MHC Dinamo St Petersburg vs Dinamo Shinnik Bobruysk U20 Előrejelzés 25 november 2025
Személyes találkozók
📊A MHC Dinamo St Petersburg és az Dinamo Shinnik Bobruysk U20 csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 8 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 6 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 2;
- lőtt gólok: 35 ellen 24;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 2.38, 2. - 2.38, 3. - 2.5;
- meccs átlagos teljesítménye - 7.25.
A csapatok legutóbbi találkozója 24 november 2025-án volt az MHC Dinamo St Petersburg csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:2 volt.
Egymás elleni statisztikák Dinamo St Petersburg - Dinamo Shinnik U20

MHC Dinamo St Petersburg Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a MHC Dinamo St Petersburg részt vett 24 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 15 győzelem,
- 9 vereség.
📈Ebben a szezonban a MHC Dinamo St Petersburg 63% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 38% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 6, meccsenként átlagosan 3.54 gólt szerezve és átlagosan 2.5 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a MHC Dinamo St Petersburg összesen 85 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 42.35% -a született.
- Otthonában átlagosan 3.17 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a MHC Dinamo St Petersburg összesen 60 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 48% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 3.17 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: MHC Dinamo St Petersburg

Dinamo Shinnik Bobruysk U20 Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 részt vett 23 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 17 győzelem, 6 vereség.
📈Ebben a szezonban Dinamo Shinnik Bobruysk U20 győzelmi aránya 74%, a mérkőzések 26%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.26, meccsenként átlagosan 2.91 gólt szerez és átlagosan 1.61 gólt kap.
🏒Eddig a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 67 gólt szerzett:
- A 2 időszak különösen sikeres volt, 38.81%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.82.
🥅Védekezés terén a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 ebben a szezonban összesen 37 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.29%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 1.55 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Dinamo Shinnik Bobruysk U20
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 8;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 2; vendégeknek (idegenben) - 2;
- első harmad átlagos összesített gólok: 2.38;
- a mai hazai csapat átlagosan 1.25 gólt szerez, míg a vendégek 1.13-t.
Első harmad statisztika: MHC Dinamo St Petersburg (otthon) vs Dinamo Shinnik Bobruysk U20 (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 11;
- győzelmek száma: 5 (41.67%) vs 5 (45.45%);
- vereségek száma: 5 (41.67%) vs 1 (9.09%);
- döntetlenek száma: 2 (16.67%) vs 5 (45.45%).
- átlagos szerzett gólok: 0.5 vs 0.82;
- átlagos kapott gólok: 0.5 vs 0.45.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 6;
- vereségek száma: 1 vs 1;
- döntetlenek száma: 6 vs 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 0.6 (szerzett - 0.4, kapott - 0.2) vs 1.7 (szerzett - 1.1, kapott - 0.6).
- A MHC Dinamo St Petersburg az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 (OLIMPBET MHL).
- A MHC Dinamo St Petersburg az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 (OLIMPBET MHL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 8;
- Hazai győzelmek száma - 6, vendég győzelmek száma - 2.
Statisztika: MHC Dinamo St Petersburg vs Dinamo Shinnik Bobruysk U20
- A tornán játszott mérkőzések száma: 24 vs 23;
- Győzelmek száma: 15 (63%) vs 17 (74%);
- Vereségek száma: 9 (38%) vs 6 (26%);
- Hazai győzelmek a tornán: 8;
- Vendég győzelmek a tornán: 7.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 8 vs 8;
- Vereségek: 2 vs 2;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 3.
- A MHC Dinamo St Petersburg nem vesztett (a rendes játékidőben) a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 (OLIMPBET MHL).
- A MHC Dinamo St Petersburg nem vesztett (a rendes játékidőben) minden utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 4.38, a vendégcsapat mérkőzésein - 3;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 7.25;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 5 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 4 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 5 egyszer.
Statisztika: MHC Dinamo St Petersburg vs Dinamo Shinnik Bobruysk U20
- átlagos összesített eredmény a tornán: 6 vs 4.26;
- átlagos szerzett gólok: 3.54 vs 2.91;
- átlagos kapott gólok: 2.5 vs 1.61;
- MHC Dinamo St Petersburg: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.17;
- Dinamo Shinnik Bobruysk U20: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.82;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.6 (hazai pályán - 2.75) vs 2.9 (idegenben - 2.75).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 Dinamo Shinnik Bobruysk U20 idegenben mérkőzések (OLIMPBET MHL).
Szerkesztői előrejelzés
- A MHC Dinamo St Petersburg nyert (a rendes játékidőben) a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 (OLIMPBET MHL).
- A MHC Dinamo St Petersburg nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Dinamo Shinnik Bobruysk U20 (OLIMPBET MHL).
- A MHC Dinamo St Petersburg nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).