Olomouc vs Sparta Prague Előrejelzés 16 február 2025

    Olomouc
    Olomouc
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    2
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    1

    🔊Hogyan fogják a csapatok kihasználni az ellenfél büntetései miatti előnyt? A létszámfölényes helyzetek jelentősen növelik a gólszerzés esélyeit. 16 február-án 16:00-kor megtudjuk, hogy az Olomouc és az Sparta Prague csapatok ki tudják-e használni a pillanatot és megnyerik-e a meccset az "Extraliga" torna keretében. A Sparta Prague csapatot tartják a mérkőzés favoritjának, amely a Olomouc város “Zimni Stadion Olomouc” arénájában zajlik majd. A bukmékerek előrejelzései szerint a győzelem esélyei a következők - és .

    Személyes találkozók

    📊A Olomouc és az Sparta Prague csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 47 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 18 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 28;
    • lőtt gólok: 98 ellen 131;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.47, 2. - 1.51, 3. - 1.77;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.28.

    A csapatok legutóbbi találkozója 05 január 2025-án volt az Sparta Prague csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 5:4 volt.

    Egymás elleni statisztikák Olomouc - Sparta

    37%
    19 Győzelem
    62%
    32 Győzelem
    26.01.26
    Extraliga
    HC Olomouc
    HC Olomouc
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    3
    6
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    23.12.25
    Extraliga
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Olomouc
    Olomouc
    7
    2
    1
    0
    4
    1
    2
    1
    31.10.25
    Extraliga
    Olomouc
    Olomouc
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    1
    4
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    23.09.25
    Extraliga
    HC Olomouc
    HC Olomouc
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    4
    2
    1
    0
    0
    2
    3
    0
    16.02.25
    Extraliga
    Olomouc
    Olomouc
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Olomouc Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Olomouc részt vett 45 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 20 győzelem,
    • 25 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Olomouc 43% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 57% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.95, meccsenként átlagosan 2.41 gólt szerezve és átlagosan 2.75 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Olomouc összesen 106 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 33.02% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.86 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Olomouc összesen 121 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 43.18% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.86 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Olomouc

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Vitkovice
    Vitkovice
    Olomouc
    Olomouc
    4
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    1
    L
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Olomouc
    Olomouc
    Dukla Jihlava
    Dukla Jihlava
    1
    3
    0
    0
    0
    2
    1
    1
    L
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Mountfield
    Mountfield
    Olomouc
    Olomouc
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    L
    11.08.26
    Club Friendly Games
    Olomouc
    Olomouc
    Vitkovice
    Vitkovice
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    N
    12.03.26
    Extraliga
    Olomouc
    Olomouc
    Ocelari Trinec
    Ocelari Trinec
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sparta Prague Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Sparta Prague részt vett 45 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 31 győzelem, 14 vereség.

    📈Ebben a szezonban Sparta Prague győzelmi aránya 68%, a mérkőzések 32%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.32, meccsenként átlagosan 3.48 gólt szerez és átlagosan 2.02 gólt kap.

    🏒Eddig a Sparta Prague 153 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 35.29%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.82.

    🥅Védekezés terén a Sparta Prague ebben a szezonban összesen 89 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 36.96%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.09 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Sparta Prague

    29.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Slovan Bratislava
    Slovan Bratislava
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    L
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Graz
    Graz
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    1
    5
    0
    1
    0
    1
    1
    3
    N
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Vitkovice
    Vitkovice
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    0
    N
    19.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Vitkovice
    Vitkovice
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    N
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    1
    3
    0
    1
    1
    0
    0
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 47;
    • Hazai győzelmek száma - 18, vendég győzelmek száma - 28.

    Statisztika: Olomouc vs Sparta Prague

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 45 vs 45;
    • Győzelmek száma: 19 (43%) vs 30 (68%);
    • Vereségek száma: 25 (57%) vs 14 (32%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 15;
    • Vendég győzelmek a tornán: 12.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 7;
    • Vereségek: 6 vs 3;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A Sparta Prague nem vesztett (a rendes játékidőben) a 15 utolsó 17 mérkőzésén (Extraliga).
    👉Tippek: Sparta Prague nem fog veszíteni (szorzói: 1.24)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.09, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.79;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.28;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 12 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 10 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 16 egyszer.

    Statisztika: Olomouc vs Sparta Prague

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.95 vs 5.32;
    • átlagos szerzett gólok: 2.41 vs 3.48;
    • átlagos kapott gólok: 2.75 vs 2.02;
    • Olomouc: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.86;
    • Sparta Prague: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.82;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.9 (hazai pályán - 2.2) vs 3.9 (idegenben - 3.6).

    Trendek
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 7 legutóbbi 8 Olomouc mérkőzések (Extraliga).
    👉Tippek: Total korongok Alatt (5,5) (szorzói: 1.55)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 4.5 gól az utolsó 5 Olomouc mérkőzésén szemben a Sparta Prague minden alkalommal (Extraliga).
    • Volt összesen több mint 4.5 gól az utolsó 5 Sparta Prague idegenben mérkőzésén minden alkalommal.

    Total korongok Felett (4,5)
    Közzétett: 2025.02.14., 20:38

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Olomouc - Sparta Prague

    A Sparta Prague megnyerte a 3. harmadot:
    sparta-pragueminden utolsó 6 mérkőzésén (Extraliga).
    3. időszak Sparta Prague Győzelem
    -102
    A Sparta Prague nyert (a rendes játékidőben):
    sparta-praguea 6 utolsó 7 mérkőzésén (Extraliga).
    sparta-praguea 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Extraliga).
    Sparta Prague Győzelem
    -333
    A Olomouc nem nyerte meg a 3. harmadot:
    hc-olomoucsparta-praguea 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Sparta Prague (Extraliga).
    A Sparta Prague nem vesztette el a 3. harmadot:
    sparta-praguea 15 utolsó 16 mérkőzésén (Extraliga).
    sparta-pragueminden utolsó 6 mérkőzésén.
    3. időszak Sparta Prague nem fog veszíteni
    -476
    A Olomouc nem nyerte meg a 2. harmadot:
    hc-olomoucsparta-praguea 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Sparta Prague (Extraliga).
    2. időszak Sparta Prague nem fog veszíteni
    -500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Olomouc - Sparta Prague Helyezés a táblázatban

    Extraliga 23/24
    JNLPPFORMA
    1.
    HC Pardubice
    HC Pardubice
    524111203-115121
    2.
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    523814172-119111
    3.
    Ocelari Trinec
    Ocelari Trinec
    523418172-13299
    9.
    HC Vitkovice
    HC Vitkovice
    522329132-13872
    10.
    HC Olomouc
    HC Olomouc
    522329123-15568
    11.
    HC Karlovy Vary
    HC Karlovy Vary
    522230128-14661