Rouen HE vs Cergy-Pontoise Előrejelzés 26 szeptember 2025

    Rouen HE
    Rouen HE
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    4
    1
    0
    2
    2
    1
    0
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Rouen HE és Cergy-Pontoise csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 26 szeptember-án 18:00-kor lesz az "Ligue Magnus" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Rouen HE csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Rouen HE és az Cergy-Pontoise csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 23 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 19 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 4;
    • lőtt gólok: 115 ellen 60;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 2.39, 2. - 2.35, 3. - 2.7;
    • meccs átlagos teljesítménye - 7.43.

    A csapatok legutóbbi találkozója 19 február 2025-án volt az Cergy-Pontoise csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:6 volt.

    Egymás elleni statisztikák Rouen - Cergy Pontoise

    85%
    23 Győzelem
    15%
    4 Győzelem
    01.09.26
    Club Friendly Games
    Rouen HE
    Rouen HE
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    3
    0
    06.02.26
    Ligue Magnus
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    Rouen HE
    Rouen HE
    2
    5
    0
    0
    1
    4
    1
    1
    30.12.25
    Ligue Magnus
    Rouen HE
    Rouen HE
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    4
    2
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    21.11.25
    Ligue Magnus
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    Rouen HE
    Rouen HE
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    2
    26.09.25
    Ligue Magnus
    Rouen HE
    Rouen HE
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    4
    1
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rouen HE Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Rouen HE részt vett 4 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 3 győzelem,
    • 1 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Rouen HE 75% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 25% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.25, meccsenként átlagosan 3.75 gólt szerezve és átlagosan 2.5 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Rouen HE összesen 15 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 40% -a született.
    • Otthonában átlagosan 4 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Rouen HE összesen 10 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 50% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 4 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Rouen HE

    01.09.26
    Club Friendly Games
    Rouen HE
    Rouen HE
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    3
    0
    N
    17.08.26
    Club Friendly Games
    Rouen HE
    Rouen HE
    Ajoie
    Ajoie
    1
    5
    2
    0
    1
    1
    2
    0
    L
    17.08.26
    Club Friendly Games
    Rouen HE
    Rouen HE
    Ajoie
    Ajoie
    1
    5
    0
    2
    1
    1
    0
    2
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Rouen HE
    Rouen HE
    Angers Ducs
    Angers Ducs
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    N
    01.04.26
    Ligue Magnus
    Bordeaux GHC
    Bordeaux GHC
    Rouen HE
    Rouen HE
    4
    3
    2
    1
    0
    1
    2
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cergy-Pontoise Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Cergy-Pontoise részt vett 4 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 2 győzelem, 2 vereség.

    📈Ebben a szezonban Cergy-Pontoise győzelmi aránya 50%, a mérkőzések 50%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 9, meccsenként átlagosan 4.75 gólt szerez és átlagosan 4.25 gólt kap.

    🏒Eddig a Cergy-Pontoise 19 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 47.37%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 5.

    🥅Védekezés terén a Cergy-Pontoise ebben a szezonban összesen 17 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 44.44%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.5 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Cergy-Pontoise

    01.09.26
    Club Friendly Games
    Rouen HE
    Rouen HE
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    3
    0
    L
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    Guildford Flames
    Guildford Flames
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    1
    1
    L
    07.04.26
    Ligue Magnus
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    Rapaces de Gap
    Rapaces de Gap
    3
    4
    1
    1
    0
    0
    2
    2
    0
    1
    L
    03.04.26
    Ligue Magnus
    Chamonix Mont-Blanc Pionieers
    Chamonix Mont-Blanc Pionieers
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    3
    4
    1
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    N
    27.03.26
    Ligue Magnus
    Anglet Hormadi Elite
    Anglet Hormadi Elite
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    2
    3
    0
    0
    1
    3
    1
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 23;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 7; vendégeknek (idegenben) - 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 2.39;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1.61 gólt szerez, míg a vendégek 0.78-t.

