HV 71 vs Linkopings Előrejelzés 11 március 2025

    HV 71
    HV 71
    Linkopings
    Linkopings
    1
    4
    1
    0
    0
    1
    2
    1

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 11 március-án 18:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "SHL" torna keretében az HV 71 és az Linkopings csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A HV 71 és az Linkopings csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 66 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 23 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 41;
    • lőtt gólok: 161 ellen 207;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.64, 2. - 1.92, 3. - 1.8;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.64.

    A csapatok legutóbbi találkozója 28 december 2024-án volt az Linkopings csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:6 volt.

    Egymás elleni statisztikák HV 71 - Linkopings

    35%
    25 Győzelem
    62%
    44 Győzelem
    05.03.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Linkopings
    Linkopings
    3
    4
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    22.01.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Linkopings
    Linkopings
    5
    4
    3
    0
    0
    2
    1
    2
    1
    0
    28.10.25
    SHL
    Linkopings
    Linkopings
    HV 71
    HV 71
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    1
    04.10.25
    SHL
    Linkopings
    Linkopings
    HV 71
    HV 71
    4
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0
    11.03.25
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Linkopings
    Linkopings
    1
    4
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    HV 71 Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a HV 71 részt vett 51 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 19 győzelem,
    • 32 vereség.

    📈Ebben a szezonban a HV 71 38% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 62% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.49, meccsenként átlagosan 2.5 gólt szerezve és átlagosan 3.13 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a HV 71 összesen 130 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 36.92% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.36 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a HV 71 összesen 163 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 38.89% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.36 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: HV 71

    15.10.26
    SHL
    Timraa
    Timraa
    HV 71
    HV 71
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    V
    10.10.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Brynas
    Brynas
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    GY
    08.10.26
    SHL
    Rogle
    Rogle
    HV 71
    HV 71
    4
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    3
    V
    03.10.26
    SHL
    Farjestads
    Farjestads
    HV 71
    HV 71
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    V
    01.10.26
    SHL
    HV 71
    HV 71
    Orebro
    Orebro
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Linkopings Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Linkopings részt vett 51 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 22 győzelem, 29 vereség.

    📈Ebben a szezonban Linkopings győzelmi aránya 43%, a mérkőzések 57%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.16, meccsenként átlagosan 2.65 gólt szerez és átlagosan 2.82 gólt kap.

    🏒Eddig a Linkopings 135 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 32.59%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.4.

    🥅Védekezés terén a Linkopings ebben a szezonban összesen 144 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.21%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.84 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Linkopings

    15.10.26
    SHL
    Linkopings
    Linkopings
    Frolunda
    Frolunda
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    V
    10.10.26
    SHL
    Djurgaardens
    Djurgaardens
    Linkopings
    Linkopings
    5
    1
    0
    1
    2
    0
    3
    0
    V
    08.10.26
    SHL
    Vaxjo Lakers
    Vaxjo Lakers
    Linkopings
    Linkopings
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    GY
    03.10.26
    SHL
    Linkopings
    Linkopings
    Bjorkloven
    Bjorkloven
    2
    3
    0
    2
    1
    0
    1
    1
    V
    01.10.26
    SHL
    Linkopings
    Linkopings
    Lulea Hockey
    Lulea Hockey
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 66;
    • Hazai győzelmek száma - 23, vendég győzelmek száma - 41.

    Statisztika: HV 71 vs Linkopings

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 51 vs 51;
    • Győzelmek száma: 20 (38%) vs 22 (43%);
    • Vereségek száma: 32 (62%) vs 29 (57%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 11;
    • Vendég győzelmek a tornán: 9.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 6;
    • Vereségek: 6 vs 4;
    • Hazai győzelmek: 1;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben) a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    • A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    • A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben) a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (SHL).
    👉Tippek: Linkopings nem fog veszíteni (szorzói: 1.46)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.44, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.14;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.64;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 20 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 23 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 18 egyszer.

    Statisztika: HV 71 vs Linkopings

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.49 vs 5.16;
    • átlagos szerzett gólok: 2.5 vs 2.65;
    • átlagos kapott gólok: 3.13 vs 2.82;
    • HV 71: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.36;
    • Linkopings: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.4;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.1 (hazai pályán - 1.75) vs 2.4 (idegenben - 2.25).

    👉Tippek: Total korongok Felett (4,5) (szorzói: 1.52)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben) a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    • A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    • A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben) a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (SHL).

    Linkopings nem fog veszíteni
    Tényező-185
    Közzétett: 2025.03.09., 18:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: HV 71 - Linkopings

    A Linkopings megnyerte az 1. harmadot:
    linkopings-hca 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (SHL).
    1. időszak Linkopings Győzelem
    -
    A HV 71 vesztett (a rendes játékidőben):
    hv-71--1a 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén (SHL).
    Linkopings Győzelem
    +132
    A HV 71 nem nyerte meg az 1. harmadot:
    hv-71--1linkopings-hca 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    hv-71--1linkopings-hcminden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    hv-71--1a 22 utolsó 23 mérkőzésén (SHL).
    hv-71--1a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (SHL).
    A Linkopings nem vesztette el az 1. harmadot:
    linkopings-hca 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (SHL).
    linkopings-hcminden utolsó 9 mérkőzésén (SHL).
    1. időszak Linkopings nem fog veszíteni
    -
    A HV 71 nem nyert (a rendes játékidőben):
    hv-71--1linkopings-hca 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    hv-71--1linkopings-hcminden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Linkopings (SHL).
    hv-71--1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (SHL).
    Linkopings nem fog veszíteni
    -217
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    HV 71 - Linkopings Helyezés a táblázatban

    SHL 24/25
    MGYVPPForma
    10.
    Malmo
    Malmo
    522428123-14771
    11.
    Leksands
    Leksands
    522230123-15171
    12.
    Linkopings
    Linkopings
    522329139-14569
    13.
    MODO Hockey
    MODO Hockey
    521933135-17063
    14.
    HV 71
    HV 71
    521933127-16457