Pioneers Vorarlberg vs Vienna Capitals Előrejelzés 26 szeptember 2025

    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    4
    2
    2
    2
    0
    1
    1
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Pioneers Vorarlberg és Vienna Capitals csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 26 szeptember-án 17:30-kor lesz az "EHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Vienna Capitals csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Pioneers Vorarlberg és az Vienna Capitals csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 12 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 5 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 7;
    • lőtt gólok: 31 ellen 35;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.42, 2. - 1.67, 3. - 2.17;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.25.

    A csapatok legutóbbi találkozója 15 február 2025-án volt az Pioneers Vorarlberg csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 2:1 volt.

    Egymás elleni statisztikák Pioneers Vorarlberg - Vienna Capitals

    44%
    7 Győzelem
    56%
    9 Győzelem
    31.01.26
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    16.01.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    4
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    25.10.25
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    4
    3
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    26.09.25
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    15.02.25
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Pioneers Vorarlberg Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Pioneers Vorarlberg részt vett 4 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 0 győzelem,
    • 4 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Pioneers Vorarlberg 0% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 100% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.25, meccsenként átlagosan 1.25 gólt szerezve és átlagosan 5 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Pioneers Vorarlberg összesen 5 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 60% -a született.
    • Otthonában átlagosan 1 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Pioneers Vorarlberg összesen 20 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 44.44% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 1 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Pioneers Vorarlberg

    11.10.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    1
    4
    0
    0
    0
    4
    1
    0
    V
    09.10.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Klagenfurt
    Klagenfurt
    4
    5
    1
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    V
    04.10.26
    EHL
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    8
    0
    3
    0
    3
    0
    2
    0
    V
    02.10.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    1
    4
    0
    1
    0
    1
    1
    2
    V
    30.09.26
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    5
    4
    2
    1
    1
    1
    2
    2
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Vienna Capitals Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Vienna Capitals részt vett 4 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 2 győzelem, 2 vereség.

    📈Ebben a szezonban Vienna Capitals győzelmi aránya 50%, a mérkőzések 50%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 7.5, meccsenként átlagosan 3 gólt szerez és átlagosan 4.75 gólt kap.

    🏒Eddig a Vienna Capitals 12 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 33.33%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.

    🥅Védekezés terén a Vienna Capitals ebben a szezonban összesen 19 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 50%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 8 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Vienna Capitals

    11.10.26
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Pustertal
    Pustertal
    3
    2
    0
    0
    1
    1
    2
    1
    GY
    09.10.26
    EHL
    Ferencvaros-Esmtk
    Ferencvaros-Esmtk
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    V
    04.10.26
    EHL
    VSV
    VSV
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    3
    4
    1
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    GY
    02.10.26
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Innsbruck
    Innsbruck
    4
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    GY
    26.09.26
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Rossoblu
    Rossoblu
    2
    6
    0
    3
    2
    1
    0
    2
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 12;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 5; vendégeknek (idegenben) - 0;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.42;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.83 gólt szerez, míg a vendégek 0.58-t.

    Első harmad statisztika: Pioneers Vorarlberg (otthon) vs Vienna Capitals (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 1;
    • győzelmek száma: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • vereségek száma: 2 (100%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (100%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.5 vs 1;
    • átlagos kapott gólok: 2 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 3;
    • vereségek száma: 4 vs 4;
    • döntetlenek száma: 4 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.7, kapott - 0.9) vs 2.1 (szerzett - 0.9, kapott - 1.2).
    Trendek
    • A Pioneers Vorarlberg az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Pioneers Vorarlberg Total korongok Felett (0,5) (szorzói: 1.67)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 12;
    • Hazai győzelmek száma - 5, vendég győzelmek száma - 7.

    Statisztika: Pioneers Vorarlberg vs Vienna Capitals

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • Győzelmek száma: 0 (0%) vs 2 (50%);
    • Vereségek száma: 4 (100%) vs 2 (50%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 0;
    • Vendég győzelmek a tornán: 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 3 vs 4;
    • Vereségek: 7 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 1.
    Trendek
    • A Pioneers Vorarlberg handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
    👉Tippek: Pioneers Vorarlberg Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.38)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.58, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.92;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.25;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 3 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 4 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 4 egyszer.

    Statisztika: Pioneers Vorarlberg vs Vienna Capitals

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.25 vs 7.5;
    • átlagos szerzett gólok: 1.25 vs 3;
    • átlagos kapott gólok: 5 vs 4.75;
    • Pioneers Vorarlberg: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 1;
    • Vienna Capitals: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.9 (hazai pályán - 1.4) vs 2.1 (idegenben - 1.6).

    Trendek
    • A Pioneers Vorarlberg több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 8 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
    👉Tippek: Pioneers Vorarlberg Total korongok Felett (1,5) (szorzói: 1.28)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Pioneers Vorarlberg handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).

    Pioneers Vorarlberg Hendicapes (+1,5)
    Tényező-154
    Közzétett: 2025.09.24., 18:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Pioneers Vorarlberg - Vienna Capitals

    A Pioneers Vorarlberg vesztett (a rendes játékidőben):
    pioneers-vorarlbergminden utolsó 5 mérkőzésén (EHL).
    Vienna Capitals Győzelem
    Everygame
    +105
    A Pioneers Vorarlberg nem vesztette el a 2. harmadot:
    pioneers-vorarlbergvienna-capitalsminden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
    A Vienna Capitals nem nyerte meg a 2. harmadot:
    vienna-capitalsa 13 utolsó 14 mérkőzésén (EHL).
    vienna-capitalsminden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (EHL).
    2. időszak Pioneers Vorarlberg nem fog veszíteni
    -217
    A Pioneers Vorarlberg nem nyerte meg az 1. harmadot:
    pioneers-vorarlberga 8 utolsó 9 mérkőzésén (EHL).
    pioneers-vorarlberga 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (EHL).
    A Vienna Capitals nem vesztette el az 1. harmadot:
    vienna-capitalsa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (EHL).
    1. időszak Vienna Capitals nem fog veszíteni
    -357
    A Pioneers Vorarlberg nem vesztette el az 1. harmadot:
    pioneers-vorarlbergvienna-capitalsa 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
    pioneers-vorarlbergvienna-capitalsminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
    1. időszak Pioneers Vorarlberg nem fog veszíteni
    -244
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Pioneers Vorarlberg - Vienna Capitals Helyezés a táblázatban

    ICE Hockey League 25/26
    MGYVPPForma
    6.
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    483018177-13785
    7.
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    482325126-14168
    8.
    EC VSV
    EC VSV
    482127148-15663
    11.
    FTC-Telekom
    FTC-Telekom
    481731127-17457
    12.
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    481335113-18440
    13.
    HC Innsbruck
    HC Innsbruck
    481038118-21528