Taifun vs Akm-Junior Novomoskovsk Előrejelzés 24 december 2025
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 24 december-án 9:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET MHL" torna keretében az Taifun és az Akm-Junior Novomoskovsk csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A Taifun és az Akm-Junior Novomoskovsk csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 6 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 1 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 5;
- lőtt gólok: 13 ellen 20;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.83, 2. - 1.83, 3. - 1.67;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.33.
A csapatok legutóbbi találkozója 23 december 2025-án volt az Taifun csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:0 volt.
Egymás elleni statisztikák Taifun - Akm-Junior

Taifun Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Taifun részt vett 37 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 18 győzelem,
- 19 vereség.
📈Ebben a szezonban a Taifun 49% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 51% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.03, meccsenként átlagosan 2.57 gólt szerezve és átlagosan 2.68 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Taifun összesen 95 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 42.11% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.4 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Taifun összesen 99 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 39.06% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.4 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Taifun

Akm-Junior Novomoskovsk Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Akm-Junior Novomoskovsk részt vett 36 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 15 győzelem, 21 vereség.
📈Ebben a szezonban Akm-Junior Novomoskovsk győzelmi aránya 42%, a mérkőzések 58%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 5.39, meccsenként átlagosan 2.47 gólt szerez és átlagosan 3.06 gólt kap.
🏒Eddig a Akm-Junior Novomoskovsk 89 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 40.45%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.55.
🥅Védekezés terén a Akm-Junior Novomoskovsk ebben a szezonban összesen 110 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 37.7%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.05 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Akm-Junior Novomoskovsk
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 6;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 1; vendégeknek (idegenben) - 0;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.83;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.83 gólt szerez, míg a vendégek 1-t.
Első harmad statisztika: Taifun (otthon) vs Akm-Junior Novomoskovsk (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 20 vs 20;
- győzelmek száma: 7 (35%) vs 6 (30%);
- vereségek száma: 6 (30%) vs 6 (30%);
- döntetlenek száma: 7 (35%) vs 8 (40%).
- átlagos szerzett gólok: 0.8 vs 0.7;
- átlagos kapott gólok: 0.7 vs 0.95.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 6;
- vereségek száma: 2 vs 1;
- döntetlenek száma: 5 vs 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.3 (szerzett - 0.7, kapott - 0.6) vs 1.4 (szerzett - 1, kapott - 0.4).
- A Taifun az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 6;
- Hazai győzelmek száma - 1, vendég győzelmek száma - 5.
Statisztika: Taifun vs Akm-Junior Novomoskovsk
- A tornán játszott mérkőzések száma: 37 vs 36;
- Győzelmek száma: 18 (49%) vs 15 (42%);
- Vereségek száma: 19 (51%) vs 21 (58%);
- Hazai győzelmek a tornán: 8;
- Vendég győzelmek a tornán: 9.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 4 vs 6;
- Vereségek: 6 vs 4;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 4.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.17, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.33;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.33;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 2 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 2 egyszer.
Statisztika: Taifun vs Akm-Junior Novomoskovsk
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.03 vs 5.39;
- átlagos szerzett gólok: 2.57 vs 2.47;
- átlagos kapott gólok: 2.68 vs 3.06;
- Taifun: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.4;
- Akm-Junior Novomoskovsk: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.55;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.2 (hazai pályán - 2.5) vs 3.1 (idegenben - 3.33).