Erfurt Black Dragons vs Hannover Scorpions Előrejelzés 6 január 2026

    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    5
    7
    1
    1
    3
    1
    3
    3

    📢Hogyan fogják a csapatok a cseréket használni, hogy fenntartsák a magas játéktempót? A rotációk fontos szerepet játszanak a jégkorongban, és helyes használatuk közelebb hozza az Erfurt Black Dragons és Hannover Scorpions csapatokat a győzelemhez a meccsen, amely 6 január-án 19:00-kor lesz az "Oberliga" torna keretében. A bukmékerek az alábbi szorzókat állapították meg a csapatok győzelmére - és , ahol a Hannover Scorpions csapat a favorit.

    Személyes találkozók

    📊A Erfurt Black Dragons és az Hannover Scorpions csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 11 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 1 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 10;
    • lőtt gólok: 17 ellen 46;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.73, 2. - 1.82, 3. - 1.91;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.45.

    A csapatok legutóbbi találkozója 06 december 2025-án volt az Hannover Scorpions csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 5:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Erfurt Black Dragons - Hannover Scorpions

    8%
    1 Győzelem
    92%
    11 Győzelem
    06.01.26
    Oberliga
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    5
    7
    1
    1
    1
    3
    3
    3
    06.12.25
    Oberliga
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    5
    2
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    30.11.25
    Oberliga
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    1
    0
    26.09.25
    Oberliga
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    5
    2
    2
    0
    3
    0
    0
    2
    21.02.25
    Oberliga
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    4
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Erfurt Black Dragons Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Erfurt Black Dragons részt vett 31 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 14 győzelem,
    • 17 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Erfurt Black Dragons 47% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 53% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.09, meccsenként átlagosan 3.03 gólt szerezve és átlagosan 3.34 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Erfurt Black Dragons összesen 97 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 39.18% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.07 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Erfurt Black Dragons összesen 107 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 33.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.07 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Erfurt Black Dragons

    11.10.26
    Oberliga
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Hammer Eisbaren
    Hammer Eisbaren
    3
    4
    2
    3
    1
    0
    0
    1
    V
    09.10.26
    Oberliga
    Fuchse Duisburg
    Fuchse Duisburg
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    6
    3
    1
    0
    2
    2
    3
    1
    V
    04.10.26
    Oberliga
    Herforder ICE Dragons
    Herforder ICE Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    V
    02.10.26
    Oberliga
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Ehc Neuwied
    4
    5
    2
    2
    1
    3
    1
    0
    V
    27.09.26
    Oberliga
    Erfurt Black Dragons
    Erfurt Black Dragons
    Hannover Indians
    Hannover Indians
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Hannover Scorpions Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Hannover Scorpions részt vett 33 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 22 győzelem, 11 vereség.

    📈Ebben a szezonban Hannover Scorpions győzelmi aránya 67%, a mérkőzések 33%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 6.45, meccsenként átlagosan 3.73 gólt szerez és átlagosan 2.82 gólt kap.

    🏒Eddig a Hannover Scorpions 123 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 38.21%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 4.

    🥅Védekezés terén a Hannover Scorpions ebben a szezonban összesen 93 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 37.29%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.69 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Hannover Scorpions

    11.10.26
    Oberliga
    Ehc Neuwied
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    4
    3
    0
    1
    2
    0
    2
    2
    V
    09.10.26
    Oberliga
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    Hannover Indians
    Hannover Indians
    5
    2
    0
    1
    4
    0
    1
    1
    GY
    03.10.26
    Oberliga
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    Herner EV 2007
    Herner EV 2007
    6
    0
    2
    0
    1
    0
    3
    0
    GY
    02.10.26
    Oberliga
    Fuchse Duisburg
    Fuchse Duisburg
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    5
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    V
    27.09.26
    Oberliga
    Diamant Trappers Tilburg
    Diamant Trappers Tilburg
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    8
    5
    2
    2
    1
    2
    5
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 11;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 0; vendégeknek (idegenben) - 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.73;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.27 gólt szerez, míg a vendégek 1.45-t.

    Első harmad statisztika: Erfurt Black Dragons (otthon) vs Hannover Scorpions (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 15 vs 16;
    • győzelmek száma: 3 (20%) vs 8 (50%);
    • vereségek száma: 8 (53.33%) vs 4 (25%);
    • döntetlenek száma: 4 (26.67%) vs 4 (25%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.6 vs 1.5;
    • átlagos kapott gólok: 1.13 vs 1.25.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 6;
    • vereségek száma: 4 vs 1;
    • döntetlenek száma: 4 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.8 (szerzett - 0.8, kapott - 1) vs 2.4 (szerzett - 1.7, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Hannover Scorpions megnyerte az 1. harmadot a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Oberliga).
    👉Tippek: 1. időszak Hannover Scorpions Győzelem (szorzói: 1.51)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 11;
    • Hazai győzelmek száma - 1, vendég győzelmek száma - 10.

