Hershey Bears vs Providence Bruins Előrejelzés 5 január 2025
📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 5 január-án 20:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "AHL" torna keretében az Hershey Bears és az Providence Bruins csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.
Személyes találkozók
📊A Hershey Bears és az Providence Bruins csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 69 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 28 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 37;
- lőtt gólok: 158 ellen 202;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.54, 2. - 1.65, 3. - 1.81;
- meccs átlagos teljesítménye - 4.94.
A csapatok legutóbbi találkozója 05 január 2025-án volt az Hershey Bears csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:2 volt.
Egymás elleni statisztikák Hershey - Providence

Hershey Bears Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Hershey Bears részt vett 32 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 19 győzelem,
- 13 vereség.
📈Ebben a szezonban a Hershey Bears 59% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 41% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.59, meccsenként átlagosan 3.13 gólt szerezve és átlagosan 2.78 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Hershey Bears összesen 100 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 34% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.89 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Hershey Bears összesen 89 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 42.86% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.89 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Hershey Bears

Providence Bruins Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Providence Bruins részt vett 31 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 17 győzelem, 14 vereség.
📈Ebben a szezonban Providence Bruins győzelmi aránya 55%, a mérkőzések 45%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 5.42, meccsenként átlagosan 3.03 gólt szerez és átlagosan 2.55 gólt kap.
🏒Eddig a Providence Bruins 94 gólt szerzett:
- A 2 időszak különösen sikeres volt, 37.23%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.14.
🥅Védekezés terén a Providence Bruins ebben a szezonban összesen 79 gólt engedett be.
- A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 38.46%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.79 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Providence Bruins
Tippek felett/alatt
- A Providence Bruins handicap +1.5 előnnyel nyer a 22 utolsó 23 idegenben mérkőzésén szemben a Hershey Bears (AHL).
- A Providence Bruins handicap +1.5 előnnyel nyer a 12 utolsó 13 mérkőzésén (AHL).
- A Providence Bruins handicap +1.5 előnnyel nyer minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (AHL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.29, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.93;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.94;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 20 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 25 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 24 egyszer.
Statisztika: Hershey Bears vs Providence Bruins
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.59 vs 5.42;
- átlagos szerzett gólok: 3.13 vs 3.03;
- átlagos kapott gólok: 2.78 vs 2.55;
- Hershey Bears: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.89;
- Providence Bruins: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.14;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.3 (hazai pályán - 2) vs 3.9 (idegenben - 3.2).