Spartak MHA vs Dinamo Moskva Előrejelzés 27 december 2025

    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    2
    3
    0
    2
    0
    0
    2
    1

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Spartak MHA és Dinamo Moskva csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 27 december-án 10:00-kor lesz az "OLIMPBET MHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Dinamo Moskva csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊Az idő során a csapatok mindössze két hivatalos mérkőzést játszottak. Legutóbb a Spartak MHA és Dinamo Moskva csapatai 09 december 2025-án találkoztak a Dinamo Moskva csapat arénájában - a mérkőzés eredménye 5:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Spartak MHA - Dinamo Moskva

    0%
    0 Győzelem
    100%
    3 Győzelem
    29.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    2
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    27.12.25
    MHL
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    2
    3
    0
    0
    2
    2
    0
    1
    09.12.25
    MHL
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    5
    2
    0
    1
    2
    1
    3
    0
    14.08.25
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    4
    6
    1
    1
    2
    3
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Spartak MHA Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Spartak MHA részt vett 32 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 16 győzelem,
    • 16 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Spartak MHA 50% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 50% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.28, meccsenként átlagosan 3.22 gólt szerezve és átlagosan 3.28 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Spartak MHA összesen 103 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 36.89% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.42 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Spartak MHA összesen 105 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 39.39% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.42 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Spartak MHA

    29.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    2
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    L
    28.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Loko
    Loko
    2
    3
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    S
    22.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    5
    4
    3
    0
    1
    4
    1
    0
    N
    20.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Krylia Sovetov
    Krylia Sovetov
    5
    4
    1
    0
    3
    4
    0
    0
    1
    0
    N
    19.08.26
    Club Friendly Games
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Amurskie Tigry K.
    Amurskie Tigry K.
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Dinamo Moskva Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Dinamo Moskva részt vett 34 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 24 győzelem, 10 vereség.

    📈Ebben a szezonban Dinamo Moskva győzelmi aránya 71%, a mérkőzések 29%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.24, meccsenként átlagosan 3.32 gólt szerez és átlagosan 2.15 gólt kap.

    🏒Eddig a Dinamo Moskva 113 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 34.51%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.45.

    🥅Védekezés terén a Dinamo Moskva ebben a szezonban összesen 73 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 38.78%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.45 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Dinamo Moskva

    29.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHA
    Spartak MHA
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    2
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    N
    28.08.26
    Club Friendlies
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    Akademiya SKA Junior Krasnogorsk
    Akademiya SKA Junior Krasnogorsk
    3
    5
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    L
    26.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    1
    3
    0
    1
    1
    0
    0
    2
    N
    21.08.26
    Club Friendlies
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    Krylia Sovetov
    Krylia Sovetov
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    N
    19.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 2;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 0; vendégeknek (idegenben) - 0;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.5;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1 gólt szerez, míg a vendégek 0.5-t.

    Első harmad statisztika: Spartak MHA (otthon) vs Dinamo Moskva (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 20;
    • győzelmek száma: 4 (33.33%) vs 9 (45%);
    • vereségek száma: 3 (25%) vs 5 (25%);
    • döntetlenek száma: 5 (41.67%) vs 6 (30%).
    • átlagos szerzett gólok: 1 vs 1.2;
    • átlagos kapott gólok: 0.67 vs 0.65.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 4;
    • vereségek száma: 4 vs 2;
    • döntetlenek száma: 3 vs 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.5, kapott - 1.1) vs 1.2 (szerzett - 0.8, kapott - 0.4).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 7 legutóbbi 8 Spartak MHA mérkőzések (OLIMPBET MHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 11 legutóbbi 12 Dinamo Moskva mérkőzések (OLIMPBET MHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól az utolsó 5 Dinamo Moskva idegenben mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (2,5) (szorzói: 1.35)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 2;
    • Hazai győzelmek száma - 0, vendég győzelmek száma - 2.

    Statisztika: Spartak MHA vs Dinamo Moskva

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 32 vs 34;
    • Győzelmek száma: 16 (50%) vs 24 (71%);
    • Vereségek száma: 16 (50%) vs 10 (29%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 8;
    • Vendég győzelmek a tornán: 14.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 3 vs 5;
    • Vereségek: 7 vs 5;
    • Hazai győzelmek: 0;
    • Vendég győzelmek: 2.
    👉Tippek: Dinamo Moskva Hendikepes (-1,5) (szorzói: 1.76)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3, a vendégcsapat mérkőzésein - 5.5;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 8.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 1 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 1 egyszer.

    Statisztika: Spartak MHA vs Dinamo Moskva

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.28 vs 5.24;
    • átlagos szerzett gólok: 3.22 vs 3.32;
    • átlagos kapott gólok: 3.28 vs 2.15;
    • Spartak MHA: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.42;
    • Dinamo Moskva: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.45;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.7 (hazai pályán - 0) vs 2.8 (idegenben - 2.2).

    👉Tippek: Total korongok Felett (6,5) (szorzói: 1.76)

    Total korongok Felett (6,5)
    Közzétett: 2025.12.25., 10:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Spartak MHA - Dinamo Moskva

    A Dinamo Moskva nem vesztette el az 1. harmadot:
    mhc-dynamo-moscow-4a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    mhc-dynamo-moscow-4minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    1. időszak Dinamo Moskva nem fog veszíteni
    -625
    A Dinamo Moskva nem nyerte meg a 3. harmadot:
    mhc-dynamo-moscow-4minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    3. időszak Spartak MHA nem fog veszíteni
    -101
    A Spartak MHA nem nyerte meg a 3. harmadot:
    jhc-spartak-mah-u20a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    3. időszak Dinamo Moskva nem fog veszíteni
    -833
    Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól:
    jhc-spartak-mah-u20a 7 legutóbbi 8 Spartak MHA mérkőzések (OLIMPBET MHL).
    mhc-dynamo-moscow-4a 11 legutóbbi 12 Dinamo Moskva mérkőzések (OLIMPBET MHL).
    mhc-dynamo-moscow-4az utolsó 5 Dinamo Moskva idegenben mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET MHL).
    1. időszak, Total korongok Alatt (2,5)
    -286
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Spartak MHA - Dinamo Moskva Helyezés a táblázatban

    Western, Gold Division
    JNLPPFORMA
    1.
    Loko Yaroslavl
    Loko Yaroslavl
    605010276-107105
    2.
    MHC Dynamo Moscow
    MHC Dynamo Moscow
    604317223-13890
    3.
    Spartak Moskow
    Spartak Moskow
    604218233-14787
    4.
    Ska-1946
    Ska-1946
    603921225-13386
    5.
    Krasnaya Armiya
    Krasnaya Armiya
    604020202-13586
    6.
    Mikhaylov Academy Novomoskovsk
    Mikhaylov Academy Novomoskovsk
    603624190-15177