Stadion Litomerice vs Banik Sokolov Előrejelzés 1 november 2025
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 1 november-án 16:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "1st Liga" torna keretében az Stadion Litomerice és az HC Banik Sokolov csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A Stadion Litomerice és az HC Banik Sokolov csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 25 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 16 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 9;
- lőtt gólok: 95 ellen 75;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.92, 2. - 2.32, 3. - 2.48;
- meccs átlagos teljesítménye - 6.68.
A csapatok legutóbbi találkozója 24 szeptember 2025-án volt az Stadion Litomerice csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:0 volt.
Egymás elleni statisztikák Litomerice - Banik

Stadion Litomerice Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Stadion Litomerice részt vett 17 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 11 győzelem,
- 6 vereség.
📈Ebben a szezonban a Stadion Litomerice 63% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 37% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 6.47, meccsenként átlagosan 3.42 gólt szerezve és átlagosan 2.53 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Stadion Litomerice összesen 65 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 40% -a született.
- Otthonában átlagosan 4.11 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Stadion Litomerice összesen 48 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 42.86% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 4.11 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Stadion Litomerice

Banik Sokolov Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a HC Banik Sokolov részt vett 16 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 8 győzelem, 8 vereség.
📈Ebben a szezonban HC Banik Sokolov győzelmi aránya 50%, a mérkőzések 50%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.75, meccsenként átlagosan 2.25 gólt szerez és átlagosan 3 gólt kap.
🏒Eddig a HC Banik Sokolov 36 gólt szerzett:
- A 1 időszak különösen sikeres volt, 33.33%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.75.
🥅Védekezés terén a HC Banik Sokolov ebben a szezonban összesen 48 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 50%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.25 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Banik Sokolov
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 25;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 7; vendégeknek (idegenben) - 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.92;
- a mai hazai csapat átlagosan 1.04 gólt szerez, míg a vendégek 0.88-t.
Első harmad statisztika: Stadion Litomerice (otthon) vs HC Banik Sokolov (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 9 vs 8;
- győzelmek száma: 2 (22.22%) vs 2 (25%);
- vereségek száma: 2 (22.22%) vs 4 (50%);
- döntetlenek száma: 5 (55.56%) vs 2 (25%).
- átlagos szerzett gólok: 0.67 vs 0.5;
- átlagos kapott gólok: 0.78 vs 0.88.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 2 vs 3;
- vereségek száma: 4 vs 3;
- döntetlenek száma: 4 vs 4;
- első harmad átlagos összesített gólok: 2.2 (szerzett - 0.9, kapott - 1.3) vs 1.1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.6).
- Volt az 1. harmad összesen több mint 1.5 gól az utolsó 5 Stadion Litomerice otthon mérkőzésén minden alkalommal (1st Liga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 25;
- Hazai győzelmek száma - 16, vendég győzelmek száma - 9.
Statisztika: Stadion Litomerice vs HC Banik Sokolov
- A tornán játszott mérkőzések száma: 17 vs 16;
- Győzelmek száma: 12 (63%) vs 8 (50%);
- Vereségek száma: 7 (37%) vs 8 (50%);
- Hazai győzelmek a tornán: 7;
- Vendég győzelmek a tornán: 3.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 4 vs 6;
- Vereségek: 6 vs 4;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 2.
- A Stadion Litomerice nem vesztett (a rendes játékidőben) a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (1st Liga).
- A Banik Sokolov nem nyert (a rendes játékidőben) a 20 utolsó 21 mérkőzésén (1st Liga).
- A Banik Sokolov nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 11 idegenben mérkőzésén (1st Liga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.8, a vendégcsapat mérkőzésein - 3;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.68;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 10 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 11 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 9 egyszer.
Statisztika: Stadion Litomerice vs HC Banik Sokolov
- átlagos összesített eredmény a tornán: 6.47 vs 4.75;
- átlagos szerzett gólok: 3.42 vs 2.25;
- átlagos kapott gólok: 2.53 vs 3;
- Stadion Litomerice: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 4.11;
- HC Banik Sokolov: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.75;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3 (hazai pályán - 4.2) vs 2.7 (idegenben - 2.2).
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 6 legutóbbi 7 Stadion Litomerice mérkőzések (1st Liga).
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 6 legutóbbi 7 Banik Sokolov mérkőzések (1st Liga).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 6 legutóbbi 7 Stadion Litomerice mérkőzések (1st Liga).
- Volt összesen több mint 4.5 gól a 6 legutóbbi 7 Banik Sokolov mérkőzések (1st Liga).