Ambri-Piotta vs Geneva Servette Előrejelzés 4 december 2025

    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    5
    2
    3
    0
    2
    0
    0
    2

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 4 december-án 18:45-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "National League" torna keretében az Ambri-Piotta és az Geneva Servette csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Ambri-Piotta és az Geneva Servette csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 54 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 20 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 32;
    • lőtt gólok: 141 ellen 171;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.74, 2. - 2.07, 3. - 1.78;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.2.

    A csapatok legutóbbi találkozója 24 október 2025-án volt az Ambri-Piotta csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 5:2 volt.

    Egymás elleni statisztikák Ambri-Piotta - Servette

    39%
    22 Győzelem
    57%
    32 Győzelem
    26.01.26
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    3
    4
    0
    0
    2
    1
    1
    2
    0
    1
    04.12.25
    National League
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    5
    2
    3
    0
    0
    0
    2
    2
    24.10.25
    National League
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    5
    2
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    23.09.25
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    5
    4
    1
    2
    3
    2
    1
    0
    21.02.25
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    4
    2
    0
    1
    2
    1
    2
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ambri-Piotta Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Ambri-Piotta részt vett 29 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 11 győzelem,
    • 18 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Ambri-Piotta 38% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 62% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.66, meccsenként átlagosan 2.38 gólt szerezve és átlagosan 3.38 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Ambri-Piotta összesen 69 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 1 időszakban, ahol az összes gól 39.13% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.36 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Ambri-Piotta összesen 98 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 42.86% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.36 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Ambri-Piotta

    10.10.26
    National League
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    Bern
    Bern
    1
    2
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    V
    03.10.26
    National League
    Fribourg Gotteron
    Fribourg Gotteron
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    GY
    01.10.26
    National League
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    1
    5
    0
    2
    1
    1
    0
    2
    V
    29.09.26
    National League
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    Davos
    Davos
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    V
    26.09.26
    National League
    Lugano
    Lugano
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    3
    5
    2
    2
    1
    3
    0
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Geneva Servette Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Geneva Servette részt vett 29 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 17 győzelem, 12 vereség.

    📈Ebben a szezonban Geneva Servette győzelmi aránya 59%, a mérkőzések 41%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.79, meccsenként átlagosan 2.97 gólt szerez és átlagosan 3 gólt kap.

    🏒Eddig a Geneva Servette 86 gólt szerzett:

    • A 3 időszak különösen sikeres volt, 39.53%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.33.

    🥅Védekezés terén a Geneva Servette ebben a szezonban összesen 87 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 37.93%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.87 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Geneva Servette

    10.10.26
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Davos
    Davos
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    2
    0
    GY
    06.10.26
    Champions Hockey League
    Vaxjo Lakers
    Vaxjo Lakers
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    4
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    V
    04.10.26
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Zug
    Zug
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    1
    GY
    02.10.26
    National League
    Bern
    Bern
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    2
    3
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    GY
    30.09.26
    National League
    Lausanne
    Lausanne
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    6
    5
    2
    2
    0
    2
    3
    1
    0
    0
    1
    0
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 54;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 5; vendégeknek (idegenben) - 8;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.74;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.89 gólt szerez, míg a vendégek 0.85-t.

    Első harmad statisztika: Ambri-Piotta (otthon) vs Geneva Servette (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 15;
    • győzelmek száma: 3 (21.43%) vs 3 (20%);
    • vereségek száma: 6 (42.86%) vs 10 (66.67%);
    • döntetlenek száma: 5 (35.71%) vs 2 (13.33%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.93 vs 0.53;
    • átlagos kapott gólok: 1.14 vs 1.47.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 4 vs 3;
    • vereségek száma: 2 vs 5;
    • döntetlenek száma: 4 vs 2;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 2 (szerzett - 1, kapott - 1) vs 1.7 (szerzett - 0.8, kapott - 0.9).
    Trendek
    • A Ambri-Piotta nem vesztette el az 1. harmadot a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Geneva Servette (National League).
    • A Ambri-Piotta nem vesztette el az 1. harmadot a 7 utolsó 8 mérkőzésén (National League).
    • A Geneva Servette nem nyerte meg az 1. harmadot a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (National League).
    👉Tippek: 1. időszak Ambri-Piotta nem fog veszíteni (szorzói: 1.4)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 54;
    • Hazai győzelmek száma - 20, vendég győzelmek száma - 32.

    Statisztika: Ambri-Piotta vs Geneva Servette

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 29 vs 29;
    • Győzelmek száma: 11 (38%) vs 17 (59%);
    • Vereségek száma: 18 (62%) vs 12 (41%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 6;
    • Vendég győzelmek a tornán: 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 5 vs 6;
    • Vereségek: 5 vs 4;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 2.
    Trendek
    • A Ambri-Piotta handicap +1.5 előnnyel nyer a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Geneva Servette (National League).
    • A Ambri-Piotta handicap +1.5 előnnyel nyer a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Geneva Servette (National League).
    👉Tippek: Ambri-Piotta Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.33)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.61, a vendégcsapat mérkőzésein - 3.17;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.2;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 20 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 18 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 16 egyszer.

    Statisztika: Ambri-Piotta vs Geneva Servette

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5.66 vs 5.79;
    • átlagos szerzett gólok: 2.38 vs 2.97;
    • átlagos kapott gólok: 3.38 vs 3;
    • Ambri-Piotta: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.36;
    • Geneva Servette: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.33;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 3.1 (hazai pályán - 3) vs 3 (idegenben - 2.6).

    Trendek
    • Volt összesen több mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 Ambri-Piotta mérkőzések szemben a Geneva Servette (National League).
    👉Tippek: Total korongok Felett (5,5) (szorzói: 1.95)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 Ambri-Piotta mérkőzések szemben a Geneva Servette (National League).

    Total korongok Felett (5,5)
    Tényező-125
    Közzétett: 2025.12.02., 19:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ambri-Piotta - Geneva Servette

    A Ambri Piotta elvesztette a 2. harmadot:
    hc-ambri-piottaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (National League).
    2. időszak Geneva Servette Győzelem
    +175
    A Geneva Servette elvesztette az 1. harmadot:
    geneva-servettea 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (National League).
    1. időszak Ambri-Piotta Győzelem
    +185
    A Ambri Piotta nem nyerte meg a 2. harmadot:
    hc-ambri-piottaminden utolsó 8 otthon mérkőzésén (National League).
    hc-ambri-piottaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (National League).
    A Geneva Servette nem vesztette el a 2. harmadot:
    geneva-servettea 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (National League).
    2. időszak Geneva Servette nem fog veszíteni
    -222
    A Ambri Piotta nem vesztette el az 1. harmadot:
    hc-ambri-piottageneva-servettea 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Geneva Servette (National League).
    hc-ambri-piottaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (National League).
    A Geneva Servette nem nyerte meg az 1. harmadot:
    geneva-servettea 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (National League).
    1. időszak Ambri-Piotta nem fog veszíteni
    -250
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ambri-Piotta - Geneva Servette Helyezés a táblázatban

    National League 25/26
    MGYVPPForma
    2.
    Fribourg Gotteron
    Fribourg Gotteron
    523715172-126100
    3.
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    523121162-14791
    4.
    ZSC Lions
    ZSC Lions
    522923147-11591
    12.
    EHC Kloten
    EHC Kloten
    522032117-14363
    13.
    Ambri-Piotta
    Ambri-Piotta
    522032129-17859
    14.
    Ajoie
    Ajoie
    521339105-18042