Sepsi vs CFR Tipp 28 február 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Sepsi OSK Sfantu Gheorghe és az CFR 1907 Cluj csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Liga I bajnokság része, 28 február 18:00 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a CFR 1907 Cluj csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe és CFR 1907 Cluj csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 26;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 4, a vendégcsapaté - 17, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma - 21 a 39 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.23, a 2. félidőé - 1.08;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.31.

    Egymás elleni statisztikák Sepsi - CFR

    14%
    4 Győzelem
    21%
    6 Döntetlen
    64%
    18 Győzelem
    Összes mérkőzés
    28
    Átlag gól/mérkőzés
    2.36
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    0.82
    Átlag összesen
    1.54
    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Romania Cup
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    28.02.25
    Liga I
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    1.34
    2.87
    5
    1
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.34
    2.87
    5
    1
    -
    -
    0
    1
    25.10.24
    Liga I
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    2.07
    1.05
    10
    4
    12
    16
    1
    2
    3
    3
    0
    1
    3
    2
    2.07
    1.05
    10
    4
    12
    16
    1
    2
    28.04.24
    Liga I
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    5
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    5
    29.03.24
    Liga I
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    4
    8
    6
    20
    0
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    8
    6
    20
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Csapat áttekintése

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 3 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 3 mérkőzésen döntetlenre állt, és 4 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 1, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 1.25, és az átlagosan kapott gólok száma 1.2.

    A mérkőzés eredményei: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Romania Cup
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    L
    29.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    8
    1
    15
    11
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    1
    15
    11
    3
    1
    N
    23.08.26
    Liga I
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    S
    19.08.26
    Romania Cup
    CSM Slatina
    CSM Slatina
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    6
    4
    14
    10
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    4
    14
    10
    3
    2
    N
    15.08.26
    Liga I
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    3
    6
    15
    13
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    6
    15
    13
    2
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    CFR 1907 Cluj Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a CFR 1907 Cluj csapat 6 győzelmet szerzett, 4 alkalommal döntetlenre játszott, és 0 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 19;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.9;
    • átlagos kapott gólok száma - 0.8.

    A mérkőzés eredményei: CFR 1907 Cluj

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Romania Cup
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    N
    29.08.26
    Liga I
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    4
    2
    12
    17
    1
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    4
    2
    12
    17
    1
    2
    N
    23.08.26
    Liga I
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    3
    3
    12
    16
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    16
    2
    2
    N
    16.08.26
    Liga I
    Corvinul 1921 Hunedoara
    Corvinul 1921 Hunedoara
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    8
    0
    8
    6
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    0
    8
    6
    1
    0
    L
    13.08.26
    UECL
    Tromsö
    Tromsö
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    -
    -
    9
    0
    17
    14
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    9
    0
    17
    14
    1
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 26;
    • hazai győzelmek - 4, vendég győzelmek - 17, döntetlenek - 5.
    👉Tippek: CFR 1907 Cluj Győzelem (szorzói: 1.9)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.81, a vendégek - 1.5;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.31;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 12; a hazai csapat pályáján - 6.

    Statisztikák: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs CFR 1907 Cluj

    • átlagos összesített a tornán: 2.5 vs 2.86;
    • átlagos gólok száma: 1.32 vs 1.75;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.57 vs 0.64;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.75 vs 1.11;
    • Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.21;
    • CFR 1907 Cluj: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.43;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1 (otthon - 1.25) vs 1.9 (idegenben - 1.67).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe otthon mérkőzések (Liga I).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.62)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • Volt Alatt 9.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe otthon mérkőzések szemben a CFR 1907 Cluj (Liga I).
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5) (szorzói: 1.9)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 26;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 12 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 6 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.89)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Trendek
    • A CFR 1907 Cluj 1:1-es döntetlenül játszik a 4 utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Liga I).
    • A CFR 1907 Cluj 1:1-es döntetlenül játszik a 3 utolsó 4 idegenben mérkőzésén.

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Sepsi OSK Sfantu Gheorghe gólt szerzett a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a CFR 1907 Cluj.
    • A Sepsi OSK Sfantu Gheorghe gólt szerzett a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a CFR 1907 Cluj (Liga I).

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe szerez gólt
    Közzétett: 2025.02.26., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CFR 1907 Cluj

    A FC CFR 1907 Cluj döntetlent játszott:
    cfr-cluja 4 utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Liga I).
    Nyakkendő
    Everygame
    +225
    A ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe nem vesztett:
    sepsi-osk-sfantu-gheorghea 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Liga I).
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe nem fog veszíteni
    Everygame
    -119
    A ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe nem nyert:
    sepsi-osk-sfantu-gheorghecfr-cluja 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a FC CFR 1907 Cluj (Liga I).
    A FC CFR 1907 Cluj nem vesztett:
    cfr-cluja 20 utolsó 21 mérkőzésén.
    cfr-cluja 17 utolsó 18 mérkőzésén (Liga I).
    cfr-cluja 15 utolsó 16 idegenben mérkőzésén (Liga I).
    CFR 1907 Cluj nem fog veszíteni
    Everygame
    -455
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    sepsi-osk-sfantu-gheorghecfr-clujaz utolsó 13 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe mérkőzésén szemben a FC CFR 1907 Cluj minden alkalommal.
    sepsi-osk-sfantu-gheorghecfr-clujaz utolsó 11 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe mérkőzésén szemben a FC CFR 1907 Cluj minden alkalommal (Liga I).
    sepsi-osk-sfantu-gheorghecfr-clujaz utolsó 6 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe otthon mérkőzésén szemben a FC CFR 1907 Cluj minden alkalommal.
    sepsi-osk-sfantu-gheorghecfr-clujaz utolsó 5 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe otthon mérkőzésén szemben a FC CFR 1907 Cluj minden alkalommal (Liga I).
    cfr-cluja 13 legutóbbi 14 FC CFR 1907 Cluj mérkőzések.
    cfr-cluja 11 legutóbbi 12 FC CFR 1907 Cluj mérkőzések (Liga I).
    cfr-clujaz utolsó 9 FC CFR 1907 Cluj idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    cfr-clujaz utolsó 7 FC CFR 1907 Cluj idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Liga I).
    az utolsó 7 Andrei Florin Chivulete mérkőzésén minden alkalommal (a Liga I bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CFR 1907 Cluj Helyezés a táblázatban

    Championship Playoffs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1073018-952
    2.
    CFR 1907 Cluj
    CFR 1907 Cluj
    1044217-1143
    3.
    Universitatea Craiova 1948
    Universitatea Craiova 1948
    1042413-1140
    4.
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    1041512-1539
    5.
    Rapid
    Rapid
    1024412-1733
    6.
    Dinamo Bucuresti 1948
    Dinamo Bucuresti 1948
    1012710-1931

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    5 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 8
    Hiányzik - 7
    +1
    +1
    18 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    5
    5
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    4
    GK
    8
    Eltömődött
    18
    7
    Hiányzik
    17
    1.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.5
    0.8
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    0.7
    Átlagosan passzoló
    1.7
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    116'
    Pontozott minden, min.
    50'
    Minden statisztika