Irbis Kazan vs Sputnik Almetievsk Előrejelzés 30 január 2026

    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    1

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Irbis Kazan és Sputnik Almetievsk csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 30 január-án 15:30-kor lesz az "OLIMPBET MHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Irbis Kazan csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Irbis Kazan és az Sputnik Almetievsk csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 32 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 20 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 11;
    • lőtt gólok: 98 ellen 65;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.34, 2. - 1.75, 3. - 1.84;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.91.

    A csapatok legutóbbi találkozója 18 augusztus 2025-án volt az Irbis Kazan csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:0 volt.

    Egymás elleni statisztikák Irbis - Sputnik Almetievsk

    60%
    21 Győzelem
    37%
    13 Győzelem
    26.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    16.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    4
    2
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    20.02.26
    MHL
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    3
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    30.01.26
    MHL
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    18.08.25
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Irbis Kazan Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Irbis Kazan részt vett 43 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 32 győzelem,
    • 11 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Irbis Kazan 74% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 26% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.33, meccsenként átlagosan 3.49 gólt szerezve és átlagosan 2 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Irbis Kazan összesen 150 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 38% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.55 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Irbis Kazan összesen 86 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 41.46% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.55 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Irbis Kazan

    26.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    N
    25.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    JHC Molot
    JHC Molot
    8
    2
    1
    1
    2
    0
    5
    1
    N
    24.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    L
    19.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Chaika Nizhny Nov.
    Chaika Nizhny Nov.
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    N
    18.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Ska-1946
    Ska-1946
    5
    1
    0
    0
    3
    1
    2
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sputnik Almetievsk Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Sputnik Almetievsk részt vett 45 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 19 győzelem, 26 vereség.

    📈Ebben a szezonban Sputnik Almetievsk győzelmi aránya 42%, a mérkőzések 58%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 7.2, meccsenként átlagosan 3.33 gólt szerez és átlagosan 4 gólt kap.

    🏒Eddig a Sputnik Almetievsk 150 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 37.33%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.43.

    🥅Védekezés terén a Sputnik Almetievsk ebben a szezonban összesen 180 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 41.67%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.65 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Sputnik Almetievsk

    26.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    L
    24.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    JHC Molot
    JHC Molot
    4
    2
    0
    1
    2
    0
    2
    1
    N
    19.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    N
    18.08.26
    Club Friendlies
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    Chaika Nizhny Nov.
    Chaika Nizhny Nov.
    3
    4
    2
    1
    1
    2
    0
    1
    L
    16.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    4
    2
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 32;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 8; vendégeknek (idegenben) - 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.34;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.84 gólt szerez, míg a vendégek 0.5-t.

    Első harmad statisztika: Irbis Kazan (otthon) vs Sputnik Almetievsk (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 22 vs 23;
    • győzelmek száma: 9 (40.91%) vs 6 (26.09%);
    • vereségek száma: 8 (36.36%) vs 7 (30.43%);
    • döntetlenek száma: 5 (22.73%) vs 10 (43.48%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.91 vs 0.96;
    • átlagos kapott gólok: 0.77 vs 1.13.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 3;
    • vereségek száma: 3 vs 3;
    • döntetlenek száma: 4 vs 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.2 (szerzett - 0.6, kapott - 0.6) vs 2.3 (szerzett - 1.2, kapott - 1.1).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 13 legutóbbi 14 Irbis Kazan mérkőzések szemben a Sputnik Almetievsk.
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 12 legutóbbi 13 Irbis Kazan mérkőzések szemben a Sputnik Almetievsk (MHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól az utolsó 8 Irbis Kazan otthon mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk minden alkalommal.
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól az utolsó 7 Irbis Kazan otthon mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk minden alkalommal (MHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 12 legutóbbi 13 Irbis Kazan mérkőzések (MHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 6 legutóbbi 7 Irbis Kazan otthon mérkőzések (MHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (2,5) (szorzói: 1.45)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 32;
    • Hazai győzelmek száma - 20, vendég győzelmek száma - 11.

