MSHK Zilina vs HKM AS Zvolen Előrejelzés 8 február 2026

    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    4
    2
    1
    1
    2
    0
    2
    0

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az MSHK Zilina és HKM AS Zvolen csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 8 február-án 16:00-kor lesz az "Extraliga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a MSHK Zilina csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A MSHK Zilina és az HKM AS Zvolen csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 55 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 25 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 27;
    • lőtt gólok: 154 ellen 175;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.85, 2. - 2, 3. - 2.04;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.45.

    A csapatok legutóbbi találkozója 30 december 2025-án volt az HKM AS Zvolen csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:4 volt.

    Egymás elleni statisztikák MSHK Zilina - Zvolen

    46%
    26 Győzelem
    48%
    27 Győzelem
    08.02.26
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    2
    0
    30.12.25
    Extraliga
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    3
    4
    2
    1
    0
    2
    1
    1
    17.12.25
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    30.11.25
    Extraliga
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    19.10.25
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    6
    5
    1
    2
    4
    0
    0
    3
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    MSHK Zilina Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a MSHK Zilina részt vett 44 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 24 győzelem,
    • 20 vereség.

    📈Ebben a szezonban a MSHK Zilina 55% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 45% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.52, meccsenként átlagosan 2.95 gólt szerezve és átlagosan 2.77 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a MSHK Zilina összesen 130 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 38.46% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.5 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a MSHK Zilina összesen 122 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 38.98% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.5 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: MSHK Zilina

    11.10.26
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    GY
    09.10.26
    Extraliga
    Liptovsky Mikulas
    Liptovsky Mikulas
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    0
    4
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    GY
    04.10.26
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    V
    02.10.26
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    Slovan Bratislava
    Slovan Bratislava
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    V
    29.09.26
    Extraliga
    SKP Poprad
    SKP Poprad
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    4
    3
    0
    0
    1
    2
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    HKM AS Zvolen Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a HKM AS Zvolen részt vett 44 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 21 győzelem, 23 vereség.

    📈Ebben a szezonban HKM AS Zvolen győzelmi aránya 48%, a mérkőzések 52%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.82, meccsenként átlagosan 2.93 gólt szerez és átlagosan 3.16 gólt kap.

    🏒Eddig a HKM AS Zvolen 129 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 33.33%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.36.

    🥅Védekezés terén a HKM AS Zvolen ebben a szezonban összesen 139 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 36.67%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.73 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: HKM AS Zvolen

    10.10.26
    Extraliga
    SKP Poprad
    SKP Poprad
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    V
    09.10.26
    Extraliga
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    Kosice
    Kosice
    1
    4
    0
    0
    1
    1
    0
    3
    V
    04.10.26
    Extraliga
    Nitra
    Nitra
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    V
    02.10.26
    Extraliga
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    Presov 07
    Presov 07
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    GY
    29.09.26
    Extraliga
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    5
    0
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 55;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 8; vendégeknek (idegenben) - 11;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.85;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.76 gólt szerez, míg a vendégek 1.09-t.

    Első harmad statisztika: MSHK Zilina (otthon) vs HKM AS Zvolen (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 22 vs 22;
    • győzelmek száma: 7 (31.82%) vs 7 (31.82%);
    • vereségek száma: 9 (40.91%) vs 10 (45.45%);
    • döntetlenek száma: 6 (27.27%) vs 5 (22.73%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.77 vs 0.77;
    • átlagos kapott gólok: 1.05 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 5;
    • vereségek száma: 4 vs 5;
    • döntetlenek száma: 3 vs 0;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.4 (szerzett - 0.5, kapott - 0.9) vs 1.8 (szerzett - 0.9, kapott - 0.9).
    Trendek
    • A MSHK Zilina nem nyerte meg az 1. harmadot a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a HKM AS Zvolen (Extraliga).
    👉Tippek: 1. időszak HKM AS Zvolen nem fog veszíteni (szorzói: 1.5)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 55;
    • Hazai győzelmek száma - 25, vendég győzelmek száma - 27.

    Statisztika: MSHK Zilina vs HKM AS Zvolen

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 44 vs 44;
    • Győzelmek száma: 24 (55%) vs 21 (48%);
    • Vereségek száma: 20 (45%) vs 23 (52%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 15;
    • Vendég győzelmek a tornán: 13.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 8;
    • Vereségek: 6 vs 2;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 5.
    👉Tippek: MSHK Zilina Győzelem (szorzói: 1.87)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.8, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.18;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.45;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 18 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 20 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 14 egyszer.

    Statisztika: MSHK Zilina vs HKM AS Zvolen

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.52 vs 5.82;
    • átlagos szerzett gólok: 2.95 vs 2.93;
    • átlagos kapott gólok: 2.77 vs 3.16;
    • MSHK Zilina: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.5;
    • HKM AS Zvolen: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.36;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.6 (hazai pályán - 3.75) vs 3.6 (idegenben - 4).

    👉Tippek: Total korongok Alatt (6,5) (szorzói: 1.4)

    Total korongok Felett (5,5)
    Tényező-118
    Közzétett: 2026.02.06., 16:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: MSHK Zilina - HKM AS Zvolen

    A MSHK Zilina elvesztette az 1. harmadot:
    mshk-zilinahkm-as-zvolena 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a HKM AS Zvolen (Extraliga).
    1. időszak HKM AS Zvolen Győzelem
    +220
    A MSHK Zilina nem nyerte meg az 1. harmadot:
    mshk-zilinahkm-as-zvolena 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a HKM AS Zvolen (Extraliga).
    1. időszak HKM AS Zvolen nem fog veszíteni
    -200
    A MSHK Zilina nem vesztett (a rendes játékidőben):
    mshk-zilinahkm-as-zvolenminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a HKM AS Zvolen (Extraliga).
    MSHK Zilina nem fog veszíteni
    -286
    A HKM AS Zvolen nem vesztett (a rendes játékidőben):
    hkm-as-zvolenminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Extraliga).
    HKM AS Zvolen nem fog veszíteni
    -125
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    MSHK Zilina - HKM AS Zvolen Helyezés a táblázatban

    Extraliga 25/26
    MGYVPPForma
    3.
    HC Kosice
    HC Kosice
    543222155-127101
    4.
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    543123163-14393
    5.
    HK SKP Poprad
    HK SKP Poprad
    543024177-14186
    8.
    Liptovsky Mikulas
    Liptovsky Mikulas
    542430160-17474
    9.
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    542628167-17572
    10.
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    542331164-17972