Dizel vs Ryazan Előrejelzés 8 október 2025

    Dizel
    Dizel
    Ryazan
    Ryazan
    2
    4
    0
    2
    0
    1
    2
    1

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 8 október-án 16:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Dizel és az Ryazan csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Dizel és az Ryazan csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 26 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 6 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 18;
    • lőtt gólok: 54 ellen 64;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.08, 2. - 1.85, 3. - 1.27;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.12.

    A csapatok legutóbbi találkozója 20 december 2024-án volt az Dizel csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Dizel - Ryazan

    25%
    7 Győzelem
    68%
    19 Győzelem
    06.08.26
    Club Friendly Games
    Ryazan
    Ryazan
    Dizel
    Dizel
    3
    2
    2
    0
    0
    1
    1
    1
    10.02.26
    VHL
    Ryazan
    Ryazan
    Dizel
    Dizel
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    2
    08.10.25
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Ryazan
    Ryazan
    2
    4
    0
    1
    2
    2
    0
    1
    29.08.25
    Club Friendly Games
    Dizel
    Dizel
    Ryazan
    Ryazan
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0
    0
    20.12.24
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Ryazan
    Ryazan
    1
    2
    0
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Dizel Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Dizel részt vett 12 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 8 győzelem,
    • 4 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Dizel 67% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 33% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.75, meccsenként átlagosan 2.83 gólt szerezve és átlagosan 2.08 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Dizel összesen 34 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 44.12% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.8 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Dizel összesen 25 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 40% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.8 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Dizel

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Dizel
    Dizel
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    1
    3
    0
    0
    1
    0
    0
    3
    L
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Dizel
    Dizel
    CSK VVS
    CSK VVS
    3
    2
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Dizel
    Dizel
    Yuzhny Ural Orsk
    Yuzhny Ural Orsk
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    N
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Dizel
    Dizel
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    3
    6
    0
    1
    2
    2
    1
    3
    L
    16.08.26
    Club Friendly Games
    Dizel
    Dizel
    Tambov
    Tambov
    3
    7
    1
    0
    1
    4
    1
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ryazan Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Ryazan részt vett 11 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 5 győzelem, 6 vereség.

    📈Ebben a szezonban Ryazan győzelmi aránya 45%, a mérkőzések 55%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.82, meccsenként átlagosan 2.27 gólt szerez és átlagosan 2.64 gólt kap.

    🏒Eddig a Ryazan 25 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 40%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.

    🥅Védekezés terén a Ryazan ebben a szezonban összesen 29 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 52.63%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.71 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Ryazan

    30.08.26
    Club Friendly Games
    Ryazan
    Ryazan
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    3
    5
    0
    2
    1
    2
    2
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    Ryazan
    Ryazan
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    1
    L
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tambov
    Tambov
    Ryazan
    Ryazan
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    N
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tambov
    Tambov
    Ryazan
    Ryazan
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    N
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Tambov
    Tambov
    Ryazan
    Ryazan
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    2
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 26;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 4; vendégeknek (idegenben) - 5;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.08;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.5 gólt szerez, míg a vendégek 0.58-t.

    Első harmad statisztika: Dizel (otthon) vs Ryazan (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 5 vs 7;
    • győzelmek száma: 3 (60%) vs 1 (14.29%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 3 (42.86%);
    • döntetlenek száma: 2 (40%) vs 3 (42.86%).
    • átlagos szerzett gólok: 1.4 vs 0.71;
    • átlagos kapott gólok: 0.6 vs 1.43.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 4 vs 3;
    • vereségek száma: 1 vs 4;
    • döntetlenek száma: 5 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.6 (szerzett - 0.9, kapott - 0.7) vs 2.4 (szerzett - 1, kapott - 1.4).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól az utolsó 7 Dizel mérkőzésén szemben a Ryazan minden alkalommal (OLIMPBET VHL).
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól a 6 legutóbbi 7 Dizel otthon mérkőzések szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (1,5)(szorzói: 1.52)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 26;
    • Hazai győzelmek száma - 6, vendég győzelmek száma - 18.

    Statisztika: Dizel vs Ryazan

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 12 vs 11;
    • Győzelmek száma: 8 (67%) vs 5 (45%);
    • Vereségek száma: 4 (33%) vs 6 (55%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 4;
    • Vendég győzelmek a tornán: 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 7 vs 4;
    • Vereségek: 3 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 2.
    Trendek
    • A Ryazan handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Dizel (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Ryazan Hendikepes (+1,5)(szorzói: 1.44)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.08, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.46;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.12;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 4 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 9 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 6 egyszer.

    Statisztika: Dizel vs Ryazan

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.75 vs 4.82;
    • átlagos szerzett gólok: 2.83 vs 2.27;
    • átlagos kapott gólok: 2.08 vs 2.64;
    • Dizel : átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.8;
    • Ryazan: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.8 (hazai pályán - 3.75) vs 2.4 (idegenben - 2.17).
    Trendek
    • A Dizel kevesebb mint 2.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Dizel Total korongok Alatt (2,5)(szorzói: 1.79)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 4.5 gól az utolsó 5 Dizel otthon mérkőzésén szemben a Ryazan minden alkalommal (OLIMPBET VHL).

    Total korongok Alatt (4,5)
    Közzétett: 2025.10.07., 2:22

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Dizel - Ryazan

    A Dizel nem vesztette el a 3. harmadot:
    dizel-penzahk-ryazan-2a 16 utolsó 18 mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    dizel-penzahk-ryazan-2a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    A Ryazan nem nyerte meg a 3. harmadot:
    hk-ryazan-2a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hk-ryazan-2a 9 utolsó 10 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    3. időszak Dizel nem fog veszíteni
    -476
    A Dizel nem nyert (a rendes játékidőben):
    dizel-penzahk-ryazan-2minden utolsó 8 mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    dizel-penzahk-ryazan-2minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    Ryazan nem fog veszíteni
    -103
    A Dizel nem vesztette el az 1. harmadot:
    dizel-penzaa 12 utolsó 13 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    dizel-penzaa 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    A Ryazan nem nyerte meg az 1. harmadot:
    hk-ryazan-2a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Dizel nem fog veszíteni
    -526
    A Dizel nem nyerte meg az 1. harmadot:
    dizel-penzahk-ryazan-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Ryazan nem fog veszíteni
    -208
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Dizel - Ryazan Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    5.
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    623527183-14281
    6.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    623824164-14081
    7.
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    623824169-13380
    13.
    Izhstal Izhevsk
    Izhstal Izhevsk
    623428160-14574
    14.
    Dizel Penza
    Dizel Penza
    623329154-13974
    15.
    Bars Kazan
    Bars Kazan
    623032130-13973