KeuPa HT Keuruu vs Kokkolan Hermes Előrejelzés 10 október 2025
📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az KeuPa HT Keuruu és Kokkolan Hermes csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 10 október-án 15:30-kor lesz az "Mestis" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a KeuPa HT Keuruu csapat a favorit.
Személyes találkozók
📊A KeuPa HT Keuruu és az Kokkolan Hermes csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 24 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 13 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 11;
- lőtt gólok: 81 ellen 88;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 2.08, 2. - 2.25, 3. - 2.54;
- meccs átlagos teljesítménye - 6.79.
A csapatok legutóbbi találkozója 01 október 2025-án volt az Kokkolan Hermes csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:7 volt.
Egymás elleni statisztikák KeuPa HT Keuruu - Kokkolan Hermes

KeuPa HT Keuruu Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a KeuPa HT Keuruu részt vett 8 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 3 győzelem,
- 5 vereség.
📈Ebben a szezonban a KeuPa HT Keuruu 38% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 63% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 6.75, meccsenként átlagosan 3.13 gólt szerezve és átlagosan 3.75 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a KeuPa HT Keuruu összesen 25 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 40% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.75 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a KeuPa HT Keuruu összesen 30 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 43.75% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.75 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: KeuPa HT Keuruu

Kokkolan Hermes Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Kokkolan Hermes részt vett 8 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 2 győzelem, 6 vereség.
📈Ebben a szezonban Kokkolan Hermes győzelmi aránya 25%, a mérkőzések 75%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 7.25, meccsenként átlagosan 2.63 gólt szerez és átlagosan 4.63 gólt kap.
🏒Eddig a Kokkolan Hermes 21 gólt szerzett:
- A 1 időszak különösen sikeres volt, 57.14%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 1.67.
🥅Védekezés terén a Kokkolan Hermes ebben a szezonban összesen 37 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 42.86%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.67 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Kokkolan Hermes
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 24;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 6; vendégeknek (idegenben) - 3;
- első harmad átlagos összesített gólok: 2.08;
- a mai hazai csapat átlagosan 1.04 gólt szerez, míg a vendégek 1.04-t.
Első harmad statisztika: KeuPa HT Keuruu (otthon) vs Kokkolan Hermes (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 3;
- győzelmek száma: 1 (25%) vs 1 (33.33%);
- vereségek száma: 2 (50%) vs 1 (33.33%);
- döntetlenek száma: 1 (25%) vs 1 (33.33%).
- átlagos szerzett gólok: 0.5 vs 1;
- átlagos kapott gólok: 0.75 vs 1.33.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 5;
- vereségek száma: 3 vs 3;
- döntetlenek száma: 3 vs 2;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.9 (szerzett - 1, kapott - 0.9) vs 2.6 (szerzett - 1.4, kapott - 1.2).
- Volt az 1. harmad összesen több mint 1.5 gól a 6 legutóbbi 7 Kokkolan Hermes mérkőzések (Mestis).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 24;
- Hazai győzelmek száma - 13, vendég győzelmek száma - 11.
Statisztika: KeuPa HT Keuruu vs Kokkolan Hermes
- A tornán játszott mérkőzések száma: 8 vs 8;
- Győzelmek száma: 3 (38%) vs 2 (25%);
- Vereségek száma: 5 (63%) vs 6 (75%);
- Hazai győzelmek a tornán: 1;
- Vendég győzelmek a tornán: 0.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 5 vs 2;
- Vereségek: 5 vs 8;
- Hazai győzelmek: 2;
- Vendég győzelmek: 0.
- A Kokkolan Hermes vesztett (a rendes játékidőben) a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Mestis).
- A Kokkolan Hermes vesztett (a rendes játékidőben) a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Mestis).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.38, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.67;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.79;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 8 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 10 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 12 egyszer.
Statisztika: KeuPa HT Keuruu vs Kokkolan Hermes
- átlagos összesített eredmény a tornán: 6.75 vs 7.25;
- átlagos szerzett gólok: 3.13 vs 2.63;
- átlagos kapott gólok: 3.75 vs 4.63;
- KeuPa HT Keuruu: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.75;
- Kokkolan Hermes: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 1.67;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.1 (hazai pályán - 2.6) vs 2.7 (idegenben - 1.75).
- A Kokkolan Hermes kevesebb mint 3.5 gólt szerzett minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Mestis).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt a 3. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól a 12 legutóbbi 14 KeuPa HT Keuruu otthon mérkőzések (Mestis).
- Volt a 3. harmad összesen kevesebb mint 2.5 gól az utolsó 5 Kokkolan Hermes mérkőzésén minden alkalommal (Mestis).