    Statisztika: Erfurt Black Dragons vs Hannover Scorpions

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 31 vs 33;
    • Győzelmek száma: 15 (47%) vs 22 (67%);
    • Vereségek száma: 17 (53%) vs 11 (33%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 7;
    • Vendég győzelmek a tornán: 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 4 vs 9;
    • Vereségek: 6 vs 1;
    • Hazai győzelmek: 2;
    • Vendég győzelmek: 3.
    Trendek
    • A Erfurt Black Dragons handicap +2.5 előnnyel nyer minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Oberliga).
    👉Tippek: Erfurt Black Dragons Hendicapes (+2,5) (szorzói: 1.88)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 1.55, a vendégcsapat mérkőzésein - 4.18;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.45;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 3 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 4 egyszer.

    Statisztika: Erfurt Black Dragons vs Hannover Scorpions

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.09 vs 6.45;
    • átlagos szerzett gólok: 3.03 vs 3.73;
    • átlagos kapott gólok: 3.34 vs 2.82;
    • Erfurt Black Dragons: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 3.07;
    • Hannover Scorpions: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 4;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.8 (hazai pályán - 3.5) vs 4.4 (idegenben - 4.75).

    Trendek
    • Volt összesen kevesebb mint 8.5 gól a 10 legutóbbi 11 Erfurt Black Dragons mérkőzések szemben a Hannover Scorpions (Oberliga).
    • Volt összesen kevesebb mint 8.5 gól az utolsó 5 Erfurt Black Dragons otthon mérkőzésén szemben a Hannover Scorpions minden alkalommal (Oberliga).
    • Volt összesen kevesebb mint 8.5 gól a 6 legutóbbi 7 Hannover Scorpions mérkőzések (Oberliga).
    👉Tippek: Total korongok Alatt (8,5) (szorzói: 1.4)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 7.5 gól a 6 legutóbbi 7 Erfurt Black Dragons otthon mérkőzések (Oberliga).
    • Volt összesen kevesebb mint 7.5 gól az utolsó 5 Erfurt Black Dragons mérkőzésén minden alkalommal (Oberliga).

    Total korongok Alatt (7,5)
    Tényező-125
    Közzétett: 2026.01.05., 9:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Erfurt Black Dragons - Hannover Scorpions

    A Hannover Scorpions nyert (a rendes játékidőben):
    hannover-scorpions-31137a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Oberliga).
    hannover-scorpions-31137a 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Oberliga).
    Hannover Scorpions Győzelem
    -909
    A Hannover Scorpions megnyerte az 1. harmadot:
    hannover-scorpions-31137a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Oberliga).
    1. időszak Hannover Scorpions Győzelem
    -196
    A Erfurt Black Dragons nem nyerte meg az 1. harmadot:
    erfurt-black-dragonshannover-scorpions-31137a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Hannover Scorpions (Oberliga).
    erfurt-black-dragonshannover-scorpions-31137minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Hannover Scorpions (Oberliga).
    erfurt-black-dragonsa 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Oberliga).
    A Hannover Scorpions nem vesztette el az 1. harmadot:
    hannover-scorpions-31137a 19 utolsó 20 mérkőzésén (Oberliga).
    hannover-scorpions-31137a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Oberliga).
    1. időszak Hannover Scorpions nem fog veszíteni
    -
    A Erfurt Black Dragons nem nyerte meg a 3. harmadot:
    erfurt-black-dragonshannover-scorpions-31137a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Hannover Scorpions (Oberliga).
    erfurt-black-dragonshannover-scorpions-31137minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Hannover Scorpions (Oberliga).
    A Hannover Scorpions nem vesztette el a 3. harmadot:
    hannover-scorpions-31137a 17 utolsó 18 mérkőzésén (Oberliga).
    hannover-scorpions-31137a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Oberliga).
    3. időszak Hannover Scorpions nem fog veszíteni
    -
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Erfurt Black Dragons - Hannover Scorpions Helyezés a táblázatban

    Championship Round
    MGYVPPForma
    1.
    Hannover Scorpions
    Hannover Scorpions
    483216183-12899
    2.
    Diamant Trappers Tilburg
    Diamant Trappers Tilburg
    483018197-15390
    3.
    Hannover Indians
    Hannover Indians
    482919148-12586
    4.
    Fuchse Duisburg
    Fuchse Duisburg
    482820153-14382
    5.
    Saale Bulls Halle
    Saale Bulls Halle
    482721173-15479