Grizzlys Wolfsburg vs Straubing Tigers Előrejelzés 30 december 2025
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 30 december-án 18:30-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "DEL" torna keretében az Grizzlys Wolfsburg és az Straubing Tigers csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A Grizzlys Wolfsburg és az Straubing Tigers csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 59 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 31 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 26;
- lőtt gólok: 176 ellen 170;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.76, 2. - 1.9, 3. - 2.1;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.73.
A csapatok legutóbbi találkozója 26 október 2025-án volt az Straubing Tigers csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 6:0 volt.
Egymás elleni statisztikák Wolfsburg - Straubing

Grizzlys Wolfsburg Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Grizzlys Wolfsburg részt vett 33 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 15 győzelem,
- 18 vereség.
📈Ebben a szezonban a Grizzlys Wolfsburg 47% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 53% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.84, meccsenként átlagosan 3.09 gólt szerezve és átlagosan 2.81 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Grizzlys Wolfsburg összesen 99 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 35.35% -a született.
- Otthonában átlagosan 3.38 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Grizzlys Wolfsburg összesen 90 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 44.68% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 3.38 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Grizzlys Wolfsburg

Straubing Tigers Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Straubing Tigers részt vett 33 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 22 győzelem, 11 vereség.
📈Ebben a szezonban Straubing Tigers győzelmi aránya 67%, a mérkőzések 33%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 6, meccsenként átlagosan 3.45 gólt szerez és átlagosan 2.64 gólt kap.
🏒Eddig a Straubing Tigers 114 gólt szerzett:
- A 2 időszak különösen sikeres volt, 36.84%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.75.
🥅Védekezés terén a Straubing Tigers ebben a szezonban összesen 87 gólt engedett be.
- A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 44.23%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.25 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Straubing Tigers
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 59;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 11; vendégeknek (idegenben) - 7;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.76;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.95 gólt szerez, míg a vendégek 0.81-t.
Első harmad statisztika: Grizzlys Wolfsburg (otthon) vs Straubing Tigers (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 16 vs 16;
- győzelmek száma: 5 (31.25%) vs 6 (37.5%);
- vereségek száma: 3 (18.75%) vs 3 (18.75%);
- döntetlenek száma: 8 (50%) vs 7 (43.75%).
- átlagos szerzett gólok: 0.81 vs 1.19;
- átlagos kapott gólok: 0.69 vs 0.75.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 1 vs 4;
- vereségek száma: 4 vs 2;
- döntetlenek száma: 5 vs 4;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.9 (szerzett - 0.7, kapott - 1.2) vs 1.7 (szerzett - 1.1, kapott - 0.6).
- A Grizzlys Wolfsburg nem vesztette el az 1. harmadot a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Straubing Tigers (DEL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 59;
- Hazai győzelmek száma - 31, vendég győzelmek száma - 26.
Statisztika: Grizzlys Wolfsburg vs Straubing Tigers
- A tornán játszott mérkőzések száma: 33 vs 33;
- Győzelmek száma: 15 (47%) vs 22 (67%);
- Vereségek száma: 17 (53%) vs 11 (33%);
- Hazai győzelmek a tornán: 9;
- Vendég győzelmek a tornán: 10.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 5 vs 7;
- Vereségek: 5 vs 3;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 4.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.98, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.88;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.73;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 17 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 21 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 22 egyszer.
Statisztika: Grizzlys Wolfsburg vs Straubing Tigers
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.84 vs 6;
- átlagos szerzett gólok: 3.09 vs 3.45;
- átlagos kapott gólok: 2.81 vs 2.64;
- Grizzlys Wolfsburg: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.38;
- Straubing Tigers: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.75;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.9 (hazai pályán - 3.6) vs 2.9 (idegenben - 3.2).
- Volt összesen több mint 4.5 gól az utolsó 8 Grizzlys Wolfsburg mérkőzésén szemben a Straubing Tigers minden alkalommal (DEL).
- Volt összesen több mint 4.5 gól az utolsó 7 Grizzlys Wolfsburg otthon mérkőzésén minden alkalommal (DEL).
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 13 legutóbbi 15 Straubing Tigers idegenben mérkőzések (DEL).
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 6 legutóbbi 7 Straubing Tigers mérkőzések (DEL).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt a 2. harmad összesen több mint 1.5 gól a 13 legutóbbi 15 Grizzlys Wolfsburg otthon mérkőzések (DEL).
- Volt a 2. harmad összesen több mint 1.5 gól a 13 legutóbbi 15 Straubing Tigers idegenben mérkőzések (DEL).