Ottawa 67s vs Mississauga Steelheads Előrejelzés 9 január 2025

    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    Mississauga Steelheads
    Mississauga Steelheads
    1
    3
    1
    0
    0
    1
    1
    1

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 9 január-án 0:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OHL" torna keretében az Ottawa 67s és az Mississauga Steelheads csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Ottawa 67s és az Mississauga Steelheads csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 50 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 26 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 21;
    • lőtt gólok: 163 ellen 157;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.64, 2. - 2.16, 3. - 2.48;
    • meccs átlagos teljesítménye - 6.22.

    A csapatok legutóbbi találkozója 28 december 2024-án volt az Mississauga Steelheads csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 7:3 volt.

    Egymás elleni statisztikák Ottawa - Mississauga

    53%
    29 Győzelem
    42%
    23 Győzelem
    13.03.26
    OHL
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    1
    5
    0
    2
    0
    1
    1
    2
    07.03.26
    OHL
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    29.10.25
    OHL
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    10.10.25
    OHL
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    3
    5
    0
    3
    1
    2
    2
    0
    09.01.25
    OHL
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    Mississauga Steelheads
    Mississauga Steelheads
    1
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ottawa 67s Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Ottawa 67s részt vett 37 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 14 győzelem,
    • 18 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Ottawa 67s 38% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 62% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.97, meccsenként átlagosan 3.32 gólt szerezve és átlagosan 4 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Ottawa 67s összesen 123 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 36.59% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.31 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Ottawa 67s összesen 148 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 42.86% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.31 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Ottawa 67s

    11.10.26
    OHL
    Hamilton Bulldogs
    Hamilton Bulldogs
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    3
    4
    1
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    GY
    10.10.26
    OHL
    Erie Otters
    Erie Otters
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    GY
    08.10.26
    OHL
    Niagara Icedogs
    Niagara Icedogs
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    V
    03.10.26
    OHL
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    Erie Otters
    Erie Otters
    6
    1
    0
    0
    3
    1
    3
    0
    GY
    02.10.26
    OHL
    Oshawa Generals
    Oshawa Generals
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    1
    4
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Mississauga Steelheads Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Mississauga Steelheads részt vett 36 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 16 győzelem, 20 vereség.

    📈Ebben a szezonban Mississauga Steelheads győzelmi aránya 44%, a mérkőzések 56%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 8.33, meccsenként átlagosan 4.39 gólt szerez és átlagosan 4.19 gólt kap.

    🏒Eddig a Mississauga Steelheads 158 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 37.34%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.76.

    🥅Védekezés terén a Mississauga Steelheads ebben a szezonban összesen 151 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 38.36%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 4.29 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Mississauga Steelheads

    09.10.26
    OHL
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    Kingston Frontenacs
    Kingston Frontenacs
    2
    4
    1
    1
    1
    2
    0
    1
    V
    03.10.26
    OHL
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    Saginaw Spirit
    Saginaw Spirit
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    0
    0
    1
    V
    02.10.26
    OHL
    Hamilton Bulldogs
    Hamilton Bulldogs
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    5
    4
    1
    0
    0
    2
    3
    2
    0
    0
    1
    0
    V
    27.09.26
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    4
    2
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    V
    25.09.26
    OHL
    Marie Greyhounds
    Marie Greyhounds
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    6
    3
    4
    0
    1
    1
    1
    2
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    Trendek
    • A Mississauga Steelheads nem nyert (a rendes játékidőben) a 10 utolsó 11 mérkőzésén (OHL).
    👉Tippek: Ottawa 67s nem fog veszíteni (szorzói: 1.89)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.26, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.14;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 6.22;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 18 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 18 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 23 egyszer.

    Statisztika: Ottawa 67s vs Mississauga Steelheads

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.97 vs 8.33;
    • átlagos szerzett gólok: 3.32 vs 4.39;
    • átlagos kapott gólok: 4 vs 4.19;
    • Ottawa 67s: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.31;
    • Mississauga Steelheads: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.76;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.2 (hazai pályán - 3) vs 4.3 (idegenben - 3.25).

    Trendek
    • Volt összesen kevesebb mint 7.5 gól a 6 legutóbbi 7 Ottawa 67s mérkőzések szemben a Mississauga Steelheads (OHL).
    • Volt összesen kevesebb mint 7.5 gól a 9 legutóbbi 10 Ottawa 67s otthon mérkőzések (OHL).
    👉Tippek: Total korongok Alatt (7,5) (szorzói: 1.79)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 7.5 gól a 6 legutóbbi 7 Ottawa 67s mérkőzések szemben a Mississauga Steelheads (OHL).
    • Volt összesen kevesebb mint 7.5 gól a 9 legutóbbi 10 Ottawa 67s otthon mérkőzések (OHL).

    Total korongok Alatt (7,5)
    Tényező-137
    Közzétett: 2025.01.08., 17:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ottawa 67s - Mississauga Steelheads

    A Ottawa 67s nem vesztette el a 3. harmadot:
    ottawa-67s-28838mississauga-steelheads-40926minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Mississauga Steelheads (OHL).
    A Mississauga Steelheads nem nyerte meg a 3. harmadot:
    mississauga-steelheads-40926a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (OHL).
    3. időszak Ottawa 67s nem fog veszíteni
    -159
    A Ottawa 67s nem nyerte meg az 1. harmadot:
    ottawa-67s-28838mississauga-steelheads-40926a 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Mississauga Steelheads (OHL).
    ottawa-67s-28838mississauga-steelheads-40926a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Mississauga Steelheads (OHL).
    ottawa-67s-28838a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (OHL).
    ottawa-67s-28838a 11 utolsó 12 mérkőzésén (OHL).
    A Mississauga Steelheads nem vesztette el az 1. harmadot:
    mississauga-steelheads-40926a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OHL).
    mississauga-steelheads-40926minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (OHL).
    1. időszak Mississauga Steelheads nem fog veszíteni
    -312
    A Mississauga Steelheads nem nyert (a rendes játékidőben):
    mississauga-steelheads-40926a 10 utolsó 11 mérkőzésén (OHL).
    Ottawa 67s nem fog veszíteni
    -112
    A Mississauga Steelheads nem nyerte meg a 2. harmadot:
    mississauga-steelheads-40926a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OHL).
    2. időszak Ottawa 67s nem fog veszíteni
    -164
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ottawa 67s - Mississauga Steelheads Helyezés a táblázatban

    OHL 23/24
    MGYVPPForma
    7.
    Hamilton Bulldogs
    Hamilton Bulldogs
    683731267-24385
    8.
    Mississauga Steelheads
    Mississauga Steelheads
    683830248-21284
    9.
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    683830328-27283
    10.
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    683632253-22880
    11.
    Erie Otters
    Erie Otters
    683335254-27073