    Statisztika: Irbis Kazan vs Sputnik Almetievsk

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 43 vs 45;
    • Győzelmek száma: 32 (74%) vs 19 (42%);
    • Vereségek száma: 11 (26%) vs 26 (58%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 17;
    • Vendég győzelmek a tornán: 11.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 8 vs 4;
    • Vereségek: 2 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 5;
    • Vendég győzelmek: 2.
    Trendek
    • A Sputnik Almetievsk handicap +3.5 előnnyel nyer a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén szemben a Irbis Kazan.
    • A Sputnik Almetievsk handicap +3.5 előnnyel nyer minden utolsó 9 mérkőzésén (MHL).
    👉Tippek: Sputnik Almetievsk Hendikepes (+3,5) (szorzói: 1.73)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.06, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.03;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.91;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 9 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 8 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 13 egyszer.

    Statisztika: Irbis Kazan vs Sputnik Almetievsk

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.33 vs 7.2;
    • átlagos szerzett gólok: 3.49 vs 3.33;
    • átlagos kapott gólok: 2 vs 4;
    • Irbis Kazan: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.55;
    • Sputnik Almetievsk: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.43;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.9 (hazai pályán - 3.2) vs 3.5 (idegenben - 3.5).

    Trendek
    • A Irbis Kazan kevesebb mint 5.5 gólt szerzett minden utolsó 26 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    • A Irbis Kazan kevesebb mint 5.5 gólt szerzett minden utolsó 25 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk (MHL).
    • A Irbis Kazan kevesebb mint 5.5 gólt szerzett minden utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    • A Irbis Kazan kevesebb mint 5.5 gólt szerzett minden utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk (MHL).
    👉Tippek: Irbis Kazan Total korongok Alatt (5,5) (szorzói: 1.59)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Sputnik Almetievsk handicap +3.5 előnnyel nyer a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén szemben a Irbis Kazan.
    • A Sputnik Almetievsk handicap +3.5 előnnyel nyer minden utolsó 9 mérkőzésén (MHL).

    Sputnik Almetievsk Hendikepes (+3,5)
    Közzétett: 2026.01.28., 16:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Irbis Kazan - Sputnik Almetievsk

    A Irbis Kazan nyert (a rendes játékidőben):
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk (OLIMPBET MHL).
    irbis-kazan-5a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    Irbis Kazan Győzelem
    -625
    A Irbis Kazan nem vesztette el a 2. harmadot:
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    irbis-kazan-5a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    irbis-kazan-5a 15 utolsó 16 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    A Sputnik Almetievsk nem nyerte meg a 2. harmadot:
    sputnik-almetievsk-11614a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    2. időszak Irbis Kazan nem fog veszíteni
    -1667
    A Irbis Kazan nem vesztett (a rendes játékidőben):
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk (OLIMPBET MHL).
    irbis-kazan-5a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    irbis-kazan-5a 14 utolsó 15 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    A Sputnik Almetievsk nem nyert (a rendes játékidőben):
    sputnik-almetievsk-11614a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    Irbis Kazan nem fog veszíteni
    -
    A Irbis Kazan nem vesztette el az 1. harmadot:
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614a 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614a 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk (OLIMPBET MHL).
    irbis-kazan-5sputnik-almetievsk-11614a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Sputnik Almetievsk.
    irbis-kazan-5a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    1. időszak Irbis Kazan nem fog veszíteni
    -2500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Irbis Kazan - Sputnik Almetievsk Helyezés a táblázatban

    Eastern, Gold Division
    JNLPPFORMA
    1.
    Omskie Yastreby
    Omskie Yastreby
    584018219-11386
    2.
    Stalnye Lisy
    Stalnye Lisy
    583919215-14183
    3.
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    583820180-11981
    4.
    Tolpar UFA
    Tolpar UFA
    583325213-15577
    6.
    Chaika Nizhny Novgorod
    Chaika Nizhny Novgorod
    583424170-15274