Visp vs Thurgau Előrejelzés 28 november 2025
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Visp és Thurgau csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 28 november-án 18:45-kor lesz az "Swiss League" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Thurgau csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A Visp és az Thurgau csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 73 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 39 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 34;
- lőtt gólok: 201 ellen 180;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.3, 2. - 2.03, 3. - 1.7;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.
A csapatok legutóbbi találkozója 19 október 2025-án volt az Thurgau csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:1 volt.
Egymás elleni statisztikák Visp - Thurgau

Visp Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Visp részt vett 23 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 12 győzelem,
- 11 vereség.
📈Ebben a szezonban a Visp 52% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 48% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 4.83, meccsenként átlagosan 2.35 gólt szerezve és átlagosan 2.7 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Visp összesen 54 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 33.33% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.75 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Visp összesen 62 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 38.46% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.75 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Visp

Thurgau Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Thurgau részt vett 22 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 19 győzelem, 3 vereség.
📈Ebben a szezonban Thurgau győzelmi aránya 86%, a mérkőzések 14%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.36, meccsenként átlagosan 3.18 gólt szerez és átlagosan 1.41 gólt kap.
🏒Eddig a Thurgau 70 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 31.43%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.64.
🥅Védekezés terén a Thurgau ebben a szezonban összesen 31 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 45%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 1.82 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Thurgau
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 73;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 11; vendégeknek (idegenben) - 11;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.3;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.68 gólt szerez, míg a vendégek 0.62-t.
Első harmad statisztika: Visp (otthon) vs Thurgau (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 11;
- győzelmek száma: 5 (41.67%) vs 3 (27.27%);
- vereségek száma: 3 (25%) vs 2 (18.18%);
- döntetlenek száma: 4 (33.33%) vs 6 (54.55%).
- átlagos szerzett gólok: 1.08 vs 0.55;
- átlagos kapott gólok: 0.83 vs 0.45.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 5;
- vereségek száma: 2 vs 2;
- döntetlenek száma: 6 vs 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.4 (szerzett - 0.7, kapott - 0.7) vs 1 (szerzett - 0.8, kapott - 0.2).
- A Thurgau az 1. harmadban kevesebb mint 0.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Visp (Swiss League).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 73;
- Hazai győzelmek száma - 39, vendég győzelmek száma - 34.
Statisztika: Visp vs Thurgau
- A tornán játszott mérkőzések száma: 23 vs 22;
- Győzelmek száma: 12 (52%) vs 19 (86%);
- Vereségek száma: 11 (48%) vs 3 (14%);
- Hazai győzelmek a tornán: 8;
- Vendég győzelmek a tornán: 8.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 5 vs 8;
- Vereségek: 5 vs 2;
- Hazai győzelmek: 4;
- Vendég győzelmek: 4.
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer a 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Thurgau (Swiss League).
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Thurgau (Swiss League).
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer a 22 utolsó 23 otthon mérkőzésén (Swiss League).
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.75, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.47;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 14 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 29 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 25 egyszer.
Statisztika: Visp vs Thurgau
- átlagos összesített eredmény a tornán: 4.83 vs 4.36;
- átlagos szerzett gólok: 2.35 vs 3.18;
- átlagos kapott gólok: 2.7 vs 1.41;
- Visp: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.75;
- Thurgau: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.64;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.2 (hazai pályán - 2.6) vs 3.1 (idegenben - 2.83).
- A Thurgau kevesebb mint 2.5 gólt szerzett minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén szemben a Visp (Swiss League).
Szerkesztői előrejelzés
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer a 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Thurgau (Swiss League).
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Thurgau (Swiss League).
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer a 22 utolsó 23 otthon mérkőzésén (Swiss League).
- A Visp handicap +1.5 előnnyel nyer a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén.