Ska-Neva vs Izhstal Előrejelzés 14 március 2025

    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Izhstal
    Izhstal
    9
    1
    3
    2
    4
    0
    1
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Ska-Neva és Izhstal csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 14 március-án 16:00-kor lesz az "OLIMPBET VHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Ska-Neva csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Ska-Neva és az Izhstal csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 29 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 16 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 12;
    • lőtt gólok: 92 ellen 66;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.52, 2. - 2.38, 3. - 1.41;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.28.

    A csapatok legutóbbi találkozója 09 szeptember 2024-án volt az Izhstal csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Ska Neva - Izhstal

    56%
    18 Győzelem
    41%
    13 Győzelem
    26.01.26
    VHL
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Izhstal
    Izhstal
    4
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    25.10.25
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    5
    0
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    14.03.25
    VHL
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Izhstal
    Izhstal
    9
    1
    3
    0
    2
    1
    4
    0
    09.09.24
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Ska Neva
    Ska Neva
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    25.11.23
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Ska Neva
    Ska Neva
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ska-Neva Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Ska-Neva részt vett 60 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 32 győzelem,
    • 28 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Ska-Neva 53% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 47% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.07, meccsenként átlagosan 2.75 gólt szerezve és átlagosan 2.55 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Ska-Neva összesen 165 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 36.97% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.96 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Ska-Neva összesen 153 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 38.67% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.96 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Ska-Neva

    30.08.26
    Club Friendly Games
    SKA Saint Petersburg
    SKA Saint Petersburg
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    3
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    1
    L
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Barys
    Barys
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    N
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Admiral Vladivostok
    Admiral Vladivostok
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    2
    5
    0
    0
    1
    3
    1
    2
    L
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Izhstal Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Izhstal részt vett 60 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 18 győzelem, 42 vereség.

    📈Ebben a szezonban Izhstal győzelmi aránya 30%, a mérkőzések 70%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.32, meccsenként átlagosan 2.07 gólt szerez és átlagosan 3.47 gólt kap.

    🏒Eddig a Izhstal 124 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 38.71%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.96.

    🥅Védekezés terén a Izhstal ebben a szezonban összesen 208 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 40.38%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.71 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Izhstal

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Izhstal
    Izhstal
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    0
    N
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Izhstal
    Izhstal
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    2
    2
    L
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Bars
    Bars
    Izhstal
    Izhstal
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    0
    N
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Molot-Prikamye Perm
    Molot-Prikamye Perm
    Izhstal
    Izhstal
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    2
    0
    L
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Molot-Prikamye Perm
    Molot-Prikamye Perm
    Izhstal
    Izhstal
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    2
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 29;
    • Hazai győzelmek száma - 16, vendég győzelmek száma - 12.

    Statisztika: Ska-Neva vs Izhstal

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 60 vs 60;
    • Győzelmek száma: 32 (53%) vs 18 (30%);
    • Vereségek száma: 28 (47%) vs 42 (70%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 16;
    • Vendég győzelmek a tornán: 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 2;
    • Vereségek: 6 vs 8;
    • Hazai győzelmek: 0;
    • Vendég győzelmek: 0.
    👉Tippek: Ska-Neva Győzelem (szorzói: 1.67)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.17, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.28;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.28;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 11 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 16 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 5 egyszer.

    Statisztika: Ska-Neva vs Izhstal

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.07 vs 5.32;
    • átlagos szerzett gólok: 2.75 vs 2.07;
    • átlagos kapott gólok: 2.55 vs 3.47;
    • Ska-Neva: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.96;
    • Izhstal: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.96;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.3 (hazai pályán - 1.5) vs 2.3 (idegenben - 2.67).

    👉Tippek: Total korongok Felett (5,5) (szorzói: 2.08)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Izhstal kevesebb mint 2.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Ska-Neva (OLIMPBET VHL).

    Izhstal Total korongok Alatt (2,5)
    Közzétett: 2025.03.12., 16:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ska-Neva - Izhstal

    A Ska Neva nem vesztette el az 1. harmadot:
    ska-neva-saint-petersburg-2izhstal-izhevsk-3a 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2izhstal-izhevsk-3a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Ska-Neva nem fog veszíteni
    -1000
    A Ska Neva nem vesztette el a 2. harmadot:
    ska-neva-saint-petersburg-2izhstal-izhevsk-3minden utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2izhstal-izhevsk-3a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    A Izhstal nem nyerte meg a 2. harmadot:
    izhstal-izhevsk-3a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    izhstal-izhevsk-3a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Ska-Neva nem fog veszíteni
    -714
    A Ska Neva nem vesztett (a rendes játékidőben):
    ska-neva-saint-petersburg-2izhstal-izhevsk-3minden utolsó 12 mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2izhstal-izhevsk-3minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Izhstal (OLIMPBET VHL).
    A Izhstal nem nyert (a rendes játékidőben):
    izhstal-izhevsk-3a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    izhstal-izhevsk-3minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Ska-Neva nem fog veszíteni
    -1250
    A Ska Neva nem nyerte meg a 2. harmadot:
    ska-neva-saint-petersburg-2a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Izhstal nem fog veszíteni
    +102
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ska-Neva - Izhstal Helyezés a táblázatban

    VHL 24/25
    JNLPPFORMA
    13.
    HC Norilsk
    HC Norilsk
    643628195-18477
    14.
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    643529187-16276
    15.
    Buran Voronezh
    Buran Voronezh
    643331196-17376
    30.
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    642242145-19052
    31.
    Izhstal Izhevsk
    Izhstal Izhevsk
    642044135-22649
    32.
    Unison Moscow HC
    Unison Moscow HC
    641846130-21745