Almaz vs Taifun Előrejelzés 11 január 2025

    Almaz
    Almaz
    Taifun
    Taifun
    4
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    1

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Almaz és Taifun csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 11 január-án 10:00-kor lesz az "OLIMPBET MHL" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Almaz csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Almaz és az Taifun csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 29 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 25 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 4;
    • lőtt gólok: 123 ellen 58;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 2.1, 2. - 2.28, 3. - 1.86;
    • meccs átlagos teljesítménye - 6.17.

    A csapatok legutóbbi találkozója 31 október 2024-án volt az Taifun csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:1 volt.

    Egymás elleni statisztikák Almaz - Taifun

    88%
    28 Győzelem
    13%
    4 Győzelem
    20.08.26
    Club Friendlies
    Almaz
    Almaz
    Taifun
    Taifun
    3
    6
    0
    2
    1
    2
    2
    2
    19.01.26
    MHL
    Almaz
    Almaz
    Taifun
    Taifun
    5
    2
    2
    1
    1
    1
    2
    0
    01.10.25
    MHL
    Taifun
    Taifun
    Almaz
    Almaz
    3
    7
    2
    1
    1
    3
    0
    3
    11.01.25
    MHL
    Almaz
    Almaz
    Taifun
    Taifun
    4
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    1
    31.10.24
    MHL
    Taifun
    Taifun
    Almaz
    Almaz
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Almaz Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Almaz részt vett 33 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 15 győzelem,
    • 18 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Almaz 45% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 55% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.03, meccsenként átlagosan 2.94 gólt szerezve és átlagosan 3.21 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Almaz összesen 97 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 40.21% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.12 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Almaz összesen 106 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 43.55% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.12 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Almaz

    01.09.26
    Club Friendly Games
    Almaz
    Almaz
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    3
    0
    N
    30.08.26
    Club Friendlies
    Loko 76 Yaroslavl
    Loko 76 Yaroslavl
    Almaz
    Almaz
    5
    2
    0
    0
    3
    0
    2
    2
    L
    23.08.26
    Club Friendlies
    Dinamo Shinnik Bobruysk U20
    Dinamo Shinnik Bobruysk U20
    Almaz
    Almaz
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    N
    22.08.26
    Club Friendlies
    Almaz
    Almaz
    MHC Dinamo St Petersburg
    MHC Dinamo St Petersburg
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    0
    L
    21.08.26
    Club Friendlies
    Akm-Junior Novomoskovsk
    Akm-Junior Novomoskovsk
    Almaz
    Almaz
    1
    5
    0
    1
    0
    1
    1
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Taifun Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Taifun részt vett 29 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 9 győzelem, 20 vereség.

    📈Ebben a szezonban Taifun győzelmi aránya 31%, a mérkőzések 69%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 6.75, meccsenként átlagosan 2.76 gólt szerez és átlagosan 3.93 gólt kap.

    🏒Eddig a Taifun 80 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 37.5%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.71.

    🥅Védekezés terén a Taifun ebben a szezonban összesen 114 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.29 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Taifun

    23.08.26
    Club Friendlies
    Akm-Junior Novomoskovsk
    Akm-Junior Novomoskovsk
    Taifun
    Taifun
    1
    4
    0
    3
    0
    1
    1
    0
    N
    22.08.26
    Club Friendlies
    Mikhaylov Academy Novomoskovsk
    Mikhaylov Academy Novomoskovsk
    Taifun
    Taifun
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    L
    21.08.26
    Club Friendlies
    Taifun
    Taifun
    MHC Dinamo St Petersburg
    MHC Dinamo St Petersburg
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    1
    1
    N
    20.08.26
    Club Friendlies
    Almaz
    Almaz
    Taifun
    Taifun
    3
    6
    0
    2
    1
    2
    2
    2
    N
    19.08.26
    Club Friendlies
    Dinamo Shinnik Bobruysk U20
    Dinamo Shinnik Bobruysk U20
    Taifun
    Taifun
    6
    4
    1
    1
    1
    1
    4
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    Trendek
    • A Taifun vesztett (a rendes játékidőben) a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (MHL).
    👉Tippek: Almaz Győzelem (szorzói: 1.39)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 4.24, a vendégcsapat mérkőzésein - 2;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.17;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 10 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 12 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 10 egyszer.

    Statisztika: Almaz vs Taifun

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.03 vs 6.75;
    • átlagos szerzett gólok: 2.94 vs 2.76;
    • átlagos kapott gólok: 3.21 vs 3.93;
    • Almaz : átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.12;
    • Taifun: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.71;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.9 (hazai pályán - 3) vs 2.5 (idegenben - 2.5).

    👉Tippek: Total korongok Felett (6,5) (szorzói: 1.94)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 6.5 gól az utolsó 6 Almaz mérkőzésén minden alkalommal (MHL).

    Total korongok Alatt (6,5)
    Közzétett: 2025.01.09., 17:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Almaz - Taifun

    A Taifun vesztett (a rendes játékidőben):
    hc-taifun-3a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    Almaz Győzelem
    -256
    A Almaz nem vesztette el az 1. harmadot:
    almaz-cherepovetsa 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    A Taifun nem nyerte meg az 1. harmadot:
    hc-taifun-3a 23 utolsó 24 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    hc-taifun-3a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    1. időszak Almaz nem fog veszíteni
    -714
    A Taifun nem nyerte meg a 3. harmadot:
    hc-taifun-3a 16 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    3. időszak Almaz nem fog veszíteni
    -667
    A Almaz nem nyerte meg a 2. harmadot:
    almaz-cherepovetsa 12 utolsó 13 mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    almaz-cherepovetsa 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (OLIMPBET MHL).
    2. időszak Taifun nem fog veszíteni
    -112
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Almaz - Taifun Helyezés a táblázatban

    MHL 24/25
    JNLPPFORMA
    19.
    Avto Yekaterinburg
    Avto Yekaterinburg
    522824158-13862
    20.
    Almaz Cherepovets
    Almaz Cherepovets
    522725162-15359
    21.
    Loko-76 Yaroslavl
    Loko-76 Yaroslavl
    542529145-14658
    30.
    Kapitan Stupino
    Kapitan Stupino
    541935120-16343
    31.
    HC Taifun
    HC Taifun
    541737138-19440
    32.
    Sibirskie Snaipery
    Sibirskie Snaipery
    521834159-20139