KooKoo Kouvola vs Karpat Oulu Előrejelzés 28 november 2025
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 28 november-án 16:30-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "Liiga" torna keretében az KooKoo Kouvola és az Karpat Oulu csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A KooKoo Kouvola és az Karpat Oulu csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 44 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 17 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 27;
- lőtt gólok: 104 ellen 132;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.45, 2. - 1.82, 3. - 1.95;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.2.
A csapatok legutóbbi találkozója 26 szeptember 2025-án volt az Karpat Oulu csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:6 volt.
Egymás elleni statisztikák KooKoo Kouvola - Karpat

KooKoo Kouvola Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a KooKoo Kouvola részt vett 24 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 16 győzelem,
- 8 vereség.
📈Ebben a szezonban a KooKoo Kouvola 67% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 33% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 6.17, meccsenként átlagosan 3.58 gólt szerezve és átlagosan 2.79 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a KooKoo Kouvola összesen 86 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 41.86% -a született.
- Otthonában átlagosan 3.64 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a KooKoo Kouvola összesen 67 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 38.89% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 3.64 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: KooKoo Kouvola

Karpat Oulu Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Karpat Oulu részt vett 25 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 10 győzelem, 15 vereség.
📈Ebben a szezonban Karpat Oulu győzelmi aránya 40%, a mérkőzések 60%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 6.44, meccsenként átlagosan 3.24 gólt szerez és átlagosan 3.36 gólt kap.
🏒Eddig a Karpat Oulu 81 gólt szerzett:
- A 1 időszak különösen sikeres volt, 41.98%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.36.
🥅Védekezés terén a Karpat Oulu ebben a szezonban összesen 84 gólt engedett be.
- A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 41.03%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.55 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Karpat Oulu
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 44;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 8; vendégeknek (idegenben) - 6;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.45;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.75 gólt szerez, míg a vendégek 0.7-t.
Első harmad statisztika: KooKoo Kouvola (otthon) vs Karpat Oulu (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
- győzelmek száma: 2 (18.18%) vs 6 (54.55%);
- vereségek száma: 5 (45.45%) vs 3 (27.27%);
- döntetlenek száma: 4 (36.36%) vs 2 (18.18%).
- átlagos szerzett gólok: 0.82 vs 1.73;
- átlagos kapott gólok: 1.18 vs 1.45.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 5;
- vereségek száma: 3 vs 3;
- döntetlenek száma: 4 vs 2;
- első harmad átlagos összesített gólok: 2 (szerzett - 1.1, kapott - 0.9) vs 2.3 (szerzett - 1.2, kapott - 1.1).
- A Karpat Oulu nem vesztette el az 1. harmadot minden utolsó 7 mérkőzésén (Liiga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 44;
- Hazai győzelmek száma - 17, vendég győzelmek száma - 27.
Statisztika: KooKoo Kouvola vs Karpat Oulu
- A tornán játszott mérkőzések száma: 24 vs 25;
- Győzelmek száma: 16 (67%) vs 10 (40%);
- Vereségek száma: 8 (33%) vs 15 (60%);
- Hazai győzelmek a tornán: 6;
- Vendég győzelmek a tornán: 4.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 8 vs 4;
- Vereségek: 2 vs 6;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 1.
- A KooKoo Kouvola nem vesztett (a rendes játékidőben) a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Liiga).
- A Karpat Oulu nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Liiga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.36, a vendégcsapat mérkőzésein - 3;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.2;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 11 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 15 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 18 egyszer.
Statisztika: KooKoo Kouvola vs Karpat Oulu
- átlagos összesített eredmény a tornán: 6.17 vs 6.44;
- átlagos szerzett gólok: 3.58 vs 3.24;
- átlagos kapott gólok: 2.79 vs 3.36;
- KooKoo Kouvola: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.64;
- Karpat Oulu: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.36;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.8 (hazai pályán - 4.25) vs 3 (idegenben - 3.25).
- A Karpat Oulu kevesebb mint 3.5 gólt szerzett a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén szemben a KooKoo Kouvola (Liiga).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt a 3. harmad összesen több mint 1.5 gól az utolsó 8 KooKoo Kouvola otthon mérkőzésén szemben a Karpat Oulu minden alkalommal (Liiga).
- Volt a 3. harmad összesen több mint 1.5 gól a 7 legutóbbi 8 KooKoo Kouvola mérkőzések szemben a Karpat Oulu (Liiga).
- Volt a 3. harmad összesen több mint 1.5 gól a 10 legutóbbi 11 KooKoo Kouvola otthon mérkőzések (Liiga).
- Volt a 3. harmad összesen több mint 1.5 gól a 9 legutóbbi 10 Karpat Oulu mérkőzések (Liiga).