Vienna Capitals vs Black Wings Linz Előrejelzés 9 január 2026
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 9 január-án 18:15-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "EHL" torna keretében az Vienna Capitals és az Black Wings Linz csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A Vienna Capitals és az Black Wings Linz csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 67 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 35 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 29;
- lőtt gólok: 205 ellen 206;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.82, 2. - 2.07, 3. - 2.03;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.03.
A csapatok legutóbbi találkozója 31 október 2025-án volt az Black Wings Linz csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 4:1 volt.
Egymás elleni statisztikák Vienna Capitals - Black Wings Linz

Vienna Capitals Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Vienna Capitals részt vett 34 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 15 győzelem,
- 19 vereség.
📈Ebben a szezonban a Vienna Capitals 44% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 56% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.35, meccsenként átlagosan 2.56 gólt szerezve és átlagosan 2.97 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Vienna Capitals összesen 87 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 35.63% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.94 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Vienna Capitals összesen 101 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 40.43% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.94 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Vienna Capitals

Black Wings Linz Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Black Wings Linz részt vett 34 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 16 győzelem, 18 vereség.
📈Ebben a szezonban Black Wings Linz győzelmi aránya 47%, a mérkőzések 53%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 6.35, meccsenként átlagosan 3.24 gólt szerez és átlagosan 3.29 gólt kap.
🏒Eddig a Black Wings Linz 110 gólt szerzett:
- A 3 időszak különösen sikeres volt, 32.73%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.75.
🥅Védekezés terén a Black Wings Linz ebben a szezonban összesen 112 gólt engedett be.
- A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 38.24%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.25 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Black Wings Linz
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 67;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 17; vendégeknek (idegenben) - 6;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.82;
- a mai hazai csapat átlagosan 1.01 gólt szerez, míg a vendégek 0.81-t.
Első harmad statisztika: Vienna Capitals (otthon) vs Black Wings Linz (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 16;
- győzelmek száma: 7 (41.18%) vs 3 (18.75%);
- vereségek száma: 7 (41.18%) vs 9 (56.25%);
- döntetlenek száma: 3 (17.65%) vs 4 (25%).
- átlagos szerzett gólok: 0.71 vs 0.94;
- átlagos kapott gólok: 0.82 vs 1.56.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 4;
- vereségek száma: 2 vs 4;
- döntetlenek száma: 4 vs 2;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1 (szerzett - 0.6, kapott - 0.4) vs 2.2 (szerzett - 1.1, kapott - 1.1).
- A Vienna Capitals nem nyerte meg az 1. harmadot a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Black Wings Linz (EHL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 67;
- Hazai győzelmek száma - 35, vendég győzelmek száma - 29.
Statisztika: Vienna Capitals vs Black Wings Linz
- A tornán játszott mérkőzések száma: 34 vs 34;
- Győzelmek száma: 15 (44%) vs 16 (47%);
- Vereségek száma: 19 (56%) vs 18 (53%);
- Hazai győzelmek a tornán: 10;
- Vendég győzelmek a tornán: 3.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 6 vs 4;
- Vereségek: 4 vs 6;
- Hazai győzelmek: 3;
- Vendég győzelmek: 0.
- A Black Wings Linz nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (EHL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.06, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.07;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.03;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 28 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 30 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 30 egyszer.
Statisztika: Vienna Capitals vs Black Wings Linz
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.35 vs 6.35;
- átlagos szerzett gólok: 2.56 vs 3.24;
- átlagos kapott gólok: 2.97 vs 3.29;
- Vienna Capitals: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.94;
- Black Wings Linz: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.75;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.8 (hazai pályán - 3) vs 3.2 (idegenben - 2.5).
- A Black Wings Linz több mint 2.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).
Szerkesztői előrejelzés
- A Black Wings Linz több mint 2.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Vienna Capitals (EHL).