Gil Vicente vs Famalicao H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Gil Vicente
21 mérkőzés
Famalicao
4 Győzelem
7 Döntetlen
10 Győzelem
19%
33%
48%
1. Félidőben
4 Győzelem
8 Döntetlen
9 Győzelem
19%
38%
43%
2. Félidőben
7 Győzelem
8 Döntetlen
6 Győzelem
33%
38%
29%
Célok
Összes gól
50
22
28
Meccs végeredmény
10
További - 48%
11
52% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.38
1.05
1.33
Átlagos idő egy gólra
37'
86'
67'
Gil Vicente
1
0-15'
2
16-30'
5
31-45'
4
0-15'
2
16-30'
6
31-45'
HT
4
46-60'
3
61-75'
7
76-90'
4
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
Famalicao
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 94
4.48
41
53
Piros lapok
Összesen: 6
0.29
4
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Gil VicentePortugália
FamalicaoPortugália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Gil Vicente - Famalicao Utolsó mérkőzések
Meccsek
09.08.26
liga portugalGil Vicente
Rio Ave
1
1.6
0.18
5
2
14
9
1
3
1
0
0
0
1
0
1.6
0.18
5
2
14
9
1
3
N
01.08.26
Club Friendly GamesPenafiel
Gil Vicente
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Moreirense
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
22.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Porto
-
-
8
4
13
10
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
4
13
10
0
2
N
18.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
15.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente
Vianense
-
-
-
-
-
-
-
-
4
3
0
0
4
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Primeira LigaSporting
Gil Vicente
1.67
0.88
6
1
13
14
0
1
3
0
2
0
1
0
1.67
0.88
6
1
13
14
0
1
L
11.05.26
Primeira LigaGil Vicente
Arouca
1.02
0.9
6
2
13
17
2
1
1
3
0
0
1
3
1.02
0.9
6
2
13
17
2
1
L
Meccsek
16.08.26
liga portugalFamalicao
Maritimo Madeira
0.81
1.25
5
1
11
16
1
2
1
2
1
1
0
1
0.81
1.25
5
1
11
16
1
2
L
07.08.26
liga portugalEstoril Praia
Famalicao
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
1
1
0
1
1
0
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
S
31.07.26
Club Friendly GamesComo 1907
Famalicao
-
-
4
6
-
-
1
2
3
2
3
1
0
1
-
-
4
6
-
-
1
2
L
28.07.26
Club Friendly GamesLens
Famalicao
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
7
8
-
-
-
-
-
-
-
-
N
28.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Crystal Palace
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
4
5
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Tondela
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Arouca
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
18.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Penafiel
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
30%
70%
40%
10%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Famalicao
2 Győzelem
6 Döntetlen
2 Veszítenek
20%
60%
20%
1 idő
2 idő
10%
40%
60%
40%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
11
9
6
Gólok az 1. Félidőben3
5
Gólok a 2. Félidőben6
4
Első pontszerzés4
4
Nem szerzett pontot3
Gil Vicente
9%
1
18%
2
27%
3
0%
0
18%
2
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Famalicao
11%
1
0%
0
22%
2
11%
1
33%
3
22%
2
10
9
4
Gólok az 1. Félidőben6
6
Gólok a 2. Félidőben3
4
Elhibázott első4
5
Nem hagyta ki4
Gil Vicente
20%
2
10%
1
20%
2
0%
0
30%
3
40%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Famalicao
33%
3
33%
3
22%
2
11%
1
22%
2
22%
2
Átlagos gól/mérkőzés
1.8
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
Átlagos idő egy gólra
100'
Összes gól a mérkőzésen
Famalicao
2.1
Teljes mérkőzés1.8
1
1. Félidőben0.9
1.1
2. Félidőben0.9
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
4
40%
6
60%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Gil Vicente - Famalicao Mérkőzés statisztikái
Gil Vicente
Famalicao
51.8%
54.7%
Faulok
128
125
Sarok
47
67
Les
13
10
Sárga lapok
23
24
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:0
2 egyszer20%
3:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
1 cél
3 célok
4 célok
2 célok
1
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Olasz Kupa
Sassuolo
Frosinone
2 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Namestovo
MFk Bytca
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
UEFA Europa Cup Women
FH (N)
Apollon Limassol (w)
2 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
League One
Burton Albion
Wimbledon
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
BOV Premier Divízió
Floriana
Gzira United
2 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
Republic of Yemen Cup
Salam Al Qarfa
Al-Ahli Aden
3 sze
13:00
Statisztikák megtekintése