statisztika: Independiente vs Central Cordoba

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 7 vs 7;
    • győzelmek: 2 vs 2;
    • győzelmi százalék: 29% vs 29%;
    • vereségek: 1 vs 3;
    • döntetlenek: 4 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 5;
    • döntetlenek: 4 vs 2.
    Trendek
    • A Central Cordoba +1.5 hendikep nyer a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Independiente.
    • A Central Cordoba +1.5 hendikep nyer a 17 utolsó 18 mérkőzésén.
    • A Central Cordoba +1.5 hendikep nyer a 16 utolsó 17 mérkőzésén (Primera Divízió).
    • A Central Cordoba +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    👉Tippek: Central Cordoba Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.4)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1, a vendégek - 0.44;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 1.44;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 2; a hazai csapat pályáján - 2.
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Independiente mérkőzések szemben a Central Cordoba.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Independiente mérkőzések (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 13 Central Cordoba mérkőzések (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Central Cordoba mérkőzések.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 6 Central Cordoba idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5)(szorzói: 1.5)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 8.44 (a hazai csapatnál - 4.22 és a vendégcsapatnál - 4.22);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 8.2 (a hazai csapatnál - 5.4 és a vendégcsapatnál - 2.8).

    Independiente: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.29; otthon - 6.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.4; otthon - 5.8.

    Central Cordoba: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.71, idegenben - 3.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.6; idegenben - 3.67.
    Trendek
    • Volt Alatt 8.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 Independiente mérkőzések szemben a Central Cordoba.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (8,5)(szorzói: 1.93)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 2 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Independiente vs Central Cordoba

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 7 vs 7;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 5 vs 0;
    • Independiente MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (67%);
    • Central Cordoba MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Independiente) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Central Cordoba) - 0 (0%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.5)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:0 (16/102, 15.7%), 1:0 (16/102, 15.7%);
    • Independiente hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:1 (2/3, 66.7%);
    • Central Cordoba idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:0 , 1:0 , 2:0 (1/3, 33.3%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:0 - 23.61% (szorzói 4.75)
    0:0 - 16% (szorzói 6)
    2:0 - 14.47% (szorzói 6)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:0)(szorzói: 4.75)

    A szerkesztőség előrejelzése

    Trendek Az Independiente favoritként érkezik a mérkőzésre, köszönhetően a szezon során mutatott stabilabb eredményeiknek. Azonban ezen csapatok egymás elleni találkozói ritkán bővelkednek gólokban, és általában óvatos tempóban zajlanak. Az utóbbi nyolc összecsapásból hétszer kevesebb mint 2,5 gól született, így ésszerű tipp lehet a kevesebb mint 2,5 gól fogadása ebben az esetben.
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-200
    Közzétett: 2026.02.27., 21:56

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Independiente - Central Cordoba

    A Central Cordoba döntetlent játszik az első félidőben:
    central-cordoba-sdea 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    -105
    A Independiente nem vesztett:
    ca-independientea 10 utolsó 11 mérkőzésén (Primera Divízió).
    ca-independienteminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Primera Divízió).
    A Central Cordoba nem nyert:
    central-cordoba-sdea 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    Independiente nem fog veszíteni
    Everygame
    -909
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    ca-independientecentral-cordoba-sdea 7 legutóbbi 8 Independiente mérkőzések szemben a Central Cordoba.
    ca-independientea 8 legutóbbi 9 Independiente mérkőzések (Primera Divízió).
    central-cordoba-sdea 12 legutóbbi 13 Central Cordoba mérkőzések (Primera Divízió).
    central-cordoba-sdea 8 legutóbbi 9 Central Cordoba mérkőzések.
    central-cordoba-sdeaz utolsó 6 Central Cordoba idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    a 10 legutóbbi 11 Dario Herrera mérkőzések (a Primera Divízió bajnokságon).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -250
    A Independiente kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ca-independientecentral-cordoba-sdea 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Central Cordoba.
    Independiente Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -161
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Independiente - Central Cordoba Helyezés a táblázatban

    Apertura Group A
    JNSLLKPFORMA
    4.
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1675417-1326
    5.
    Independiente
    Independiente
    1666424-2024
    6.
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    1666418-1524
    12.
    CA Platense
    CA Platense
    1637610-1516
    13.
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1644811-2116
    14.
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    1636715-2715

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 13
    -4
    -3
    9 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    3
    1
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    5
    GK
    9
    Eltömődött
    9
    13
    Hiányzik
    12
    2.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.1
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.2
    2
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    100'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika