Storhamar Hockey vs Sparta Előrejelzés 24 február 2026

    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Sparta
    Sparta
    8
    2
    4
    2
    2
    0
    0
    2

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Storhamar Hockey és Sparta csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 24 február-án 17:30-kor lesz az "Eliteserien" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Storhamar Hockey csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Storhamar Hockey és az Sparta csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 78 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 50 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 25;
    • lőtt gólok: 255 ellen 180;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.38, 2. - 2.13, 3. - 1.96;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.44.

    A csapatok legutóbbi találkozója 27 január 2026-án volt az Storhamar Hockey csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:0 volt.

    Egymás elleni statisztikák Storhamar - Sparta

    65%
    51 Győzelem
    32%
    25 Győzelem
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta
    Sparta
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    3
    6
    0
    0
    2
    3
    1
    3
    24.02.26
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Sparta
    Sparta
    8
    2
    4
    0
    2
    0
    2
    2
    27.01.26
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Sparta
    Sparta
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    0
    25.11.25
    Eliteserien
    Sparta
    Sparta
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    2
    6
    0
    4
    2
    0
    0
    2
    15.11.25
    Eliteserien
    Sparta
    Sparta
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Storhamar Hockey Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Storhamar Hockey részt vett 42 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 34 győzelem,
    • 8 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Storhamar Hockey 81% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 19% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.31, meccsenként átlagosan 4.33 gólt szerezve és átlagosan 2.19 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Storhamar Hockey összesen 182 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 38.46% -a született.
    • Otthonában átlagosan 4.86 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Storhamar Hockey összesen 92 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 39.13% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 4.86 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Storhamar Hockey

    26.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta
    Sparta
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    3
    6
    0
    0
    2
    3
    1
    3
    N
    12.08.26
    Club Friendly Games
    Karlskoga
    Karlskoga
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    1
    5
    0
    2
    1
    1
    0
    2
    N
    15.04.26
    Eliteserien
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    1
    4
    0
    0
    1
    2
    0
    2
    N
    13.04.26
    Eliteserien
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    1
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    2
    L
    11.04.26
    Eliteserien
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    3
    4
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sparta Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Sparta részt vett 42 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 20 győzelem, 22 vereség.

    📈Ebben a szezonban Sparta győzelmi aránya 48%, a mérkőzések 52%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.36, meccsenként átlagosan 2.48 gólt szerez és átlagosan 2.98 gólt kap.

    🏒Eddig a Sparta 104 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 35.58%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.2.

    🥅Védekezés terén a Sparta ebben a szezonban összesen 125 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 46.3%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.7 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Sparta

    26.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta
    Sparta
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    3
    6
    0
    0
    2
    3
    1
    3
    L
    23.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta
    Sparta
    Stjernen Hockey
    Stjernen Hockey
    3
    3
    0
    0
    2
    0
    1
    3
    0
    0
    S
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta
    Sparta
    Nybro Vikings
    Nybro Vikings
    1
    6
    0
    3
    0
    1
    1
    2
    L
    10.03.26
    Eliteserien
    Sparta
    Sparta
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    0
    0
    1
    L
    08.03.26
    Eliteserien
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    Sparta
    Sparta
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 78;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 22; vendégeknek (idegenben) - 6;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.38;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.97 gólt szerez, míg a vendégek 0.41-t.

    Első harmad statisztika: Storhamar Hockey (otthon) vs Sparta (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 21 vs 20;
    • győzelmek száma: 12 (57.14%) vs 8 (40%);
    • vereségek száma: 5 (23.81%) vs 4 (20%);
    • döntetlenek száma: 4 (19.05%) vs 8 (40%).
    • átlagos szerzett gólok: 1.48 vs 1.05;
    • átlagos kapott gólok: 0.57 vs 0.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 5;
    • vereségek száma: 2 vs 4;
    • döntetlenek száma: 3 vs 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.4 (szerzett - 0.9, kapott - 0.5) vs 2 (szerzett - 1.1, kapott - 0.9).
    Trendek
    • A Storhamar Hockey az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett a 15 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    • A Storhamar Hockey az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén (Eliteserien).
    • A Storhamar Hockey az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén (Eliteserien).
    👉Tippek: 1. időszak, Storhamar Hockey Total korongok Felett (0,5) (szorzói: 1.24)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 78;
    • Hazai győzelmek száma - 50, vendég győzelmek száma - 25.

    Statisztika: Storhamar Hockey vs Sparta

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 42 vs 42;
    • Győzelmek száma: 34 (81%) vs 20 (48%);
    • Vereségek száma: 8 (19%) vs 22 (52%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 18;
    • Vendég győzelmek a tornán: 10.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 7 vs 6;
    • Vereségek: 3 vs 4;
    • Hazai győzelmek: 5;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A Storhamar Hockey handicap -1.5 előnnyel nyer a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eliteserien).
    👉Tippek: Storhamar Hockey Hendicapes (-1,5) (szorzói: 1.38)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.27, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.31;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.44;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 15 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 31 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 18 egyszer.

    Statisztika: Storhamar Hockey vs Sparta

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.31 vs 5.36;
    • átlagos szerzett gólok: 4.33 vs 2.48;
    • átlagos kapott gólok: 2.19 vs 2.98;
    • Storhamar Hockey: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 4.86;
    • Sparta: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.2;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.9 (hazai pályán - 4.5) vs 2.8 (idegenben - 3).

    Trendek
    • Volt összesen több mint 4.5 gól a 6 legutóbbi 7 Storhamar Hockey mérkőzések (Eliteserien).
    👉Tippek: Total korongok Felett (4,5) (szorzói: 1.4)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Storhamar Hockey handicap -2.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Eliteserien).

    Storhamar Hockey Hendicapes (-2,5)
    Közzétett: 2026.02.22., 18:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Storhamar Hockey - Sparta

    A Storhamar Hockey megnyerte a 2. harmadot:
    storhamar-hockeya 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eliteserien).
    storhamar-hockeyminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Eliteserien).
    2. időszak Storhamar Hockey Győzelem
    -200
    A Storhamar Hockey nyert (a rendes játékidőben):
    storhamar-hockeya 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eliteserien).
    storhamar-hockeyminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Eliteserien).
    Storhamar Hockey Győzelem
    Everygame
    -625
    A Storhamar Hockey nem vesztette el a 2. harmadot:
    storhamar-hockeya 23 utolsó 24 otthon mérkőzésén.
    storhamar-hockeya 20 utolsó 21 otthon mérkőzésén (Eliteserien).
    storhamar-hockeya 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eliteserien).
    A Sparta nem nyerte meg a 2. harmadot:
    spartaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eliteserien).
    2. időszak Storhamar Hockey nem fog veszíteni
    -1667
    A Storhamar Hockey nem vesztette el az 1. harmadot:
    storhamar-hockeya 15 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    storhamar-hockeyminden utolsó 8 mérkőzésén (Eliteserien).
    1. időszak Storhamar Hockey nem fog veszíteni
    -1667
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Storhamar Hockey - Sparta Helyezés a táblázatban

    EHL
    JNLPPFORMA
    1.
    Storhamar Hockey
    Storhamar Hockey
    45369198-98103
    2.
    Valerenga IF
    Valerenga IF
    453411182-91103
    3.
    Frisk/Asker
    Frisk/Asker
    453312147-9099
    5.
    Narvik Ishockeyklubb
    Narvik Ishockeyklubb
    452025135-16362
    6.
    Sparta
    Sparta
    452124110-13861
    7.
    Stjernen Hockey
    Stjernen Hockey
    451530112-15249