Red Star vs Lorient H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Red Star
4 mérkőzés
Lorient
0 Győzelem
0 Döntetlen
4 Győzelem
100%
1. Félidőben
0 Győzelem
0 Döntetlen
4 Győzelem
100%
2. Félidőben
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
Célok
Összes gól
12
3
9
Meccs végeredmény
4
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3
0.75
2.25
Átlagos idő egy gólra
30'
120'
40'
Red Star
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
2
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Lorient
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: 65
16.25
38
27
Sarok
Összesen: 36
9
13
23
Les
Összesen: 13
3.25
8
5
Sárga lapok
Összesen: 9
2.25
6
3
Piros lapok
Összesen: 1
0.25
1
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Red StarFranciaország
LorientFranciaország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Red Star - Lorient Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.08.26
Ligue 2US Boulogne
Red Star
1.62
1.42
3
3
15
18
3
4
1
1
0
1
1
0
1.62
1.42
3
3
15
18
3
4
S
14.08.26
Ligue 2Red Star
Sochaux-Montbeliard
2.47
0.42
12
1
7
11
2
0
0
0
0
0
0
0
2.47
0.42
12
1
7
11
2
0
S
08.08.26
Ligue 2Nantes
Red Star
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
0
1
0
0
0
1
0.88
0.72
4
8
13
13
2
3
N
31.07.26
Club Friendly GamesAmiens
Red Star
-
-
1
11
-
-
2
2
3
1
1
0
2
1
-
-
1
11
-
-
2
2
L
28.07.26
Club Friendly GamesUNFP
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
1
3
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Club Friendly GamesLe Havre
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
21.07.26
Club Friendly GamesRed Star
Orléans
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesTroyes
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
10.07.26
Club Friendly GamesGuingamp
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
Meccsek
22.08.26
Ligue 1Nice
Lorient
1.05
1.51
9
3
15
8
1
0
0
0
0
0
0
0
1.05
1.51
9
3
15
8
1
0
S
15.08.26
Club Friendly Games07 Elversberg
Lorient
-
-
5
2
-
-
0
1
4
1
1
1
3
0
-
-
5
2
-
-
0
1
L
08.08.26
Club Friendly GamesAngers SCO
Lorient
-
-
2
3
-
-
1
1
2
1
2
0
0
1
-
-
2
3
-
-
1
1
L
04.08.26
Club Friendly GamesLorient
UNFP
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Club Friendly GamesGuingamp
Lorient
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesLorient
Nantes
-
-
1
4
9
17
0
4
1
0
1
0
0
0
-
-
1
4
9
17
0
4
N
11.07.26
Club Friendly GamesUS Concarneau
Lorient
-
-
3
2
11
6
0
1
1
2
0
1
1
1
-
-
3
2
11
6
0
1
N
17.05.26
Ligue 1Lorient
Le Havre
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
0
2
0
1
0
1
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
L
10.05.26
Ligue 1Metz
Lorient
0.68
1.61
7
4
8
8
2
2
0
4
0
1
0
3
0.68
1.61
7
4
8
8
2
2
N
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
40%
30%
10%
30%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Lorient
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Veszítenek
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
30%
30%
50%
30%
20%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
18
12
9
Gólok az 1. Félidőben4
9
Gólok a 2. Félidőben8
6
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot4
Red Star
28%
5
0%
0
22%
4
11%
2
17%
3
22%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lorient
8%
1
25%
3
0%
0
33%
4
0%
0
33%
4
18
13
9
Gólok az 1. Félidőben4
9
Gólok a 2. Félidőben9
3
Elhibázott első5
2
Nem hagyta ki3
Red Star
33%
6
11%
2
17%
3
17%
3
28%
5
33%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lorient
15%
2
15%
2
15%
2
15%
2
31%
4
54%
7
Átlagos gól/mérkőzés
2.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
75'
Összes gól a mérkőzésen
Lorient
3.6
Teljes mérkőzés2.5
1.8
1. Félidőben0.8
1.8
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
6
60%
4
40%
5
50%
5
50%
1.5
4
40%
6
60%
3
30%
7
70%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Red Star - Lorient Mérkőzés statisztikái
Red Star
Lorient
51.9%
48.1%
Faulok
119
90
Sarok
52
41
Les
23
17
Sárga lapok
23
11
Piros lapok
2
0
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
3:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
5
4 egyszer40%
4
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
2 célok
5 célok
4 célok
1 cél
3 célok
2
4 egyszer40%
5
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
3
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
UEFA Europa Cup Women
Slovan Liberec (N)
SFK 2000 Sarajevo (W)
2 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Bajnokok Ligája, nők
Juventus Turin (N)
SKN St. Polten (N)
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
Mascara
Arbaa
4 sze
12:00
Statisztikák megtekintése
Segunda Division
Sport Huancayo B
Binacional
4 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Paulista U20
Tanabi U20
Referencia U20
4 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Primera B
Orsomarso
Real Cartagena
5 sze
00:30
Statisztikák megtekintése