Manchester Storm vs Belfast Giants Előrejelzés 29 március 2026

    Manchester Storm
    Manchester Storm
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    4
    3
    2
    1
    1
    1
    2
    0
    🔊Az Elitliga bajnokság részeként, egy mérkőzés kerül sorra az Manchester Storm és Belfast Giants csapatok között. A mérkőzés 29 március napján, 16:30 órakor fog lezajlani. A csapatok jelenlegi állapotának elemzése után feltételeztük a mai mérkőzés legvalószínűbb eredményét. Nézzük meg ennek az előrejelzésnek a legfontosabb szempontjait, hogy naprakész legyen az összes trenddel.

    Személyes találkozók

    📊A Manchester Storm és az Belfast Giants csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 53 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 16 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 32;
    • lőtt gólok: 138 ellen 200;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 2.06, 2. - 1.94, 3. - 2.26;
    • meccs átlagos teljesítménye - 6.17.

    A csapatok legutóbbi találkozója 25 január 2026-án volt az Manchester Storm csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Manchester Storm - Belfast Giants

    31%
    17 Győzelem
    59%
    32 Győzelem
    29.03.26
    Elite League
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    4
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    0
    25.01.26
    Elite League
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    11.01.26
    Elite League
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0
    03.01.26
    Elite League
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    4
    6
    0
    2
    3
    1
    1
    3
    15.11.25
    Elite League
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Manchester Storm Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Manchester Storm részt vett 50 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 25 győzelem,
    • 25 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Manchester Storm 50% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 50% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.46, meccsenként átlagosan 2.98 gólt szerezve és átlagosan 2.86 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Manchester Storm összesen 149 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 33.56% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.32 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Manchester Storm összesen 143 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 33.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.32 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Manchester Storm

    11.10.26
    Challenge Cup
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    Sheffield Steelers
    Sheffield Steelers
    3
    4
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    V
    07.10.26
    Elite League
    Dundee Stars
    Dundee Stars
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    3
    4
    1
    0
    0
    1
    2
    2
    0
    1
    GY
    04.10.26
    Elite League
    Coventry Blaze
    Coventry Blaze
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    V
    03.10.26
    Elite League
    Cardiff Devils
    Cardiff Devils
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    V
    30.09.26
    Elite League
    Glasgow Clan
    Glasgow Clan
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Belfast Giants Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Belfast Giants részt vett 50 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 38 győzelem, 12 vereség.

    📈Ebben a szezonban Belfast Giants győzelmi aránya 76%, a mérkőzések 24%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.7, meccsenként átlagosan 3.8 gólt szerez és átlagosan 2.08 gólt kap.

    🏒Eddig a Belfast Giants 190 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 37.89%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.48.

    🥅Védekezés terén a Belfast Giants ebben a szezonban összesen 104 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 39.66%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.32 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Belfast Giants

    11.10.26
    Elite League
    Cardiff Devils
    Cardiff Devils
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    5
    2
    1
    2
    1
    0
    3
    0
    V
    10.10.26
    Elite League
    Coventry Blaze
    Coventry Blaze
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    GY
    04.10.26
    Challenge Cup
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    Dundee Stars
    Dundee Stars
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    2
    0
    GY
    02.10.26
    Challenge Cup
    Dundee Stars
    Dundee Stars
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    1
    0
    GY
    27.09.26
    Challenge Cup
    Glasgow Clan
    Glasgow Clan
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 53;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 6; vendégeknek (idegenben) - 17;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 2.06;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.75 gólt szerez, míg a vendégek 1.3-t.

    Első harmad statisztika: Manchester Storm (otthon) vs Belfast Giants (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 25 vs 25;
    • győzelmek száma: 8 (32%) vs 7 (28%);
    • vereségek száma: 11 (44%) vs 5 (20%);
    • döntetlenek száma: 6 (24%) vs 13 (52%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.92 vs 0.76;
    • átlagos kapott gólok: 0.8 vs 0.68.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 6 vs 3;
    • vereségek száma: 1 vs 0;
    • döntetlenek száma: 3 vs 7;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.3 (szerzett - 0.9, kapott - 0.4) vs 1.5 (szerzett - 0.9, kapott - 0.6).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 10 legutóbbi 11 Belfast Giants mérkőzések.
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 9 legutóbbi 10 Belfast Giants mérkőzések (Elitliga).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól az utolsó 5 Belfast Giants idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Elitliga).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (2,5) (szorzói: 1.25)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 53;
    • Hazai győzelmek száma - 16, vendég győzelmek száma - 32.

    Statisztika: Manchester Storm vs Belfast Giants

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 50 vs 50;
    • Győzelmek száma: 25 (50%) vs 38 (76%);
    • Vereségek száma: 25 (50%) vs 12 (24%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 17;
    • Vendég győzelmek a tornán: 17.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 7;
    • Vereségek: 6 vs 3;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 4.
    Trendek
    • A Belfast Giants nem vesztett (a rendes játékidőben) a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Elitliga).
    • A Belfast Giants nem vesztett (a rendes játékidőben) minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Belfast Giants nem fog veszíteni (szorzói: 1.24)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.6, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.77;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.17;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 20 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 23 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 15 egyszer.

    Statisztika: Manchester Storm vs Belfast Giants

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.46 vs 5.7;
    • átlagos szerzett gólok: 2.98 vs 3.8;
    • átlagos kapott gólok: 2.86 vs 2.08;
    • Manchester Storm: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.32;
    • Belfast Giants: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.48;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.7 (hazai pályán - 2.6) vs 3.4 (idegenben - 3.75).

    Trendek
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 5 Belfast Giants idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Elitliga).
    👉Tippek: Total korongok Alatt (5,5) (szorzói: 3.95)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Belfast Giants nyert (a rendes játékidőben) a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Elitliga).
    • A Belfast Giants nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Elitliga).

    Belfast Giants Győzelem
    Tényező-141
    Közzétett: 2026.03.29., 9:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Manchester Storm - Belfast Giants

    A Belfast Giants nyert (a rendes játékidőben):
    belfast-giantsa 6 utolsó 7 mérkőzésén (Elitliga).
    belfast-giantsminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Elitliga).
    Belfast Giants Győzelem
    -130
    A Belfast Giants megnyerte a 2. harmadot:
    belfast-giantsminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Elitliga).
    2. időszak Belfast Giants Győzelem
    +118
    A Belfast Giants nem vesztette el a 2. harmadot:
    belfast-giantsa 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    belfast-giantsa 11 utolsó 12 mérkőzésén (Elitliga).
    belfast-giantsa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    2. időszak Belfast Giants nem fog veszíteni
    -400
    A Belfast Giants nem vesztett (a rendes játékidőben):
    belfast-giantsa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Elitliga).
    belfast-giantsminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    Belfast Giants nem fog veszíteni
    -417
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Manchester Storm - Belfast Giants Helyezés a táblázatban

    Elite League 25/26
    MGYVPPForma
    1.
    Belfast Giants
    Belfast Giants
    544014207-12284
    2.
    Cardiff Devils
    Cardiff Devils
    543519195-12275
    3.
    Nottingham Panthers
    Nottingham Panthers
    543321186-14572
    5.
    Guildford Flames
    Guildford Flames
    542925168-15164
    6.
    Manchester Storm
    Manchester Storm
    542628158-15461
    7.
    Coventry Blaze
    Coventry Blaze
    542529167-17657