Jablonec vs Bohemians Tipp 2 február 2025

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Jablonec és a Bohemians Prague 1905 csapatok. A mérkőzés kezdete 14:30 -kor várható. A 1 Liga bajnoki mérkőzést a Jablonec városban a Stadion Strelnice stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Jablonec csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    📊 Jablonec és Bohemians Prague 1905 csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 38;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 21, a vendégcsapaté - 9, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma - 56 a 38 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.08, a 2. félidőé - 1.39;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.47.

    Egymás elleni statisztikák Jablonec - Bohemians

    56%
    23 Győzelem
    20%
    8 Döntetlen
    24%
    10 Győzelem
    Összes mérkőzés
    41
    Átlag gól/mérkőzés
    2.37
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    1.41
    Átlag összesen
    0.95
    1.32
    Sárga lapok
    1.46
    Legutóbbi mérkőzések
    27.03.26
    Club Friendly Games
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    Jablonec
    Jablonec
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    07.12.25
    1 Liga
    Jablonec
    Jablonec
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    0.94
    0.61
    4
    4
    8
    20
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.94
    0.61
    4
    4
    8
    20
    1
    3
    10.08.25
    1 Liga
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    1
    Jablonec
    Jablonec
    1.22
    0.87
    5
    3
    15
    10
    4
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.22
    0.87
    5
    3
    15
    10
    4
    1
    02.02.25
    1 Liga
    Jablonec
    Jablonec
    Bohemians
    Bohemians
    0.75
    0.61
    5
    12
    6
    12
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.75
    0.61
    5
    12
    6
    12
    2
    2
    24.08.24
    1 Liga
    Bohemians
    Bohemians
    Jablonec
    Jablonec
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Jablonec Csapat áttekintése

    🏆A 1 Liga szezon során a Jablonec csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 9 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a 1 Liga bajnokság középmezőnyében található Jablonec csapat, 47% győzelmi aránnyal és 37% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Jablonec csapat összesen 31 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Jablonec csapat összesen 16 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Jablonec

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    Jablonec
    Jablonec
    -
    -
    6
    3
    18
    14
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    3
    18
    14
    1
    2
    L
    27.08.26
    UECL
    Jablonec
    Jablonec
    Glasgow Rangers
    Glasgow Rangers
    4.91
    4.66
    5
    4
    16
    17
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    4
    3
    4.91
    4.66
    5
    4
    16
    17
    2
    1
    N
    20.08.26
    UECL
    Glasgow Rangers
    Glasgow Rangers
    1
    Jablonec
    Jablonec
    2.03
    0.24
    3
    3
    18
    10
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.03
    0.24
    3
    3
    18
    10
    2
    2
    L
    13.08.26
    UECL
    RFS
    RFS
    1
    Jablonec
    Jablonec
    -
    -
    4
    5
    15
    14
    2
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    15
    14
    2
    2
    N
    09.08.26
    1 Liga
    Jablonec
    Jablonec
    1
    1. FC Slovacko
    1. FC Slovacko
    2
    -
    -
    6
    2
    18
    13
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    2
    18
    13
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Bohemians Csapat áttekintése

    🏆A 1 Liga szezon során a Bohemians Prague 1905 csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a 1 Liga bajnokság középmezőnyében található Bohemians Prague 1905 csapat, 26% győzelmi aránnyal és 37% vereségi aránnyal.

