Ska-Neva vs Sokol Előrejelzés 2 december 2025

    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Sokol
    Sokol
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    0

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 2 december-án 10:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Ska-Neva és az Sokol csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A Ska-Neva és az Sokol csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 30 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 19 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 10;
    • lőtt gólok: 72 ellen 49;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.13, 2. - 1.3, 3. - 1.3;
    • meccs átlagos teljesítménye - 3.7.

    A csapatok legutóbbi találkozója 21 február 2025-án volt az Ska-Neva csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 2:3 volt.

    Egymás elleni statisztikák Ska Neva - Sokol

    63%
    20 Győzelem
    34%
    11 Győzelem
    10.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Sokol
    Sokol
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    2
    0
    13.12.25
    VHL
    Sokol
    Sokol
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    1
    02.12.25
    VHL
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Sokol
    Sokol
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    21.02.25
    VHL
    Ska Neva
    Ska Neva
    Sokol
    Sokol
    2
    3
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    02.10.24
    VHL
    Sokol
    Sokol
    Ska Neva
    Ska Neva
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ska-Neva Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Ska-Neva részt vett 28 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 9 győzelem,
    • 19 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Ska-Neva 32% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 68% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 4.46, meccsenként átlagosan 1.86 gólt szerezve és átlagosan 2.86 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Ska-Neva összesen 52 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 46.15% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.14 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Ska-Neva összesen 80 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 43.9% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.14 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Ska-Neva

    30.08.26
    Club Friendly Games
    SKA Saint Petersburg
    SKA Saint Petersburg
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    3
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    1
    L
    28.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Barys
    Barys
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    N
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Admiral Vladivostok
    Admiral Vladivostok
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    1
    1
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    2
    5
    0
    0
    1
    3
    1
    2
    L
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sokol Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Sokol részt vett 29 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 17 győzelem, 12 vereség.

    📈Ebben a szezonban Sokol győzelmi aránya 59%, a mérkőzések 41%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.76, meccsenként átlagosan 2.66 gólt szerez és átlagosan 2.41 gólt kap.

    🏒Eddig a Sokol 77 gólt szerzett:

    • A 1 időszak különösen sikeres volt, 36.36%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.08.

    🥅Védekezés terén a Sokol ebben a szezonban összesen 70 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 42.42%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.54 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Sokol

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Sokol
    Sokol
    Norilsk
    Norilsk
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    N
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Sokol
    Sokol
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    3
    5
    2
    1
    0
    1
    1
    3
    L
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Sokol
    Sokol
    Zvezda
    Zvezda
    1
    4
    0
    1
    1
    1
    0
    2
    L
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Sokol
    Sokol
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    2
    3
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    L
    12.08.26
    Club Friendly Games
    Sokol
    Sokol
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    5
    2
    1
    0
    2
    0
    2
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 30;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 5; vendégeknek (idegenben) - 2;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.13;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.67 gólt szerez, míg a vendégek 0.47-t.

    Első harmad statisztika: Ska-Neva (otthon) vs Sokol (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 13;
    • győzelmek száma: 6 (42.86%) vs 5 (38.46%);
    • vereségek száma: 4 (28.57%) vs 3 (23.08%);
    • döntetlenek száma: 4 (28.57%) vs 5 (38.46%).
    • átlagos szerzett gólok: 0.57 vs 0.77;
    • átlagos kapott gólok: 0.5 vs 0.62.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 4 vs 4;
    • vereségek száma: 4 vs 2;
    • döntetlenek száma: 2 vs 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1 (szerzett - 0.6, kapott - 0.4) vs 1.5 (szerzett - 1, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Sokol az 1. harmadban kevesebb mint 0.5 gólt szerzett a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén szemben a Ska Neva (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Sokol Total korongok Alatt (0,5)(szorzói: 1.87)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 30;
    • Hazai győzelmek száma - 19, vendég győzelmek száma - 10.

    Statisztika: Ska-Neva vs Sokol

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 28 vs 29;
    • Győzelmek száma: 9 (32%) vs 17 (59%);
    • Vereségek száma: 19 (68%) vs 12 (41%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 5;
    • Vendég győzelmek a tornán: 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 5 vs 4;
    • Vereségek: 5 vs 6;
    • Hazai győzelmek: 4;
    • Vendég győzelmek: 1.
    Trendek
    • A Ska Neva nem vesztett (a rendes játékidőben) minden utolsó 16 mérkőzésén szemben a Sokol (OLIMPBET VHL).
    • A Ska Neva nem vesztett (a rendes játékidőben) minden utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Sokol (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Ska-Neva nem fog veszíteni(szorzói: 1.43)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.4, a vendégcsapat mérkőzésein - 1.63;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 3.7;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 7 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 7 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 8 egyszer.

    Statisztika: Ska-Neva vs Sokol

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 4.46 vs 4.76;
    • átlagos szerzett gólok: 1.86 vs 2.66;
    • átlagos kapott gólok: 2.86 vs 2.41;
    • Ska-Neva: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.14;
    • Sokol : átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.08;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 2.3 (hazai pályán - 3.4) vs 2.5 (idegenben - 1.8).
    👉Tippek: Total korongok Felett (4,5)(szorzói: 1.7)
    Total korongok Felett (4,5)
    Közzétett: 2025.11.30., 10:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Ska-Neva - Sokol

    A Ska Neva nem vesztett (a rendes játékidőben):
    ska-neva-saint-petersburg-2sokol-krasnoyarsk-3minden utolsó 16 mérkőzésén szemben a Sokol (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2sokol-krasnoyarsk-3minden utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Sokol (OLIMPBET VHL).
    Ska-Neva nem fog veszíteni
    -233
    A Ska Neva nem vesztette el a 3. harmadot:
    ska-neva-saint-petersburg-2sokol-krasnoyarsk-3a 15 utolsó 16 mérkőzésén szemben a Sokol (OLIMPBET VHL).
    ska-neva-saint-petersburg-2sokol-krasnoyarsk-3a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Sokol (OLIMPBET VHL).
    A Sokol nem nyerte meg a 3. harmadot:
    sokol-krasnoyarsk-3a 11 utolsó 12 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    sokol-krasnoyarsk-3a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    3. időszak Ska-Neva nem fog veszíteni
    -278
    A Ska Neva nem nyerte meg a 3. harmadot:
    ska-neva-saint-petersburg-2a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    3. időszak Sokol nem fog veszíteni
    -256
    A Sokol nem vesztette el az 1. harmadot:
    sokol-krasnoyarsk-3a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Sokol nem fog veszíteni
    -286
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Ska-Neva - Sokol Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    16.
    CSK VVS Samara
    CSK VVS Samara
    623230166-15072
    17.
    Sokol Krasnoyarsk
    Sokol Krasnoyarsk
    623230146-15172
    18.
    Toros Neftekamsk
    Toros Neftekamsk
    622933144-15368
    21.
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    622834160-16962
    22.
    Ska-Neva
    Ska-Neva
    622735128-15362
    23.
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    622636114-15661