Izhstal vs Dinamo Altay Előrejelzés 15 január 2026

    Izhstal
    Izhstal
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    5
    3
    2
    2
    1
    0
    3
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Izhstal és Dinamo Altay csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 15 január-án 14:30-kor lesz az "OLIMPBET VHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Izhstal csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Izhstal és az Dinamo Altay csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 5 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 3 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 2;
    • lőtt gólok: 8 ellen 8;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 0.4, 2. - 2, 3. - 0.6;
    • meccs átlagos teljesítménye - 3.

    A csapatok legutóbbi találkozója 05 november 2025-án volt az Dinamo Altay csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:3 volt.

    Egymás elleni statisztikák Izhstal - Dinamo

    67%
    4 Győzelem
    33%
    2 Győzelem
    15.01.26
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    5
    3
    2
    0
    2
    3
    1
    0
    05.11.25
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Izhstal
    Izhstal
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    10.01.25
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    12.11.24
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Izhstal
    Izhstal
    2
    3
    0
    0
    2
    2
    0
    0
    0
    1
    07.12.23
    VHL
    Altay Barnaul
    Altay Barnaul
    Izhstal
    Izhstal
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Izhstal Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Izhstal részt vett 41 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 25 győzelem,
    • 16 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Izhstal 61% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 39% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.39, meccsenként átlagosan 2.49 gólt szerezve és átlagosan 2.02 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Izhstal összesen 102 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 41.18% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.33 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Izhstal összesen 83 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 37.5% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.33 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Izhstal

    11.10.26
    VHL
    Sokol
    Sokol
    Izhstal
    Izhstal
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    0
    0
    V
    08.10.26
    VHL
    Norilsk
    Norilsk
    Izhstal
    Izhstal
    3
    2
    0
    0
    1
    1
    2
    1
    V
    03.10.26
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    1
    3
    0
    0
    0
    1
    1
    2
    V
    01.10.26
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Akm Tula
    Akm Tula
    4
    3
    0
    1
    3
    0
    0
    2
    1
    0
    GY
    29.09.26
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Ryazan
    Ryazan
    3
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Dinamo Altay Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Dinamo Altay részt vett 41 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 15 győzelem, 26 vereség.

    📈Ebben a szezonban Dinamo Altay győzelmi aránya 37%, a mérkőzések 63%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.66, meccsenként átlagosan 2.02 gólt szerez és átlagosan 2.88 gólt kap.

    🏒Eddig a Dinamo Altay 83 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 36.14%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.81.

    🥅Védekezés terén a Dinamo Altay ebben a szezonban összesen 118 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 37.04%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.57 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Dinamo Altay

    07.10.26
    VHL
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    5
    4
    1
    0
    1
    0
    2
    4
    0
    0
    1
    0
    V
    05.10.26
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    3
    1
    0
    1
    1
    0
    2
    0
    V
    03.10.26
    VHL
    Tambov
    Tambov
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    0
    V
    01.10.26
    VHL
    Buran
    Buran
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    4
    2
    0
    0
    3
    2
    1
    0
    V
    27.09.26
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    1
    5
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 5;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 1; vendégeknek (idegenben) - 0;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 0.4;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.4 gólt szerez, míg a vendégek 0-t.

    Első harmad statisztika: Izhstal (otthon) vs Dinamo Altay (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 18 vs 21;
    • győzelmek száma: 9 (50%) vs 3 (14.29%);
    • vereségek száma: 5 (27.78%) vs 7 (33.33%);
    • döntetlenek száma: 4 (22.22%) vs 11 (52.38%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.67 vs 0.24;
    • átlagos kapott gólok: 0.39 vs 0.67.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 3;
    • döntetlenek száma: 4 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 0.9 (szerzett - 0.5, kapott - 0.4) vs 1.3 (szerzett - 0.7, kapott - 0.6).
    Trendek
    • A Dinamo Altay az 1. harmadban kevesebb mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    • A Dinamo Altay az 1. harmadban kevesebb mint 0.5 gólt szerzett a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Dinamo Altay Total korongok Alatt (0,5)(szorzói: 1.69)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 5;
    • Hazai győzelmek száma - 3, vendég győzelmek száma - 2.

    Statisztika: Izhstal vs Dinamo Altay

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 41 vs 41;
    • Győzelmek száma: 25 (61%) vs 15 (37%);
    • Vereségek száma: 16 (39%) vs 26 (63%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 12;
    • Vendég győzelmek a tornán: 9.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 6;
    • Vereségek: 6 vs 4;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A Dinamo Altay handicap +1.5 előnnyel nyer a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Dinamo Altay handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Dinamo Altay Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.64)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 1.6, a vendégcsapat mérkőzésein - 1.6;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 0 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 0 egyszer.

    Statisztika: Izhstal vs Dinamo Altay

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.39 vs 4.66;
    • átlagos szerzett gólok: 2.49 vs 2.02;
    • átlagos kapott gólok: 2.02 vs 2.88;
    • Izhstal: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.33;
    • Dinamo Altay: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.81;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.5 (hazai pályán - 1.5) vs 2.3 (idegenben - 2).
    Trendek
    • A Izhstal kevesebb mint 3.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Dinamo Altay (OLIMPBET VHL).
    • A Izhstal kevesebb mint 3.5 gólt szerzett a 13 utolsó 14 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Izhstal kevesebb mint 3.5 gólt szerzett minden utolsó 10 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Izhstal Total korongok Alatt (3,5)(szorzói: 1.48)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól az utolsó 5 Izhstal mérkőzésén szemben a Dinamo Altay minden alkalommal (OLIMPBET VHL).

    Izhstal Total korongok Alatt (3,5)
    Tényező-208
    Közzétett: 2026.01.14., 2:23

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Izhstal - Dinamo Altay

    A Dinamo Altay nem nyerte meg a 2. harmadot:
    altay-barnaul-31083a 20 utolsó 22 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    altay-barnaul-31083a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Izhstal nem fog veszíteni
    -526
    A Dinamo Altay nem nyerte meg az 1. harmadot:
    altay-barnaul-31083a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Izhstal nem fog veszíteni
    -588
    A Izhstal nem vesztett (a rendes játékidőben):
    izhstal-izhevsk-3a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Izhstal nem fog veszíteni
    -526
    A Dinamo Altay nem vesztette el a 3. harmadot:
    altay-barnaul-31083minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    3. időszak Dinamo Altay nem fog veszíteni
    -152
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Izhstal - Dinamo Altay Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    MGYVPPForma
    12.
    Hk Torpedo Gorkii
    Hk Torpedo Gorkii
    623428174-14574
    13.
    Izhstal Izhevsk
    Izhstal Izhevsk
    623428160-14574
    14.
    Dizel Penza
    Dizel Penza
    623329154-13974
    28.
    Buran Voronezh
    Buran Voronezh
    622240130-18151
    29.
    Altay Barnaul
    Altay Barnaul
    622042133-19351
    30.
    HC Norilsk
    HC Norilsk
    622141121-17247