Craiova vs FC Farul Constanta H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
17 mérkőzés
FC Farul Constanta
FC Farul Constanta
7 Győzelem
2 Döntetlen
8 Győzelem
41%
12%
47%
Universitatea Craiova 1948
1. Félidőben
FC Farul Constanta
6 Győzelem
2 Döntetlen
9 Győzelem
35%
12%
53%
Universitatea Craiova 1948
2. Félidőben
FC Farul Constanta
8 Győzelem
7 Döntetlen
2 Győzelem
47%
41%
12%
01.02.26
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
1
-
-
2
13
14
7
1
1
4
1
3
0
1
1
-
-
2
13
14
7
1
1
14.09.25
Liga I
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
Farul Constanta
Farul Constanta
1.67
0.84
4
7
7
15
3
5
2
0
1
0
1
0
1.67
0.84
4
7
7
15
3
5
01.03.25
Liga I
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
FC Farul Constanta
FC Farul Constanta
2.64
0.15
9
3
6
18
1
3
1
0
1
0
0
0
2.64
0.15
9
3
6
18
1
3
28.10.24
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
1
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
1.11
2.55
2
11
12
17
3
3
3
2
2
0
1
2
1.11
2.55
2
11
12
17
3
3
13.05.24
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
-
-
-
-
-
-
2
2
3
3
1
0
2
3
-
-
-
-
-
-
2
2

Gólok

Összes gól
58
StatisticsChartSlim-left
31
StatisticsChartSlim-left
27
Meccs végeredmény
11
Felett - 65%
6
35% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.41
StatisticsChartSlim-left
1.82
StatisticsChartSlim-left
1.59
Átlagos idő egy gólra
26'
StatisticsChartSlim-left
49'
StatisticsChartSlim-left
56'
Universitatea Craiova 1948
3
0-15'
4
16-30'
6
31-45'
6
0-15'
6
16-30'
8
31-45'
HT
4
46-60'
3
61-75'
7
76-90'
4
46-60'
0
61-75'
3
76-90'
FC Farul Constanta

Statisztikák a mérkőzésről

Faulok
Összesen: -
-
-
-
Szögletek
Összesen: 169
9.94
StatisticsChartSlim-left
103
StatisticsChartSlim-left
66
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 69
4.06
StatisticsChartSlim-left
33
StatisticsChartSlim-left
36
Piros lapok
Összesen: 4
0.24
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Universitatea Craiova 1948Románia
FC Farul ConstantaRománia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Universitatea Craiova 1948 - FC Farul Constanta Utolsó mérkőzések

Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
Meccsek
11.10.26
Liga I
Csikszereda Miercurea Ciuc
Csikszereda Miercurea Ciuc
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
-
-
3
5
7
10
3
1
0
1
0
0
0
1
-
-
3
5
7
10
3
1
GY
04.10.26
Klubbarátságos mérkőzések
CSM Slatina
CSM Slatina
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
-
-
2
2
12
10
2
2
0
4
0
2
0
2
-
-
2
2
12
10
2
2
GY
19.09.26
Liga I
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
Fotbal Club FCSB
Fotbal Club FCSB
-
-
5
1
15
10
0
1
5
0
2
0
3
0
-
-
5
1
15
10
0
1
GY
13.09.26
Liga I
Corvinul 1921 Hunedoara
Corvinul 1921 Hunedoara
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
-
-
7
6
13
3
3
0
0
1
0
0
0
1
-
-
7
6
13
3
3
0
GY
07.09.26
Liga I
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Cluj
Universitatea Cluj
-
-
5
5
9
3
0
2
4
0
0
0
4
0
-
-
5
5
9
3
0
2
GY
03.09.26
Romania Cup
ASC Bacau
ASC Bacau
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
1
-
-
5
3
19
8
3
2
1
2
0
2
1
0
-
-
5
3
19
8
3
2
GY
31.08.26
Liga I
Rapid
Rapid
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
-
-
3
3
7
10
4
3
1
1
0
1
1
0
-
-
3
3
7
10
4
3
D
27.08.26
UEL
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
1
1.23
1.49
3
7
8
13
3
3
1
0
0
0
1
0
1.23
1.49
3
7
8
13
3
3
V
23.08.26
Liga I
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
Voluntari
Voluntari
-
-
8
1
9
8
2
2
3
1
1
0
2
1
-
-
8
1
9
8
2
2
GY
20.08.26
UEL
Universitatea Craiova 1948
Universitatea Craiova 1948
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
-
-
8
4
14
5
4
0
1
1
1
1
0
0
-
-
8
4
14
5
4
0
D
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
FC Farul Constanta
FC Farul Constanta
Meccsek
11.10.26
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
Petrolul Ploiesti
Petrolul Ploiesti
-
-
6
5
6
13
1
2
3
1
2
1
1
0
-
-
6
5
6
13
1
2
GY
26.09.26
Klubbarátságos mérkőzések
Farul Constanta
Farul Constanta
Popesti Leordeni
Popesti Leordeni
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
20.09.26
Liga I
Dinamo Bucuresti 1948
Dinamo Bucuresti 1948
Farul Constanta
Farul Constanta
1
-
-
5
4
6
4
1
0
4
0
2
0
2
0
-
-
5
4
6
4
1
0
V
11.09.26
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
Uta Arad
Uta Arad
-
-
1
5
6
6
0
2
4
2
3
1
1
1
-
-
1
5
6
6
0
2
GY
04.09.26
Liga I
CFR 1907 Cluj
CFR 1907 Cluj
Farul Constanta
Farul Constanta
-
-
5
6
10
12
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
6
10
12
1
1
D
30.08.26
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
Botosani
Botosani
-
-
6
5
10
15
2
5
0
0
0
0
0
0
-
-
6
5
10
15
2
5
D
23.08.26
Liga I
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Farul Constanta
Farul Constanta
-
-
6
9
10
11
2
3
1
1
0
0
1
1
-
-
6
9
10
11
2
3
D
19.08.26
Romania Cup
Bihor Oradea
Bihor Oradea
Farul Constanta
Farul Constanta
-
-
7
5
9
14
1
1
1
0
1
0
0
0
-
-
7
5
9
14
1
1
V
14.08.26
Liga I
FC Arges
FC Arges
Farul Constanta
Farul Constanta
-
-
3
2
8
9
1
1
1
1
1
1
0
0
-
-
3
2
8
9
1
1
D
08.08.26
Liga I
Farul Constanta
Farul Constanta
Csikszereda Miercurea Ciuc
Csikszereda Miercurea Ciuc
-
-
1
3
10
16
1
5
3
2
3
1
0
1
-
-
1
3
10
16
1
5
GY
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Universitatea Craiova 1948Universitatea Craiova 1948· 10 mérkőzés
6 Győzelem
3 Döntetlen
1 Vereségek
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
40%
50%
60%
20%
0%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·FC Farul ConstantaFC Farul Constanta
3 Győzelem
5 Döntetlen
2 Veszítenek
30%
50%
20%
1 idő
2 idő
40%
10%
40%
60%
20%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
4
0
Gól nélküli vereségek
1
2
Fordításos győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

19
Eltömődött
14
Eltömődött
7
Gólok az 1. Félidőben
11
12
Gólok a 2. Félidőben
3
8
Első pontszerzés
4
1
Nem szerzett gólt
4
Universitatea Craiova 1948
0%
0
16%
3
21%
4
37%
7
5%
1
21%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
FC Farul Constanta
14%
2
43%
6
21%
3
14%
2
0%
0
7%
1
6
Hiányzik
14
Hiányzik
1
Gólok az 1. Félidőben
7
5
Gólok a 2. Félidőben
7
2
Elhibázott első
4
4
Nem hagyta ki
2
Universitatea Craiova 1948
0%
0
50%
3
17%
1
50%
3
17%
1
67%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
FC Farul Constanta
14%
2
21%
3
36%
5
29%
4
7%
1
21%
3
Átlagos gól/meccs
2.5
2.8
Az első gól átlagos perce
0'
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
5
Átlagos idő egy gólra
47'
64'

Összes gól a mérkőzésen

Universitatea Craiova 1948Universitatea Craiova 1948
Átlagos gólszám
FC Farul ConstantaFC Farul Constanta
2.5
Teljes mérkőzés
2.8
0.8
1. Félidőben
1.8
1.7
2. Félidőben
1

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Universitatea Craiova 1948 - FC Farul Constanta Mérkőzés statisztikái

Universitatea Craiova 1948
FC Farul Constanta
54.6%
Labdabirtoklás
51.3%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
105
StatisticsChartSlim-left
98
Szögletek
StatisticsChartSlim-left
51
StatisticsChartSlim-left
43
Les
StatisticsChartSlim-left
17
StatisticsChartSlim-left
8
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
11
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Universitatea Craiova 1948
Pontos eredmény
FC Farul Constanta
1:1
3 egyszer
30%
0:1
2 egyszer
20%
1:0
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
3:1
1 egyszer
10%
0:0
2 egyszer
20%
1:1
2 egyszer
20%
1:0
1 egyszer
10%
2:2
1 egyszer
10%
3:1
1 egyszer
10%
Universitatea Craiova 1948
Gólok pontos száma
FC Farul Constanta
2
3 egyszer
30%
4
2 egyszer
20%
1
3 egyszer
30%
5
1 egyszer
10%
3
1 egyszer
10%
2 gól
4 gól
1 gól
5 gól
3 gól
2
2 egyszer
20%
4
3 egyszer
30%
1
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%