HIFK Helsinki vs Jukurit Mikkeli Előrejelzés 27 február 2026
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az HIFK Helsinki és Jukurit Mikkeli csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 27 február-án 16:30-kor lesz az "Liiga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a HIFK Helsinki csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A HIFK Helsinki és az Jukurit Mikkeli csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 39 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 26 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 13;
- lőtt gólok: 132 ellen 87;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.54, 2. - 1.97, 3. - 1.95;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.46.
A csapatok legutóbbi találkozója 03 február 2026-án volt az Jukurit Mikkeli csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:2 volt.
Egymás elleni statisztikák HIFK - Jukurit Mikkeli

HIFK Helsinki Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a HIFK Helsinki részt vett 51 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 22 győzelem,
- 29 vereség.
📈Ebben a szezonban a HIFK Helsinki 43% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 57% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.37, meccsenként átlagosan 2.27 gólt szerezve és átlagosan 3.25 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a HIFK Helsinki összesen 116 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 37.07% -a született.
- Otthonában átlagosan 3 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a HIFK Helsinki összesen 166 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 39.24% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 3 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: HIFK Helsinki

Jukurit Mikkeli Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Jukurit Mikkeli részt vett 52 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 19 győzelem, 33 vereség.
📈Ebben a szezonban Jukurit Mikkeli győzelmi aránya 37%, a mérkőzések 63%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.8, meccsenként átlagosan 2.25 gólt szerez és átlagosan 2.75 gólt kap.
🏒Eddig a Jukurit Mikkeli 115 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 40.87%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.83.
🥅Védekezés terén a Jukurit Mikkeli ebben a szezonban összesen 140 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 45.83%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Jukurit Mikkeli
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 39;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 10; vendégeknek (idegenben) - 6;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.54;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.9 gólt szerez, míg a vendégek 0.64-t.
Első harmad statisztika: HIFK Helsinki (otthon) vs Jukurit Mikkeli (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 26 vs 24;
- győzelmek száma: 12 (46.15%) vs 6 (25%);
- vereségek száma: 8 (30.77%) vs 9 (37.5%);
- döntetlenek száma: 6 (23.08%) vs 9 (37.5%).
- átlagos szerzett gólok: 0.81 vs 0.38;
- átlagos kapott gólok: 0.77 vs 0.58.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 2;
- vereségek száma: 4 vs 7;
- döntetlenek száma: 4 vs 1;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.3 (szerzett - 0.4, kapott - 0.9) vs 1.4 (szerzett - 0.2, kapott - 1.2).
- A HIFK Helsinki az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Jukurit Mikkeli (Liiga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 39;
- Hazai győzelmek száma - 26, vendég győzelmek száma - 13.
Statisztika: HIFK Helsinki vs Jukurit Mikkeli
- A tornán játszott mérkőzések száma: 51 vs 52;
- Győzelmek száma: 22 (43%) vs 19 (37%);
- Vereségek száma: 29 (57%) vs 32 (63%);
- Hazai győzelmek a tornán: 15;
- Vendég győzelmek a tornán: 6.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 5 vs 2;
- Vereségek: 5 vs 8;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 0.
- A Jukurit Mikkeli handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a HIFK Helsinki (Liiga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.38, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.23;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.46;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 9 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 11 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 15 egyszer.
Statisztika: HIFK Helsinki vs Jukurit Mikkeli
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.37 vs 4.8;
- átlagos szerzett gólok: 2.27 vs 2.25;
- átlagos kapott gólok: 3.25 vs 2.75;
- HIFK Helsinki: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3;
- Jukurit Mikkeli: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.83;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.4 (hazai pályán - 3.25) vs 1.7 (idegenben - 1.2).
- A Jukurit Mikkeli több mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a HIFK Helsinki (Liiga).