Straubing Tigers vs Lowen Frankfurt Előrejelzés 23 január 2026

    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    5
    4
    2
    2
    1
    1
    2
    1

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Straubing Tigers és Lowen Frankfurt csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 23 január-án 18:30-kor lesz az "DEL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Straubing Tigers csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Straubing Tigers és az Lowen Frankfurt csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 17 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 14 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 3;
    • lőtt gólok: 54 ellen 35;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.53, 2. - 1.53, 3. - 1.94;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.

    A csapatok legutóbbi találkozója 14 december 2025-án volt az Lowen Frankfurt csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:7 volt.

    Egymás elleni statisztikák Straubing - Frankfurt

    83%
    15 Győzelem
    17%
    3 Győzelem
    23.01.26
    DEL
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    5
    4
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    14.12.25
    DEL
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    3
    7
    1
    1
    1
    3
    1
    3
    30.11.25
    DEL
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    14.09.25
    DEL
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    13.03.25
    DEL
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Straubing Tigers Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Straubing Tigers részt vett 41 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 25 győzelem,
    • 16 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Straubing Tigers 61% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 39% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.2, meccsenként átlagosan 3.44 gólt szerezve és átlagosan 2.83 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Straubing Tigers összesen 141 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 36.88% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.24 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Straubing Tigers összesen 116 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 42.86% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.24 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Straubing Tigers

    11.10.26
    DEL
    Adler Mannheim
    Adler Mannheim
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    V
    09.10.26
    DEL
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    Iserlohn Roosters
    Iserlohn Roosters
    11
    4
    5
    1
    3
    1
    3
    2
    GY
    04.10.26
    DEL
    Schwenninger Wild Wings
    Schwenninger Wild Wings
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    2
    4
    0
    3
    0
    0
    2
    1
    GY
    02.10.26
    DEL
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    Fischtown Pinguins Bremerhaven
    Fischtown Pinguins Bremerhaven
    4
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    1
    GY
    27.09.26
    DEL
    Thomas Sabo Ice Tigers
    Thomas Sabo Ice Tigers
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Lowen Frankfurt Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Lowen Frankfurt részt vett 41 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 11 győzelem, 30 vereség.

    📈Ebben a szezonban Lowen Frankfurt győzelmi aránya 27%, a mérkőzések 73%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 6.07, meccsenként átlagosan 2.29 gólt szerez és átlagosan 3.95 gólt kap.

    🏒Eddig a Lowen Frankfurt 94 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 40.43%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.45.

    🥅Védekezés terén a Lowen Frankfurt ebben a szezonban összesen 162 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.29%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.25 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Lowen Frankfurt

    11.10.26
    DEL
    ERC Ingolstadt
    ERC Ingolstadt
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    2
    3
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    GY
    08.10.26
    DEL
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    Krefeld Pinguine
    Krefeld Pinguine
    2
    5
    0
    0
    1
    2
    1
    3
    V
    04.10.26
    DEL
    Fischtown Pinguins Bremerhaven
    Fischtown Pinguins Bremerhaven
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    V
    02.10.26
    DEL
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    Eisbaren Berlin
    Eisbaren Berlin
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    V
    27.09.26
    DEL
    Red Bull Munich
    Red Bull Munich
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    1
    4
    0
    0
    1
    2
    0
    2
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 17;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 2; vendégeknek (idegenben) - 2;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.53;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.82 gólt szerez, míg a vendégek 0.71-t.

    Első harmad statisztika: Straubing Tigers (otthon) vs Lowen Frankfurt (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 21 vs 20;
    • győzelmek száma: 8 (38.1%) vs 2 (10%);
    • vereségek száma: 4 (19.05%) vs 13 (65%);
    • döntetlenek száma: 9 (42.86%) vs 5 (25%).
    • átlagos szerzett gólok: 1.05 vs 0.5;
    • átlagos kapott gólok: 0.57 vs 1.4.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 2;
    • vereségek száma: 4 vs 4;
    • döntetlenek száma: 4 vs 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 2.3 (szerzett - 1.1, kapott - 1.2) vs 1.9 (szerzett - 0.8, kapott - 1.1).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen több mint 1.5 gól a 7 legutóbbi 8 Straubing Tigers mérkőzések (DEL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Felett (1,5) (szorzói: 1.69)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 17;
    • Hazai győzelmek száma - 14, vendég győzelmek száma - 3.

    Statisztika: Straubing Tigers vs Lowen Frankfurt

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 41 vs 41;
    • Győzelmek száma: 25 (61%) vs 11 (27%);
    • Vereségek száma: 16 (39%) vs 30 (73%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 14;
    • Vendég győzelmek a tornán: 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 3;
    • Vereségek: 6 vs 7;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 2.
    Trendek
    • A Lowen Frankfurt nem nyert (a rendes játékidőben) a 15 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (DEL).
    • A Lowen Frankfurt nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 6 mérkőzésén (DEL).
    👉Tippek: Straubing Tigers nem fog veszíteni (szorzói: 1.1)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.18, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.06;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 8 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 5 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 8 egyszer.

    Statisztika: Straubing Tigers vs Lowen Frankfurt

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.2 vs 6.07;
    • átlagos szerzett gólok: 3.44 vs 2.29;
    • átlagos kapott gólok: 2.83 vs 3.95;
    • Straubing Tigers: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.24;
    • Lowen Frankfurt: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.45;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3 (hazai pályán - 2.8) vs 2.5 (idegenben - 3).

    Trendek
    • A Lowen Frankfurt több mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (DEL).
    👉Tippek: Lowen Frankfurt Total korongok Felett (1,5) (szorzói: 1.43)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Straubing Tigers kevesebb mint 4.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (DEL).

    Straubing Tigers Total korongok Alatt (4,5)
    Tényező-175
    Közzétett: 2026.01.21., 19:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Straubing Tigers - Lowen Frankfurt

    A Straubing Tigers nem vesztette el az 1. harmadot:
    straubing-tigersa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (DEL).
    A Lowen Frankfurt nem nyerte meg az 1. harmadot:
    lowen-frankfurta 18 utolsó 19 idegenben mérkőzésén (DEL).
    lowen-frankfurtminden utolsó 7 mérkőzésén (DEL).
    1. időszak Straubing Tigers nem fog veszíteni
    -625
    A Lowen Frankfurt nem nyert (a rendes játékidőben):
    lowen-frankfurta 15 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (DEL).
    lowen-frankfurtminden utolsó 6 mérkőzésén (DEL).
    Straubing Tigers nem fog veszíteni
    -1000
    A Lowen Frankfurt nem nyerte meg a 3. harmadot:
    lowen-frankfurta 8 utolsó 9 mérkőzésén (DEL).
    3. időszak Straubing Tigers nem fog veszíteni
    -625
    A Lowen Frankfurt nem nyerte meg a 2. harmadot:
    lowen-frankfurtminden utolsó 6 mérkőzésén (DEL).
    2. időszak Straubing Tigers nem fog veszíteni
    -667
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Straubing Tigers - Lowen Frankfurt Helyezés a táblázatban

    DEL 25/26
    MGYVPPForma
    2.
    Adler Mannheim
    Adler Mannheim
    523517182-122103
    3.
    Straubing Tigers
    Straubing Tigers
    523418180-150101
    4.
    Red Bull Munich
    Red Bull Munich
    523418179-126100
    12.
    Iserlohn Roosters
    Iserlohn Roosters
    522032131-16758
    13.
    Lowen Frankfurt
    Lowen Frankfurt
    521636132-19653
    14.
    Dresdner Eislowen
    Dresdner Eislowen
    52844109-22126