K-Espoo vs KalPa Hockey Előrejelzés 14 január 2026

    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 14 január-án 16:30-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "Liiga" torna keretében az K-Espoo és az KalPa Hockey csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A K-Espoo és az KalPa Hockey csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 6 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 2 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 4;
    • lőtt gólok: 11 ellen 15;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.5, 2. - 1.17, 3. - 1.33;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.

    A csapatok legutóbbi találkozója 11 október 2025-án volt az K-Espoo csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák K-Espoo - KalPa

    33%
    3 Győzelem
    67%
    6 Győzelem
    01.09.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    5
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    1
    24.02.26
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    K-Espoo
    K-Espoo
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    14.01.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    11.10.25
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    16.09.25
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    K-Espoo
    K-Espoo
    4
    2
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    K-Espoo Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a K-Espoo részt vett 39 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 16 győzelem,
    • 23 vereség.

    📈Ebben a szezonban a K-Espoo 41% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 59% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.36, meccsenként átlagosan 2.56 gólt szerezve és átlagosan 3 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a K-Espoo összesen 100 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 38% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a K-Espoo összesen 117 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 44.44% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: K-Espoo

    01.09.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    5
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    1
    N
    27.08.26
    Club Friendly Games
    K-Espoo
    K-Espoo
    Vaxjo Lakers
    Vaxjo Lakers
    1
    3
    L
    27.08.26
    Club Friendly Games
    K-Espoo
    K-Espoo
    Vaxjo Lakers
    Vaxjo Lakers
    1
    3
    0
    0
    1
    1
    0
    2
    L
    26.08.26
    Club Friendly Games
    K-Espoo
    K-Espoo
    Vaxjo Lakers
    Vaxjo Lakers
    2
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    L
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    K-Espoo
    K-Espoo
    2
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    KalPa Hockey Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a KalPa Hockey részt vett 37 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 21 győzelem, 16 vereség.

    📈Ebben a szezonban KalPa Hockey győzelmi aránya 57%, a mérkőzések 43%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 6.22, meccsenként átlagosan 3.14 gólt szerez és átlagosan 3.22 gólt kap.

    🏒Eddig a KalPa Hockey 116 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 40.52%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.44.

    🥅Védekezés terén a KalPa Hockey ebben a szezonban összesen 119 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 37.93%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.22 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: KalPa Hockey

    01.09.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    5
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    1
    L
    27.08.26
    Club Friendly Games
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    N
    21.08.26
    Club Friendly Games
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    N
    21.08.26
    Club Friendly Games
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    N
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 6;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 0; vendégeknek (idegenben) - 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.5;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.17 gólt szerez, míg a vendégek 1.33-t.

    Első harmad statisztika: K-Espoo (otthon) vs KalPa Hockey (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 19 vs 18;
    • győzelmek száma: 8 (42.11%) vs 6 (33.33%);
    • vereségek száma: 3 (15.79%) vs 8 (44.44%);
    • döntetlenek száma: 8 (42.11%) vs 4 (22.22%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.95 vs 0.78;
    • átlagos kapott gólok: 0.63 vs 1.22.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 5 vs 2;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.7 (szerzett - 0.6, kapott - 1.1) vs 1.9 (szerzett - 0.9, kapott - 1).
    Trendek
    • A K-Espoo nem nyerte meg az 1. harmadot minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a KalPa Hockey (Liiga).
    • A K-Espoo nem nyerte meg az 1. harmadot a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Liiga).
    👉Tippek: 1. időszak KalPa Hockey nem fog veszíteni (szorzói: 1.33)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 6;
    • Hazai győzelmek száma - 2, vendég győzelmek száma - 4.

    Statisztika: K-Espoo vs KalPa Hockey

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 39 vs 37;
    • Győzelmek száma: 16 (41%) vs 21 (57%);
    • Vereségek száma: 23 (59%) vs 16 (43%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 9;
    • Vendég győzelmek a tornán: 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 3 vs 6;
    • Vereségek: 7 vs 4;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A KalPa Hockey handicap +1.5 előnnyel nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Liiga).
    👉Tippek: KalPa Hockey Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.27)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 1.83, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.5;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 1 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 3 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 1 egyszer.

    Statisztika: K-Espoo vs KalPa Hockey

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.36 vs 6.22;
    • átlagos szerzett gólok: 2.56 vs 3.14;
    • átlagos kapott gólok: 3 vs 3.22;
    • K-Espoo: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3;
    • KalPa Hockey: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.44;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.4 (hazai pályán - 3.33) vs 2.8 (idegenben - 2.8).

    Trendek
    • Volt összesen kevesebb mint 6.5 gól az utolsó 6 K-Espoo mérkőzésén szemben a KalPa Hockey minden alkalommal (Liiga).
    👉Tippek: Total korongok Alatt (6,5) (szorzói: 1.42)

    Total korongok Alatt (5,5)
    Közzétett: 2026.01.12., 17:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: K-Espoo - KalPa Hockey

    A K-Espoo elvesztette az 1. harmadot:
    kiekko-espoo-4kalpa-hockeyminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a KalPa Hockey (Liiga).
    1. időszak KalPa Hockey Győzelem
    +160
    A K-Espoo nem nyerte meg az 1. harmadot:
    kiekko-espoo-4kalpa-hockeyminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a KalPa Hockey (Liiga).
    kiekko-espoo-4a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Liiga).
    1. időszak KalPa Hockey nem fog veszíteni
    -303
    A K-Espoo nem vesztette el a 2. harmadot:
    kiekko-espoo-4kalpa-hockeyminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a KalPa Hockey (Liiga).
    2. időszak K-Espoo nem fog veszíteni
    -208
    A K-Espoo nem nyerte meg a 3. harmadot:
    kiekko-espoo-4a 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén (Liiga).
    3. időszak KalPa Hockey nem fog veszíteni
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    K-Espoo - KalPa Hockey Helyezés a táblázatban

    Liiga 25/26
    JNLPPFORMA
    6.
    JYP Jyvaskyla
    JYP Jyvaskyla
    603723202-180106
    7.
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    603525185-179104
    8.
    Assat Pori
    Assat Pori
    603228170-16594
    9.
    Kiekko-Espoo
    Kiekko-Espoo
    602832157-15590
    10.
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    602931149-18388