Genk vs Beerschot H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Genk
6 mérkőzés
K Beerschot VA
3 Győzelem
0 Döntetlen
3 Győzelem
50%
50%
1. Félidőben
3 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
50%
33%
17%
2. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
4 Győzelem
17%
17%
67%
16.01.22
Premier DivisionGenk
Beerschot Wilrijk
-
-
8
4
9
5
1
2
4
1
2
0
2
1
-
-
8
4
9
5
1
2
21.11.21
Premier DivisionBeerschot Wilrijk
Genk
-
-
-
-
10
6
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
10
6
-
-
21.02.21
Premier DivisionGenk
Beerschot Wilrijk
-
-
-
-
12
12
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
12
12
-
-
Célok
Összes gól
25
12
13
Meccs végeredmény
4
További - 67%
2
33% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
4.17
2
2.17
Átlagos idő egy gólra
21'
45'
41'
Genk
1
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
3
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
4
76-90'
1
46-60'
3
61-75'
6
76-90'
K Beerschot VA
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 62
10.33
38
24
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 20
3.33
9
11
Piros lapok
Összesen: 4
0.67
3
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


GenkBelgium
K Beerschot VABelgium

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Genk - K Beerschot VA Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Premier DivisionAntwerpen
Genk
2.24
1.48
5
4
15
15
0
2
4
4
1
1
3
3
2.24
1.48
5
4
15
15
0
2
S
15.08.26
Premier DivisionGenk
Westerlo
3.74
1.09
8
4
15
14
3
3
3
2
2
2
1
0
3.74
1.09
8
4
15
14
3
3
N
09.08.26
Premier DivisionZulte Waregem
Genk
0.52
0.67
6
3
13
16
1
4
2
1
0
1
2
0
0.52
0.67
6
3
13
16
1
4
L
02.08.26
Club Friendly GamesGenk
Twente Enschede
-
-
1
10
5
8
2
1
2
1
2
0
0
1
-
-
1
10
5
8
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesGenk
Oss
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
29.07.26
Club Friendly GamesBayer Leverkusen
Genk
-
-
3
4
3
4
0
0
4
0
2
0
2
0
-
-
3
4
3
4
0
0
L
22.07.26
Club Friendly GamesAZ Alkmaar
Genk
-
-
1
0
-
-
-
-
4
0
2
0
2
0
-
-
1
0
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly GamesFalkirk
Genk
-
-
3
5
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
3
5
-
-
0
0
L
17.07.26
Club Friendly GamesMotherwell
Genk
-
-
6
5
-
-
0
0
3
4
1
2
2
2
-
-
6
5
-
-
0
0
N
Meccsek
22.08.26
First Division BDenderleeuw
K Beerschot VA
-
-
9
4
16
8
0
2
2
0
1
0
1
0
-
-
9
4
16
8
0
2
L
16.08.26
First Division BK Beerschot VA
Gent Reserve
-
-
1
2
21
11
1
1
4
0
1
0
3
0
-
-
1
2
21
11
1
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesK Beerschot VA
Zulte Waregem
1
-
-
7
4
3
7
3
4
2
2
0
2
2
0
-
-
7
4
3
7
3
4
S
25.07.26
Club Friendly GamesK Beerschot VA
Asteras Tripolis
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesDuisburg
K Beerschot VA
-
-
5
5
-
-
0
0
2
4
1
4
1
0
-
-
5
5
-
-
0
0
N
18.07.26
Club Friendly GamesWesterlo
K Beerschot VA
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly GamesRoda JC Kerkrade
K Beerschot VA
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
09.05.26
First Division BK Beerschot VA
Lommel United
-
-
11
2
12
14
2
1
1
3
0
0
1
3
-
-
11
2
12
14
2
1
L
02.05.26
First Division BLommel United
K Beerschot VA
1
-
-
4
6
13
12
1
1
3
1
2
1
1
0
-
-
4
6
13
12
1
1
L
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
30%
30%
70%
50%
0%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·K Beerschot VA
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Veszítenek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
40%
50%
20%
20%
40%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
18
20
9
Gólok az 1. Félidőben8
9
Gólok a 2. Félidőben12
5
Első pontszerzés6
3
Nem szerzett pontot1
Genk
6%
1
11%
2
33%
6
11%
2
22%
4
17%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
K Beerschot VA
20%
4
10%
2
10%
2
10%
2
20%
4
30%
6
11
15
3
Gólok az 1. Félidőben7
8
Gólok a 2. Félidőben8
3
Elhibázott első4
5
Nem hagyta ki3
Genk
18%
2
18%
2
27%
3
27%
3
18%
2
64%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
K Beerschot VA
33%
5
27%
4
20%
3
20%
3
33%
5
33%
5
Átlagos gól/mérkőzés
3.5
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
46'
Összes gól a mérkőzésen
K Beerschot VA
2.9
Teljes mérkőzés3.5
1.2
1. Félidőben1.5
1.7
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Genk - K Beerschot VA Mérkőzés statisztikái
Genk
K Beerschot VA
53.3%
55.5%
Faulok
129
110
Sarok
52
49
Les
23
31
Sárga lapok
16
19
Piros lapok
1
2
A mérkőzés eredményei
0:0
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2 célok
4 célok
3 célok
5 célok
1 cél
2
2 egyszer20%
4
4 egyszer40%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Premier Division
St. Truidense VV
Saint-Gilloise
2 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Premier Division
Anderlecht
Kortrijk
3 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
Premier Division
Gent
Oud-Heverlee
3 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
2nd Division
Cascada SC
Banha
2 sze
13:30
Statisztikák megtekintése
Lengyel Kupa
CWKS Resovia
MKS Arka Gdynia
2 sze
17:05
Statisztikák megtekintése
Jordániai Kupa
Dar Al Dawa
Karmel
3 sze
15:00
Statisztikák megtekintése