Vaasan Sport vs Pelicans Lahti Előrejelzés 11 december 2025
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 11 december-án 16:30-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "Liiga" torna keretében az Vaasan Sport és az Pelicans Lahti csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A Vaasan Sport és az Pelicans Lahti csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 49 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 25 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 22;
- lőtt gólok: 114 ellen 132;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.47, 2. - 1.55, 3. - 1.82;
- meccs átlagos teljesítménye - 4.71.
A csapatok legutóbbi találkozója 05 december 2025-án volt az Pelicans Lahti csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:0 volt.
Egymás elleni statisztikák Vaasan Sport - Pelicans

Vaasan Sport Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Vaasan Sport részt vett 26 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 6 győzelem,
- 20 vereség.
📈Ebben a szezonban a Vaasan Sport 23% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 77% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.38, meccsenként átlagosan 2.31 gólt szerezve és átlagosan 3.31 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Vaasan Sport összesen 60 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 38.33% -a született.
- Otthonában átlagosan 2 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Vaasan Sport összesen 86 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 41.67% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Vaasan Sport

Pelicans Lahti Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Pelicans Lahti részt vett 27 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 11 győzelem, 16 vereség.
📈Ebben a szezonban Pelicans Lahti győzelmi aránya 41%, a mérkőzések 59%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 4.15, meccsenként átlagosan 1.96 gólt szerez és átlagosan 2.48 gólt kap.
🏒Eddig a Pelicans Lahti 53 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 37.74%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.55.
🥅Védekezés terén a Pelicans Lahti ebben a szezonban összesen 67 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 40%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.18 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Pelicans Lahti
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 49;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 7; vendégeknek (idegenben) - 6;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.47;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.71 gólt szerez, míg a vendégek 0.76-t.
Első harmad statisztika: Vaasan Sport (otthon) vs Pelicans Lahti (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 11;
- győzelmek száma: 3 (25%) vs 1 (9.09%);
- vereségek száma: 6 (50%) vs 5 (45.45%);
- döntetlenek száma: 3 (25%) vs 5 (45.45%).
- átlagos szerzett gólok: 0.83 vs 0.27;
- átlagos kapott gólok: 1.25 vs 0.91.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 1 vs 4;
- vereségek száma: 5 vs 2;
- döntetlenek száma: 4 vs 4;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.4 (szerzett - 0.3, kapott - 1.1) vs 1.2 (szerzett - 0.8, kapott - 0.4).
- Volt az 1. harmad összesen több mint 0.5 gól a 6 legutóbbi 7 Vaasan Sport otthon mérkőzések (Liiga).
- Volt az 1. harmad összesen több mint 0.5 gól az utolsó 5 Vaasan Sport mérkőzésén minden alkalommal (Liiga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 49;
- Hazai győzelmek száma - 25, vendég győzelmek száma - 22.
Statisztika: Vaasan Sport vs Pelicans Lahti
- A tornán játszott mérkőzések száma: 26 vs 27;
- Győzelmek száma: 6 (23%) vs 11 (41%);
- Vereségek száma: 20 (77%) vs 16 (59%);
- Hazai győzelmek a tornán: 3;
- Vendég győzelmek a tornán: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 2 vs 5;
- Vereségek: 8 vs 5;
- Hazai győzelmek: 2;
- Vendég győzelmek: 1.
- A Vaasan Sport handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Pelicans Lahti (Liiga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.33, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.69;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.71;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 16 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 14 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 15 egyszer.
Statisztika: Vaasan Sport vs Pelicans Lahti
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.38 vs 4.15;
- átlagos szerzett gólok: 2.31 vs 1.96;
- átlagos kapott gólok: 3.31 vs 2.48;
- Vaasan Sport: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2;
- Pelicans Lahti: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.55;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.9 (hazai pályán - 2) vs 1.9 (idegenben - 1).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 7 Vaasan Sport mérkőzésén szemben a Pelicans Lahti minden alkalommal (Liiga).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 5 Pelicans Lahti idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Liiga).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 7 Vaasan Sport mérkőzésén szemben a Pelicans Lahti minden alkalommal (Liiga).
- Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól az utolsó 5 Pelicans Lahti idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Liiga).