HV 71 (N) vs Frolunda (N) Előrejelzés 30 december 2025

    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    2
    3
    0
    1
    1
    1
    1
    1

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az HV 71 (N) és Frolunda (N) csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 30 december-án 13:00-kor lesz az "SDHL, Women" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Frolunda (N) csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A HV 71 (N) és az Frolunda (N) csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 10 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 2 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 8;
    • lőtt gólok: 16 ellen 37;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.5, 2. - 1.9, 3. - 1.8;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.2.

    A csapatok legutóbbi találkozója 29 december 2025-án volt az Frolunda (N) csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 5:0 volt.

    Egymás elleni statisztikák HV 71 (N) - Frolunda (N)

    17%
    2 Győzelem
    83%
    10 Győzelem
    30.12.25
    SDHL, Women
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    2
    3
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    29.12.25
    SDHL, Women
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    2
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    22.10.25
    SDHL, Women
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    3
    0
    19.09.25
    SDHL, Women
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    2
    5
    1
    1
    1
    1
    0
    3
    02.02.25
    SDHL, Women
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    HV 71 (N) Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a HV 71 (N) részt vett 24 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 3 győzelem,
    • 21 vereség.

    📈Ebben a szezonban a HV 71 (N) 13% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 88% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.46, meccsenként átlagosan 1.58 gólt szerezve és átlagosan 4 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a HV 71 (N) összesen 38 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 34.21% -a született.
    • Otthonában átlagosan 1.46 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a HV 71 (N) összesen 96 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 44.9% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 1.46 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: HV 71 (N)

    16.10.26
    SDHL, Women
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    Djurgardens IF (N)
    Djurgardens IF (N)
    5
    2
    0
    0
    1
    1
    4
    1
    GY
    11.10.26
    SDHL, Women
    Linkopings (N)
    Linkopings (N)
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    GY
    09.10.26
    SDHL, Women
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    Lulea HF/MSSK (N)
    Lulea HF/MSSK (N)
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    V
    26.09.26
    SDHL, Women
    Djurgardens IF (N)
    Djurgardens IF (N)
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    0
    6
    0
    0
    0
    3
    0
    3
    GY
    20.09.26
    SDHL, Women
    Farjestad Karlstad Women
    Farjestad Karlstad Women
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    0
    0
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Frolunda (N) Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Frolunda (N) részt vett 26 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 21 győzelem, 5 vereség.

    📈Ebben a szezonban Frolunda (N) győzelmi aránya 81%, a mérkőzések 19%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.19, meccsenként átlagosan 2.96 gólt szerez és átlagosan 1.46 gólt kap.

    🏒Eddig a Frolunda (N) 77 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 35.06%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.08.

    🥅Védekezés terén a Frolunda (N) ebben a szezonban összesen 38 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 54.17%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 1.85 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Frolunda (N)

    16.10.26
    SDHL, Women
    Lulea HF/MSSK (N)
    Lulea HF/MSSK (N)
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    3
    4
    0
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    GY
    09.10.26
    SDHL, Women
    Farjestad Karlstad Women
    Farjestad Karlstad Women
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    0
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    GY
    25.09.26
    SDHL, Women
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    Sde Hockey (N)
    Sde Hockey (N)
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    V
    19.09.26
    SDHL, Women
    MODO Hockey (N)
    MODO Hockey (N)
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    4
    1
    1
    0
    2
    1
    1
    0
    V
    16.09.26
    SDHL, Women
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    Brynas (N)
    Brynas (N)
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    2
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 10;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 2; vendégeknek (idegenben) - 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.5;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.8 gólt szerez, míg a vendégek 0.7-t.

    Első harmad statisztika: HV 71 (N) (otthon) vs Frolunda (N) (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 13 vs 13;
    • győzelmek száma: 2 (15.38%) vs 2 (15.38%);
    • vereségek száma: 5 (38.46%) vs 5 (38.46%);
    • döntetlenek száma: 6 (46.15%) vs 6 (46.15%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.54 vs 0.92;
    • átlagos kapott gólok: 0.92 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 3;
    • vereségek száma: 6 vs 4;
    • döntetlenek száma: 2 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.5, kapott - 1.1) vs 1.6 (szerzett - 0.7, kapott - 0.9).
    Trendek
    • A Frolunda (N) nem nyerte meg az 1. harmadot a 7 utolsó 8 mérkőzésén (SDHL, Women).
    👉Tippek: 1. időszak HV 71 (N) nem fog veszíteni

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 10;
    • Hazai győzelmek száma - 2, vendég győzelmek száma - 8.