    Első harmad statisztika: Rouen HE (otthon) vs Cergy-Pontoise (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 2;
    • győzelmek száma: 2 (100%) vs 1 (50%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (50%).
    • átlagos szerzett gólok: 2.5 vs 2;
    • átlagos kapott gólok: 0 vs 1.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 3;
    • vereségek száma: 4 vs 4;
    • döntetlenek száma: 3 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.5 (szerzett - 0.8, kapott - 0.7) vs 2.5 (szerzett - 0.9, kapott - 1.6).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen több mint 1.5 gól a 9 legutóbbi 10 Rouen HE mérkőzések szemben a Cergy-Pontoise (Ligue Magnus).
    • Volt az 1. harmad összesen több mint 1.5 gól az utolsó 8 Rouen HE otthon mérkőzésén szemben a Cergy-Pontoise minden alkalommal (Ligue Magnus).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Felett (1,5) (szorzói: 1.57)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 23;
    • Hazai győzelmek száma - 19, vendég győzelmek száma - 4.

    Statisztika: Rouen HE vs Cergy-Pontoise

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • Győzelmek száma: 3 (75%) vs 2 (50%);
    • Vereségek száma: 1 (25%) vs 2 (50%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 2;
    • Vendég győzelmek a tornán: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 5 vs 3;
    • Vereségek: 5 vs 7;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 1.
    Trendek
    • A Cergy-Pontoise handicap +3.5 előnnyel nyer a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Ligue Magnus).
    • A Cergy-Pontoise handicap +3.5 előnnyel nyer minden utolsó 7 mérkőzésén (Ligue Magnus).
    👉Tippek: Cergy-Pontoise Hendikepes (+3,5) (szorzói: 1.28)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 5, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.61;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 7.43;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 12 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 11 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 9 egyszer.

    Statisztika: Rouen HE vs Cergy-Pontoise

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.25 vs 9;
    • átlagos szerzett gólok: 3.75 vs 4.75;
    • átlagos kapott gólok: 2.5 vs 4.25;
    • Rouen HE: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 4;
    • Cergy-Pontoise: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 5;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.2 (hazai pályán - 3.8) vs 2.8 (idegenben - 2.4).

    Trendek
    • A Cergy-Pontoise több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Rouen HE (Ligue Magnus).
    👉Tippek: Cergy-Pontoise Total korongok Felett (1,5) (szorzói: 1.45)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 6.5 gól a 8 legutóbbi 9 Rouen HE mérkőzések szemben a Cergy-Pontoise (Ligue Magnus).

    Total korongok Felett (6,5)
    Közzétett: 2025.09.24., 18:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Rouen HE - Cergy-Pontoise

    A Rouen HE nem vesztette el az 1. harmadot:
    rouen-hecergy-pontoise-5a 18 utolsó 19 mérkőzésén szemben a Cergy-Pontoise (Ligue Magnus).
    rouen-hecergy-pontoise-5a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Cergy-Pontoise (Ligue Magnus).
    1. időszak Rouen HE nem fog veszíteni
    -714
    A Rouen HE nem vesztette el a 2. harmadot:
    rouen-hea 8 utolsó 9 mérkőzésén (Ligue Magnus).
    A Cergy-Pontoise nem nyerte meg a 2. harmadot:
    cergy-pontoise-5minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Ligue Magnus).
    2. időszak Rouen HE nem fog veszíteni
    -667
    A Cergy-Pontoise nem nyerte meg a 3. harmadot:
    cergy-pontoise-5a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Ligue Magnus).
    3. időszak Rouen HE nem fog veszíteni
    -714
    A Rouen HE a 2. harmadban kevesebb mint 2.5 gólt szerzett:
    rouen-hecergy-pontoise-5a 14 utolsó 15 mérkőzésén szemben a Cergy-Pontoise (Ligue Magnus).
    rouen-hecergy-pontoise-5a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Cergy-Pontoise (Ligue Magnus).
    rouen-hea 21 utolsó 22 mérkőzésén (Ligue Magnus).
    rouen-heminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Ligue Magnus).
    2. időszak, Rouen HE Total korongok Alatt (2,5)
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Rouen HE - Cergy-Pontoise Helyezés a táblázatban

    Ligue Magnus
    JNLPPFORMA
    1.
    Rouen HE
    Rouen HE
    443410184-90105
    2.
    Grenoble Bruleurs de Loups
    Grenoble Bruleurs de Loups
    443212196-10196
    3.
    Angers Ducs
    Angers Ducs
    443311159-10193
    8.
    HC Amiens Somme
    HC Amiens Somme
    441727112-15056
    9.
    Cergy-Pontoise
    Cergy-Pontoise
    441529134-14646
    10.
    Anglet Hormadi Elite
    Anglet Hormadi Elite
    441529112-16645