Ryazan vs Zauralye Előrejelzés 3 december 2025

    Ryazan
    Ryazan
    Zauralye
    Zauralye
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 3 december-án 16:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Ryazan és az Zauralye csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Ryazan és az Zauralye csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 25 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 14 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 9;
    • lőtt gólok: 65 ellen 52;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.24, 2. - 1.64, 3. - 1.64;
    • meccs átlagos teljesítménye - 4.44.

    A csapatok legutóbbi találkozója 18 március 2025-án volt az Zauralye csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:3 volt.

    Egymás elleni statisztikák Ryazan - Zauralye

    52%
    14 Győzelem
    41%
    11 Győzelem
    15.12.25
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Ryazan
    Ryazan
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    03.12.25
    VHL
    Ryazan
    Ryazan
    Zauralye
    Zauralye
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    18.03.25
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Ryazan
    Ryazan
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    1
    0
    09.09.24
    VHL
    Ryazan
    Ryazan
    Zauralye
    Zauralye
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    14.01.24
    OLIMPBET VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Ryazan
    Ryazan
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ryazan Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Ryazan részt vett 29 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 15 győzelem,
    • 14 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Ryazan 52% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 48% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5, meccsenként átlagosan 2.66 gólt szerezve és átlagosan 2.62 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Ryazan összesen 77 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 40.26% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.29 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Ryazan összesen 76 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 38.89% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.29 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Ryazan

    04.09.26
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Ryazan
    Ryazan
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    S
    30.08.26
    Club Friendly Games
    Ryazan
    Ryazan
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    3
    5
    0
    2
    1
    2
    2
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    Ryazan
    Ryazan
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    1
    L
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tambov
    Tambov
    Ryazan
    Ryazan
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    N
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tambov
    Tambov
    Ryazan
    Ryazan
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Zauralye Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Zauralye részt vett 29 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 13 győzelem, 16 vereség.

    📈Ebben a szezonban Zauralye győzelmi aránya 45%, a mérkőzések 55%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.69, meccsenként átlagosan 2.55 gólt szerez és átlagosan 2.52 gólt kap.

    🏒Eddig a Zauralye 74 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 33.78%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.15.

    🥅Védekezés terén a Zauralye ebben a szezonban összesen 73 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 37.5%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.46 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Zauralye

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    L
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    L
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Rubin
    Rubin
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Chelmet
    Chelmet
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    N
    04.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Zauralye
    Zauralye
    8
    0
    0
    0
    6
    0
    2
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 25;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 4; vendégeknek (idegenben) - 2;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.24;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.76 gólt szerez, míg a vendégek 0.48-t.

    Első harmad statisztika: Ryazan (otthon) vs Zauralye (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 13;
    • győzelmek száma: 5 (35.71%) vs 4 (30.77%);
    • vereségek száma: 2 (14.29%) vs 6 (46.15%);
    • döntetlenek száma: 7 (50%) vs 3 (23.08%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.64 vs 0.46;
    • átlagos kapott gólok: 0.43 vs 0.77.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 4;
    • vereségek száma: 2 vs 3;
    • döntetlenek száma: 3 vs 3;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.5 (szerzett - 0.8, kapott - 0.7) vs 1.4 (szerzett - 0.8, kapott - 0.6).
    Trendek
    • Volt az 1. harmad összesen kevesebb mint 1.5 gól a 9 legutóbbi 10 Ryazan otthon mérkőzések (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Total korongok Alatt (1,5)(szorzói: 1.57)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 25;
    • Hazai győzelmek száma - 14, vendég győzelmek száma - 9.

    Statisztika: Ryazan vs Zauralye

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 29 vs 29;
    • Győzelmek száma: 15 (52%) vs 13 (45%);
    • Vereségek száma: 14 (48%) vs 16 (55%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 6;
    • Vendég győzelmek a tornán: 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 5 vs 3;
    • Vereségek: 5 vs 7;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 2.
    👉Tippek: Ryazan nem fog veszíteni(szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.6, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.08;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 4.44;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 5 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 6 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 8 egyszer.

    Statisztika: Ryazan vs Zauralye

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 5 vs 4.69;
    • átlagos szerzett gólok: 2.66 vs 2.55;
    • átlagos kapott gólok: 2.62 vs 2.52;
    • Ryazan: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.29;
    • Zauralye : átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.15;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.9 (hazai pályán - 2.17) vs 2.2 (idegenben - 2.17).
    Trendek
    • A Zauralye kevesebb mint 2.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Ryazan (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Zauralye Total korongok Alatt (2,5)(szorzói: 1.51)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 10 legutóbbi 11 Ryazan otthon mérkőzések szemben a Zauralye (OLIMPBET VHL).
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 Ryazan mérkőzések szemben a Zauralye (OLIMPBET VHL).
    • Volt összesen kevesebb mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 Ryazan otthon mérkőzések (OLIMPBET VHL).

    Zauralye Total korongok Alatt (2,5)
    Közzétett: 2025.12.02., 3:02

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ryazan - Zauralye

    A Ryazan nem nyerte meg a 2. harmadot:
    hk-ryazan-2zauralye-kurgan-3a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Zauralye (OLIMPBET VHL).
    hk-ryazan-2minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    A Zauralye nem vesztette el a 2. harmadot:
    zauralye-kurgan-3a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Zauralye nem fog veszíteni
    -233
    A Ryazan nem vesztette el az 1. harmadot:
    hk-ryazan-2zauralye-kurgan-3minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Zauralye (OLIMPBET VHL).
    hk-ryazan-2a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hk-ryazan-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Ryazan nem fog veszíteni
    -417
    A Ryazan nem nyerte meg az 1. harmadot:
    hk-ryazan-2zauralye-kurgan-3minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Zauralye (OLIMPBET VHL).
    A Zauralye nem vesztette el az 1. harmadot:
    zauralye-kurgan-3minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Zauralye nem fog veszíteni
    -263
    A Ryazan nem vesztette el a 2. harmadot:
    hk-ryazan-2zauralye-kurgan-3a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Zauralye (OLIMPBET VHL).
    hk-ryazan-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    A Zauralye nem nyerte meg a 2. harmadot:
    zauralye-kurgan-3minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Ryazan nem fog veszíteni
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ryazan - Zauralye Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    5.
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    623527183-14281
    6.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    623824164-14081
    7.
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    623824169-13380
    18.
    Toros Neftekamsk
    Toros Neftekamsk
    622933144-15368
    19.
    Zauralye Kurgan
    Zauralye Kurgan
    622933147-15366
    20.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    622834137-15062