    Statisztika: HV 71 (N) vs Frolunda (N)

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 24 vs 26;
    • Győzelmek száma: 3 (13%) vs 21 (81%);
    • Vereségek száma: 21 (88%) vs 5 (19%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 2;
    • Vendég győzelmek a tornán: 10.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 0 vs 6;
    • Vereségek: 10 vs 4;
    • Hazai győzelmek: 0;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A HV 71 (N) handicap +3.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Frolunda (N) (SDHL, Women).
    • A HV 71 (N) handicap +3.5 előnnyel nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (SDHL, Women).
    👉Tippek: HV 71 (N) Hendicapes (+3,5) (szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 1.6, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.7;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.2;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 4 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 2 egyszer.

    Statisztika: HV 71 (N) vs Frolunda (N)

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.46 vs 4.19;
    • átlagos szerzett gólok: 1.58 vs 2.96;
    • átlagos kapott gólok: 4 vs 1.46;
    • HV 71 (N): átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 1.46;
    • Frolunda (N): átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.08;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.5 (hazai pályán - 1.8) vs 2.5 (idegenben - 2.6).

    Trendek
    • Volt összesen több mint 4.5 gól az utolsó 5 HV 71 (N) otthon mérkőzésén minden alkalommal (SDHL, Women).
    👉Tippek: Total korongok Felett (4,5) (szorzói: 1.55)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 HV 71 (N) mérkőzések (SDHL, Women).

    Total korongok Alatt (5,5)
    Tényező-154
    Közzétett: 2025.12.29., 17:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: HV 71 (N) - Frolunda (N)

    A HV 71 (W) nem nyerte meg a 3. harmadot:
    hv-71--9877minden utolsó 16 otthon mérkőzésén (SDHL, Women).
    A Frolunda (W) nem vesztette el a 3. harmadot:
    frolunda-hc-6a 20 utolsó 22 mérkőzésén (SDHL, Women).
    frolunda-hc-6minden utolsó 18 idegenben mérkőzésén (SDHL, Women).
    3. időszak Frolunda (N) nem fog veszíteni
    -
    A HV 71 (W) nem nyert (a rendes játékidőben):
    hv-71--9877minden utolsó 12 mérkőzésén (SDHL, Women).
    A Frolunda (W) nem vesztett (a rendes játékidőben):
    frolunda-hc-6a 16 utolsó 18 idegenben mérkőzésén (SDHL, Women).
    Frolunda (N) nem fog veszíteni
    -10000
    A HV 71 (W) nem nyerte meg a 2. harmadot:
    hv-71--9877frolunda-hc-6a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Frolunda (W) (SDHL, Women).
    hv-71--9877frolunda-hc-6minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Frolunda (W) (SDHL, Women).
    hv-71--9877a 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén (SDHL, Women).
    hv-71--9877a 10 utolsó 11 mérkőzésén (SDHL, Women).
    A Frolunda (W) nem vesztette el a 2. harmadot:
    frolunda-hc-6a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (SDHL, Women).
    frolunda-hc-6a 8 utolsó 9 mérkőzésén (SDHL, Women).
    2. időszak Frolunda (N) nem fog veszíteni
    -
    A Frolunda (W) nem nyerte meg az 1. harmadot:
    frolunda-hc-6a 7 utolsó 8 mérkőzésén (SDHL, Women).
    1. időszak HV 71 (N) nem fog veszíteni
    -
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    HV 71 (N) - Frolunda (N) Helyezés a táblázatban

    SDHL, Women 25/26
    MGYVPPForma
    1.
    Frolunda (N)
    Frolunda (N)
    3628898-5682
    2.
    Lulea HF/MSSK (N)
    Lulea HF/MSSK (N)
    36288119-6780
    3.
    Brynas (N)
    Brynas (N)
    36279105-6678
    8.
    Farjestad Karlstad Women
    Farjestad Karlstad Women
    36122471-11037
    9.
    Linkopings (N)
    Linkopings (N)
    36102660-9930
    10.
    HV 71 (N)
    HV 71 (N)
    3692775-12927