    ⚽A Bohemians Prague 1905 csapat összesen 24 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Bohemians Prague 1905 csapat összesen 30 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Bohemians

    Legutóbbi mérkőzések
    25.08.26
    Cup
    Zapy
    Zapy
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    -
    -
    3
    4
    9
    15
    1
    2
    2
    3
    2
    2
    0
    1
    -
    -
    3
    4
    9
    15
    1
    2
    N
    22.08.26
    1 Liga
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    -
    -
    11
    1
    15
    13
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    11
    1
    15
    13
    2
    2
    S
    08.08.26
    1 Liga
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    -
    -
    4
    2
    14
    21
    2
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    14
    21
    2
    1
    N
    02.08.26
    1 Liga
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    Hradec Kralove
    Hradec Kralove
    -
    -
    9
    6
    11
    18
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    11
    18
    2
    2
    S
    25.07.26
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    -
    -
    10
    4
    9
    11
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    10
    4
    9
    11
    2
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • hazai győzelmek - 21, vendég győzelmek - 9, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Jablonec vs Bohemians Prague 1905

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 19 vs 19;
    • győzelmek: 9 vs 5;
    • győzelmi százalék: 47% vs 26%;
    • vereségek: 7 vs 7;
    • döntetlenek: 3 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 4;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 3.
    Trendek
    • A Jablonec nyert minden utolsó 5 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Jablonec Győzelem (szorzói: 1.72)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.47, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.47;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 18; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Jablonec vs Bohemians Prague 1905

    • átlagos összesített a tornán: 2.47 vs 2.84;
    • átlagos gólok száma: 1.63 vs 1.26;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.84 vs 0.63;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.79 vs 0.63;
    • Jablonec: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.11;
    • Bohemians Prague 1905: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.9 (otthon - 3) vs 1.4 (idegenben - 1).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.8)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 38;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 18 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Jablonec vs Bohemians Prague 1905

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 19 vs 19;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 7 vs 11;
    • Jablonec MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (44%);
    • Bohemians Prague 1905 MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (44%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Jablonec) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Bohemians Prague 1905) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 2.1)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 6 Jablonec mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Jablonec mérkőzésén minden alkalommal (1 Liga).

    Total gólt Felett (2,5)
    Közzétett: 2025.01.31., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Jablonec - Bohemians

    A Jablonec nyert:
    fk-baumit-jablonec-1minden utolsó 5 otthon mérkőzésén.
    Jablonec Győzelem
    Bovada
    -125
    A Jablonec gólt szerzett:
    fk-baumit-jablonec-1a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    fk-baumit-jablonec-1a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (1 Liga).
    fk-baumit-jablonec-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    A Bohemians gólt kapott:
    bohemians-1905--2a 18 utolsó 20 idegenben mérkőzésén (1 Liga).
    bohemians-1905--2a 11 utolsó 12 mérkőzésén (1 Liga).
    Jablonec szerez gólt
    Everygame
    -714
    A Jablonec kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    fk-baumit-jablonec-1bohemians-1905--2minden utolsó 14 mérkőzésén szemben a Bohemians (1 Liga).
    fk-baumit-jablonec-1bohemians-1905--2a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Bohemians (1 Liga).
    fk-baumit-jablonec-1bohemians-1905--2minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Bohemians.
    Jablonec Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -357
    A Jablonec gólt kapott:
    fk-baumit-jablonec-1bohemians-1905--2minden utolsó 10 mérkőzésén szemben a Bohemians.
    fk-baumit-jablonec-1bohemians-1905--2minden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Bohemians (1 Liga).
    fk-baumit-jablonec-1bohemians-1905--2a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Bohemians (1 Liga).
    Bohemians szerez gólt
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Jablonec - Bohemians Helyezés a táblázatban

    1. Liga
    JNSLLKPFORMA
    9.
    Hradec Kralove
    Hradec Kralove
    309101132-3837
    10.
    Teplice
    Teplice
    30991231-4036
    11.
    Bohemians Prague 1905
    Bohemians Prague 1905
    308111129-4035
    12.
    Jablonec
    Jablonec
    306121235-4530
    13.
    Pardubice
    Pardubice
    30771629-4228
    14.
    Karvina
    Karvina
    30671730-5225

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    0 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 8
    +6
    +5
    17 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    6
    0
    Döntetlen
    2
    3
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    17
    8
    Hiányzik
    12
    2.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.7
    0.8
    Átlagosan passzoló
    1.2
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    66'
    Pontozott minden, min.
    55'
    Minden statisztika