Iserlohn Roosters vs Grizzlys Wolfsburg Előrejelzés 1 november 2025
Személyes találkozók
📊A Iserlohn Roosters és az Grizzlys Wolfsburg csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:
- összesen 53 mérkőzést játszottak;
- hazai jégen 23 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 29;
- lőtt gólok: 132 ellen 149;
- 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.57, 2. - 1.47, 3. - 2.09;
- meccs átlagos teljesítménye - 5.08.
A csapatok legutóbbi találkozója 24 október 2025-án volt az Grizzlys Wolfsburg csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 3:1 volt.
Egymás elleni statisztikák Iserlohn - Wolfsburg

Iserlohn Roosters Csapat áttekintése
🏆Az aktuális szezonban a Iserlohn Roosters részt vett 15 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:
- 3 győzelem,
- 12 vereség.
📈Ebben a szezonban a Iserlohn Roosters 20% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 80% -a vereséggel végződött.
📊A csapat átlaga 5.07, meccsenként átlagosan 1.93 gólt szerezve és átlagosan 3.33 gólt kapva.
🏒Ebben a szezonban a Iserlohn Roosters összesen 29 gólt szerzett:
- A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 37.93% -a született.
- Otthonában átlagosan 2.86 gólt lőnek meccsenként.
🥅És a védekezésről szólva, a Iserlohn Roosters összesen 50 gólt kapott az aktuális szezonban.
- A 1 időszak kihívásokkal teli volt, 33.33% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
- Otthonában átlagosan 2.86 gólt kapnak meccsenként.
A mérkőzés eredményei: Iserlohn Roosters

Grizzlys Wolfsburg Csapat áttekintése
🏆A jelen szezonban a Grizzlys Wolfsburg részt vett 15 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 7 győzelem, 8 vereség.
📈Ebben a szezonban Grizzlys Wolfsburg győzelmi aránya 47%, a mérkőzések 53%-a vereséggel végződik.
📊A csapat átlagos pontszáma 6.53, meccsenként átlagosan 3.4 gólt szerez és átlagosan 3.2 gólt kap.
🏒Eddig a Grizzlys Wolfsburg 51 gólt szerzett:
- A 2 időszak különösen sikeres volt, 37.25%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
- Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.29.
🥅Védekezés terén a Grizzlys Wolfsburg ebben a szezonban összesen 48 gólt engedett be.
- A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 41.67%-át engedték be.
- Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.43 góllá nő.
A mérkőzés eredményei: Grizzlys Wolfsburg
Tipp az 1. harmadra
Egymás elleni mérkőzések:
- összes találkozó száma - 53;
- első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 15; vendégeknek (idegenben) - 8;
- első harmad átlagos összesített gólok: 1.57;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.83 gólt szerez, míg a vendégek 0.74-t.
Első harmad statisztika: Iserlohn Roosters (otthon) vs Grizzlys Wolfsburg (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 7;
- győzelmek száma: 2 (28.57%) vs 2 (28.57%);
- vereségek száma: 3 (42.86%) vs 1 (14.29%);
- döntetlenek száma: 2 (28.57%) vs 4 (57.14%).
- átlagos szerzett gólok: 0.86 vs 1;
- átlagos kapott gólok: 1.29 vs 0.57.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 1 vs 2;
- vereségek száma: 3 vs 1;
- döntetlenek száma: 6 vs 7;
- első harmad átlagos összesített gólok: 0.8 (szerzett - 0.3, kapott - 0.5) vs 1.5 (szerzett - 0.8, kapott - 0.7).
- A Iserlohn Roosters az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett minden utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Grizzlys Wolfsburg (DEL).
- A Iserlohn Roosters az 1. harmadban több mint 0.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (DEL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- Mérkőzések száma - 53;
- Hazai győzelmek száma - 23, vendég győzelmek száma - 29.
Statisztika: Iserlohn Roosters vs Grizzlys Wolfsburg
- A tornán játszott mérkőzések száma: 15 vs 15;
- Győzelmek száma: 3 (20%) vs 7 (47%);
- Vereségek száma: 12 (80%) vs 8 (53%);
- Hazai győzelmek a tornán: 2;
- Vendég győzelmek a tornán: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek: 1 vs 3;
- Vereségek: 9 vs 7;
- Hazai győzelmek: 1;
- Vendég győzelmek: 1.
- A Iserlohn Roosters vesztett (a rendes játékidőben) a 12 utolsó 13 mérkőzésén (DEL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 2.49, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.81;
- átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.08;
- mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 15 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 15 egyszer;
- mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 25 egyszer.
Statisztika: Iserlohn Roosters vs Grizzlys Wolfsburg
- átlagos összesített eredmény a tornán: 5.07 vs 6.53;
- átlagos szerzett gólok: 1.93 vs 3.4;
- átlagos kapott gólok: 3.33 vs 3.2;
- Iserlohn Roosters: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 2.86;
- Grizzlys Wolfsburg: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 3.29;
- utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 1.6 (hazai pályán - 2.75) vs 2.5 (idegenben - 2.4).
- Volt összesen kevesebb mint 6.5 gól az utolsó 5 Iserlohn Roosters otthon mérkőzésén szemben a Grizzlys Wolfsburg minden alkalommal (DEL).
Szerkesztői előrejelzés
- A Iserlohn Roosters nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 15 mérkőzésén (DEL).
- A Iserlohn Roosters nem nyert (a rendes játékidőben) minden utolsó 8 otthon mérkőzésén (DEL).