Hc Baranovichi vs Brest Előrejelzés 17 október 2025
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Hc Baranovichi és HK Brest csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 17 október-án 16:00-kor lesz az "Extraliga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a HK Brest csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A Hc Baranovichi és az HK Brest csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 19 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 3 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 15;
- lőtt gólok: 37 ellen 77;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.79, 2. - 2.37, 3. - 2.32;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.95.
A csapatok legutóbbi találkozója 17 augusztus 2025-án volt az Hc Baranovichi csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:5 volt.
Egymás elleni statisztikák Baranovichi - Brest

Hc Baranovichi Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Hc Baranovichi részt vett 14 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 4 győzelem,
- 10 vereség.
📈Ebben a szezonban a Hc Baranovichi 29% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 71% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 6.5, meccsenként átlagosan 2.57 gólt szerezve és átlagosan 4 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Hc Baranovichi összesen 36 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 44.44% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.25 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Hc Baranovichi összesen 56 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 53.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.25 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Hc Baranovichi

Brest Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a HK Brest részt vett 14 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 2 győzelem, 12 vereség.
📈Ebben a szezonban HK Brest győzelmi aránya 14%, a mérkőzések 86%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 3.93, meccsenként átlagosan 1.21 gólt szerez és átlagosan 2.86 gólt kap.
🏒Eddig a HK Brest 17 gólt szerzett:
- A 2 időszak különösen sikeres volt, 47.06%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 0.88.
🥅Védekezés terén a HK Brest ebben a szezonban összesen 40 gólt engedett be.
- A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 36.84%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.38 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Brest
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 19;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 2; vendégeknek (idegenben) - 5;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.79;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.42 gólt szerez, míg a vendégek 1.37-t.
Első harmad statisztika: Hc Baranovichi (otthon) vs HK Brest (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
- győzelmek száma: 2 (25%) vs 0 (0%);
- vereségek száma: 3 (37.5%) vs 4 (50%);
- döntetlenek száma: 3 (37.5%) vs 4 (50%).
- átlagos szerzett gólok: 0.5 vs 0;
- átlagos kapott gólok: 0.5 vs 0.88.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 1;
- vereségek száma: 5 vs 4;
- döntetlenek száma: 2 vs 5;
- első harmad átlagos összesített gólok: 2 (szerzett - 0.7, kapott - 1.3) vs 0.7 (szerzett - 0.1, kapott - 0.6).
- Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól a 9 legutóbbi 10 Brest mérkőzések (Extraliga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 19;
- Hazai győzelmek száma - 3, vendég győzelmek száma - 15.
Statisztika: Hc Baranovichi vs HK Brest
- A tornán játszott mérkőzések száma: 14 vs 14;
- Győzelmek száma: 4 (29%) vs 2 (14%);
- Vereségek száma: 10 (71%) vs 12 (86%);
- Hazai győzelmek a tornán: 2;
- Vendég győzelmek a tornán: 1.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 2 vs 1;
- Vereségek: 8 vs 9;
- Hazai győzelmek: 2;
- Vendég győzelmek: 0.
- A Hc Baranovichi vesztett (a rendes játékidőben) a 17 utolsó 19 otthon mérkőzésén.
- A Hc Baranovichi vesztett (a rendes játékidőben) a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén (Extraliga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 1.95, a vendégcsapat mérkőzésein - 4.05;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.95;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 4 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 8 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 5 egyszer.
Statisztika: Hc Baranovichi vs HK Brest
- átlagos összesített eredmény a tornán: 6.5 vs 3.93;
- átlagos szerzett gólok: 2.57 vs 1.21;
- átlagos kapott gólok: 4 vs 2.86;
- Hc Baranovichi: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.25;
- HK Brest: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 0.88;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.7 (hazai pályán - 3) vs 1.2 (idegenben - 0.67).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 10 legutóbbi 11 Brest idegenben mérkőzések (Extraliga).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 7 legutóbbi 8 Brest idegenben mérkőzések.
Szerkesztői előrejelzés
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 10 legutóbbi 11 Brest idegenben mérkőzések (Extraliga).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 7 legutóbbi 8 Brest idegenben mérkőzések.