Kortrijk vs Westerlo Tipp 2 február 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Kortrijk és a Westerlo csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 18:15 2 február időpontban lesz. A torna mérkőzése a Guldensporenstadion stadionban kerül megrendezésre a Kortrijk városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    📊 Kortrijk és Westerlo csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 7;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 1, a vendégcsapaté - 6, döntetlenek száma - 0;
    • gólok száma - 7 a 17 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.29, a 2. félidőé - 2.14;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.43.

    Egymás elleni statisztikák Kortrijk - Westerlo

    13%
    1 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    88%
    7 Győzelem
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    3.38
    Mindkét csapat szerzett gólt
    63%
    1
    Átlag összesen
    2.38
    1.38
    Sárga lapok
    2.13
    Legutóbbi mérkőzések
    02.02.25
    Premier Division
    Kortrijk
    Kortrijk
    1
    Westerlo
    Westerlo
    1
    0.9
    1.96
    5
    6
    11
    10
    3
    5
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.9
    1.96
    5
    6
    11
    10
    3
    5
    24.11.24
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Kortrijk
    Kortrijk
    3.38
    0.35
    8
    6
    12
    8
    2
    0
    4
    0
    0
    0
    4
    0
    3.38
    0.35
    8
    6
    12
    8
    2
    0
    08.12.23
    Premier Division
    Kortrijk
    Kortrijk
    Westerlo
    Westerlo
    -
    -
    5
    1
    7
    12
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    1
    7
    12
    1
    3
    07.10.23
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Kortrijk
    Kortrijk
    -
    -
    1
    10
    11
    5
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    10
    11
    5
    2
    4
    11.03.23
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Kortrijk
    Kortrijk
    -
    -
    7
    7
    9
    11
    3
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    7
    7
    9
    11
    3
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kortrijk Csapat áttekintése

    🏆A Premier Division szezon során a Kortrijk csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 14 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Division bajnokság középmezőnyében található Kortrijk csapat, 22% győzelmi aránnyal és 61% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Kortrijk csapat összesen 18 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Kortrijk csapat összesen 43 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Kortrijk

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division
    Kortrijk
    Kortrijk
    Charleroi
    Charleroi
    1.32
    2.09
    6
    5
    13
    10
    1
    1
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.32
    2.09
    6
    5
    13
    10
    1
    1
    L
    15.08.26
    Premier Division
    Kortrijk
    Kortrijk
    Antwerpen
    Antwerpen
    0.92
    0.93
    3
    10
    5
    11
    1
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.92
    0.93
    3
    10
    5
    11
    1
    0
    L
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Kortrijk
    Kortrijk
    CLUB NXT U23
    CLUB NXT U23
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    S
    07.08.26
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    Kortrijk
    Kortrijk
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Kortrijk
    Kortrijk
    Stade Reims
    Stade Reims
    -
    -
    6
    8
    -
    -
    0
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    8
    -
    -
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Westerlo Csapat áttekintése

    🏆A Premier Division szezon során a Westerlo csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Division bajnokság középmezőnyében található Westerlo csapat, 26% győzelmi aránnyal és 52% vereségi aránnyal.

    ⚽A Westerlo csapat összesen 38 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Westerlo csapat összesen 41 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Westerlo

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    S
    23.08.26
    Premier Division
    Lommel
    Lommel
    Westerlo
    Westerlo
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    L
    15.08.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Westerlo
    Westerlo
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    L
    08.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Saint-Gilloise
    Saint-Gilloise
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    1
    5
    1
    1
    0
    4
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 6, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Kortrijk vs Westerlo

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 23 vs 23;
    • győzelmek: 5 vs 6;
    • győzelmi százalék: 22% vs 26%;
    • vereségek: 14 vs 12;
    • döntetlenek: 4 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 1 vs 1;
    • vereségek: 7 vs 7;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    👉Tippek: Westerlo nem fog veszíteni (szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1, a vendégek - 2.43;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.43;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Kortrijk vs Westerlo

    • átlagos összesített a tornán: 2.65 vs 3.43;
    • átlagos gólok száma: 0.78 vs 1.65;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.35 vs 0.78;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.43 vs 0.87;
    • Kortrijk: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.82;
    • Westerlo: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.36;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.8 (otthon - 0.6) vs 1.6 (idegenben - 1.4).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 13 Kortrijk otthon mérkőzések.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 Kortrijk otthon mérkőzések (Premier Division).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.45)

    Tippekszöglet

    Kortrijk: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.39; otthoni pályán - 6.18;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.1; otthoni pályán - 5.

    Westerlo: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.96, idegenben - 4.27;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.8; idegenben - 5.2.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (10,5) (szorzói: 1.78)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.28 (hazai csapatnál 1.14 és vendég csapatnál 1.14);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2 (hazai csapatnál 0.33 és vendég csapatnál 1.67).

    Kortrijk: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.87; otthon - 1.64;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.1; otthon - 0.6.

    Westerlo: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.39, idegenben - 2.55;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.4; idegenben - 1.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5) (szorzói: 2)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Kortrijk vs Westerlo

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 23 vs 23;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 10 vs 16;
    • Kortrijk MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (36%);
    • Westerlo MG mérkőzéseinek száma idegenben - 7 (64%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Kortrijk) - 1 (20%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Westerlo) - 4 (80%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.61)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Kortrijk kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Westerlo (Premier Division).
    • A Kortrijk kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.

    Kortrijk Total gólt Alatt (1,5)
    Közzétett: 2025.01.31., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kortrijk - Westerlo

    A Kortrijk vesztett:
    kv-kortrijk-1kvc-westerlo-1minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Westerlo (Premier Division).
    Westerlo Győzelem
    Bovada
    +120
    A Westerlo vesztett:
    kvc-westerlo-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    kvc-westerlo-1a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division).
    Kortrijk Győzelem
    Bovada
    +210
    A Westerlo nem nyert:
    kvc-westerlo-1minden utolsó 9 mérkőzésén.
    kvc-westerlo-1minden utolsó 8 mérkőzésén (Premier Division).
    kvc-westerlo-1minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Kortrijk nem fog veszíteni
    Everygame
    -159
    A Kortrijk nem nyert:
    kv-kortrijk-1kvc-westerlo-1minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Westerlo (Premier Division).
    kv-kortrijk-1minden utolsó 8 mérkőzésén.
    kv-kortrijk-1minden utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division).
    Westerlo nem fog veszíteni
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kortrijk - Westerlo Helyezés a táblázatban

    League
    JNSLLKPFORMA
    8.
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    301081245-4038
    9.
    Westerlo
    Westerlo
    301071350-4937
    10.
    Charleroi
    Charleroi
    301071336-3637
    14.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    307101341-5631
    15.
    Kortrijk
    Kortrijk
    30751828-5526
    16.
    K Beerschot VA
    K Beerschot VA
    30391826-6018

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 18
    -4
    -16
    12 - Eltömődött
    28 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    1
    1
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    7
    GK
    14
    Eltömődött
    12
    18
    Hiányzik
    28
    3.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    4
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1.8
    Átlagosan passzoló
    2.8
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    64'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika