JHC Molot vs Tyumenskiy Legion
JHC Molot
Tyumenskiy Legion
3
2
1
0
1
0
1
1
1
0
JHC Molot vs Tyumenskiy Legion Mérkőzés statisztikái
53%
Korongbirtoklás
47%
0
Emberelőnyös gólok
0
0
Emberhátrányos gólok
0
10
Kiállítások
8
Nézze meg online: JHC Molot vs Tyumenskiy Legion
JHC Molot – Tyumenskiy Legion H2H
80%
16 Győzelem
20%
4 Győzelem
Utolsó mérkőzések: Tyumenskiy Legion
22.03.26
MHLTyumenskiy Legion
JHC Molot
4
10
1
5
1
3
2
2
V
21.03.26
MHLJHC Molot
Tyumenskiy Legion
5
2
2
2
2
0
1
0
V
18.03.26
MHLTyumenskiy Legion
Kuznetskie Medvedi
3
4
0
1
3
1
0
2
V
16.03.26
MHLTyumenskiy Legion
Omskie Yastreby
0
4
0
1
0
2
0
1
V
14.03.26
MHLTyumenskiy Legion
AKM Novomoskovsk
0
5
0
0
0
2
0
3
V
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Nyeremény kalkulációja
További Jégkorong mérkőzések
OLIMPBET MHL
Spartak Moskow
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
22 okt
15:30
További információ
OLIMPBET MHL
Loko
Dinamo Shinnik Bobruysk U20
22 okt
15:30
További információ
OLIMPBET MHL
Kuznetskie Medvedi
Snezhnye Barsy Astana
23 okt
11:30
További információ
OLIMPBET MHL
MHC Dinamo St Petersburg
Almaz
23 okt
16:00
További információ
OLIMPBET MHL
Omskie Yastreby
Chaika Nizhny Nov.
24 okt
07:00
További információ
OLIMPBET MHL
Belye Medvedi
Mamonty Yugry
24 okt
08:00
További információ
Bocsánat
Nincs adat ezen a lapon

