Loko 76 Yaroslavl vs Sakhalinskie Akuly Előrejelzés 18 október 2025

    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    4
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Loko 76 Yaroslavl és Sakhalinskie Akuly csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 18 október-án 10:00-kor lesz az "OLIMPBET MHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Loko 76 Yaroslavl csapat a favorit.

    Egymás elleni statisztikák Loko 76 - Sakhalinskie Akuly

    67%
    2 Győzelem
    33%
    1 Győzelem
    03.08.26
    Club Friendlies
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    3
    4
    1
    3
    2
    0
    0
    1
    30.01.26
    MHL
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    18.10.25
    MHL
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    4
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    01.08.25
    Club Friendly Games
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    6
    1
    2
    1
    1
    0
    3
    0
    01.08.25
    U20 Club Friendlies
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    6
    1
    2
    1
    1
    0
    3
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Loko 76 Yaroslavl Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Loko 76 Yaroslavl részt vett 11 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 6 győzelem,
    • 5 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Loko 76 Yaroslavl 55% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 45% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4, meccsenként átlagosan 2.36 gólt szerezve és átlagosan 1.82 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Loko 76 Yaroslavl összesen 26 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 42.31% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.5 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Loko 76 Yaroslavl összesen 20 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 33.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.5 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Loko 76 Yaroslavl

    01.09.26
    Club Friendlies
    Almaz
    Almaz
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    3
    0
    L
    01.09.26
    Club Friendly Games
    Almaz
    Almaz
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    3
    0
    L
    30.08.26
    Club Friendlies
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Almaz
    Almaz
    5
    2
    0
    0
    3
    0
    2
    2
    N
    26.08.26
    Club Friendlies
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    JHC Molot
    JHC Molot
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    3
    L
    24.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sakhalinskie Akuly Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Sakhalinskie Akuly részt vett 15 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 6 győzelem, 9 vereség.

    📈Ebben a szezonban Sakhalinskie Akuly győzelmi aránya 40%, a mérkőzések 60%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.8, meccsenként átlagosan 2.47 gólt szerez és átlagosan 3.53 gólt kap.

    🏒Eddig a Sakhalinskie Akuly 37 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 37.84%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.86.

    🥅Védekezés terén a Sakhalinskie Akuly ebben a szezonban összesen 53 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 42.11%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.71 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Sakhalinskie Akuly

    28.08.26
    Club Friendlies
    Akm-Junior Novomoskovsk
    Akm-Junior Novomoskovsk
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    6
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    0
    L
    21.08.26
    Club Friendlies
    Red Machine U20
    Red Machine U20
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    L
    20.08.26
    Club Friendlies
    Red Machine U20
    Red Machine U20
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    L
    19.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    2
    1
    L
    03.08.26
    Club Friendlies
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Sakhalinskie Akuly
    Sakhalinskie Akuly
    3
    4
    1
    3
    2
    0
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Statisztika az 1. harmadban: Loko 76 Yaroslavl (otthon) vs Sakhalinskie Akuly (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 7;
    • győzelmek száma: 1 (25%) vs 2 (28.57%);
    • vereségek száma: 2 (50%) vs 2 (28.57%);
    • döntetlenek száma: 1 (25%) vs 3 (42.86%).
    • átlagos lőtt gólok száma: 0.5 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 1 vs 1.14.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 0;
    • vereségek száma: 2 vs 6;
    • döntetlenek száma: 3 vs 4;
    • 1. harmad átlagos összgól: 1.3 (lőtt - 0.8, kapott - 0.5) vs 2 (lőtt - 0.6, kapott - 1.4).
    Trendek
    • A Loko 76 Yaroslavl nem vesztette el az 1. harmadot a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    • A Sakhalinskie Akuly nem nyerte meg az 1. harmadot minden utolsó 10 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: 1. időszak Loko 76 Yaroslavl nem fog veszíteni (szorzói: 1.14)

    Tippek felett/alatt

    Statisztika: Loko 76 Yaroslavl vs Sakhalinskie Akuly

    • Lejátszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 15;
    • Győzelmek száma: 6 (55%) vs 6 (40%);
    • Vereségek száma: 5 (45%) vs 9 (60%);
    • Hazai győzelmek száma a tornán: 2;
    • Vendég győzelmek száma a tornán: 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek száma: 5 vs 4;
    • Vereségek száma: 5 vs 6;
    • Hazai győzelmek száma: 1;
    • Vendég győzelmek száma: 2.
    Trendek
    • A Sakhalinskie Akuly handicap +1.5 előnnyel nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: Sakhalinskie Akuly Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.84)

    Tippek előrejelzése

    Statisztika: Loko 76 Yaroslavl vs Sakhalinskie Akuly

    • átlagos összesítés a tornán: 4 vs 5.8;
    • átlagos összesített szerzett gólok: 2.36 vs 2.47;
    • átlagos összesített kapott gólok: 1.82 vs 3.53;
    • Loko 76 Yaroslavl: otthoni átlagos összesítés a tornán - 3.5;
    • Sakhalinskie Akuly: idegenbeli átlagos összesítés a tornán - 2.86;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos összesített szerzett gólok): 2.3 (otthon - 3.67) vs 2.7 (idegenben - 5).
    Trendek
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 8 Loko 76 Yaroslavl mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET MHL).
    👉Tippek: Total korongok Alatt (5,5) (szorzói: 1.66)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 8 Loko 76 Yaroslavl mérkőzésén minden alkalommal (OLIMPBET MHL).

    Total korongok Alatt (5,5)
    Közzétett: 2025.10.16., 10:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Loko 76 Yaroslavl - Sakhalinskie Akuly

    A Loko 76 Yaroslavl nem vesztette el a 2. harmadot:
    loko-76-yaroslavl-4a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén.
    loko-76-yaroslavl-4a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    A Sakhalinskie Akuly nem nyerte meg a 2. harmadot:
    sakhalinskie-akuly-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    2. időszak Loko 76 Yaroslavl nem fog veszíteni
    -667
    A Loko 76 Yaroslavl nem vesztette el az 1. harmadot:
    loko-76-yaroslavl-4a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    A Sakhalinskie Akuly nem nyerte meg az 1. harmadot:
    sakhalinskie-akuly-2minden utolsó 10 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    1. időszak Loko 76 Yaroslavl nem fog veszíteni
    -714
    A Sakhalinskie Akuly nem vesztette el a 3. harmadot:
    sakhalinskie-akuly-2a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    sakhalinskie-akuly-2minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    3. időszak Sakhalinskie Akuly nem fog veszíteni
    -130
    A Sakhalinskie Akuly nem nyert (a rendes játékidőben):
    sakhalinskie-akuly-2a 9 utolsó 10 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    Loko 76 Yaroslavl nem fog veszíteni
    -714
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Loko 76 Yaroslavl - Sakhalinskie Akuly Helyezés a táblázatban

    Eastern, Silver Division
    JNLPPFORMA
    1.
    Loko-76 Yaroslavl
    Loko-76 Yaroslavl
    583523173-13078
    2.
    Sibirskie Snaipery
    Sibirskie Snaipery
    583523189-13375
    3.
    Ladja Togliatti
    Ladja Togliatti
    583721164-12775
    4.
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    582731188-18661
    5.
    Sputnik Almetievsk
    Sputnik Almetievsk
    602436193-25152
    6.
    JHC Molot
    JHC Molot
    582038162-21748