MSK Indian Ziar Nad Hronom vs TEBS Bratislava Előrejelzés 1 február 2026

    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    4
    3
    2
    2
    0
    0
    3
    0
    🔊Az 1.Liga bajnokság részeként, egy mérkőzés kerül sorra az MSK Indian Ziar Nad Hronom és TEBS Bratislava csapatok között. A mérkőzés 1 február napján, 16:00 órakor fog lezajlani. A csapatok jelenlegi állapotának elemzése után feltételeztük a mai mérkőzés legvalószínűbb eredményét. Nézzük meg ennek az előrejelzésnek a legfontosabb szempontjait, hogy naprakész legyen az összes trenddel.

    Személyes találkozók

    📊A MSK Indian Ziar Nad Hronom és az TEBS Bratislava csapatok közötti hivatalos mérkőzések statisztikájának áttekintése:

    • összesen 6 mérkőzést játszottak;
    • hazai jégen 4 győzelem (extra idővel együtt), vendég - 2;
    • lőtt gólok: 20 ellen 15;
    • 1. harmad átlagos teljesítménye - 1.17, 2. - 2.33, 3. - 2.33;
    • meccs átlagos teljesítménye - 5.83.

    A csapatok legutóbbi találkozója 28 december 2025-án volt az TEBS Bratislava csapatának arénáján - a mérkőzés végeredménye 1:4 volt.

    Egymás elleni statisztikák MSK Indian Ziar Nad Hronom - TEBS Bratislava

    71%
    5 Győzelmek
    29%
    2 Győzelmek
    30.09.26
    1st League
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    01.02.26
    1st League
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    4
    3
    2
    0
    2
    3
    0
    0
    28.12.25
    1st League
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    1
    4
    1
    0
    0
    0
    0
    4
    14.11.25
    1st League
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    2
    4
    0
    0
    1
    3
    1
    1
    03.10.25
    1st League
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0
    0
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    MSK Indian Ziar Nad Hronom Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a MSK Indian Ziar Nad Hronom részt vett 41 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 28 győzelem,
    • 13 vereség.

    📈Ebben a szezonban a MSK Indian Ziar Nad Hronom 69% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 31% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 6.44, meccsenként átlagosan 4.13 gólt szerezve és átlagosan 2.56 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a MSK Indian Ziar Nad Hronom összesen 161 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 37.27% -a született.
    • Otthonában átlagosan 4.89 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a MSK Indian Ziar Nad Hronom összesen 100 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 59.57% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 4.89 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: MSK Indian Ziar Nad Hronom

    30.10.26
    1st League
    Skalica
    Skalica
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    1
    4
    0
    1
    0
    3
    1
    0
    GY
    28.10.26
    1st League
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    Levice
    Levice
    4
    3
    1
    2
    1
    1
    2
    0
    GY
    23.10.26
    1st League
    95 Povazska Bystrica
    95 Povazska Bystrica
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    V
    21.10.26
    1st League
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    Martin
    Martin
    5
    8
    2
    0
    1
    5
    2
    3
    V
    18.10.26
    1st League
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    Spartak Dubnica
    Spartak Dubnica
    5
    2
    0
    2
    2
    0
    3
    0
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    TEBS Bratislava Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a TEBS Bratislava részt vett 40 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 13 győzelem, 27 vereség.

    📈Ebben a szezonban TEBS Bratislava győzelmi aránya 33%, a mérkőzések 67%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 6.16, meccsenként átlagosan 2.79 gólt szerez és átlagosan 3.41 gólt kap.

    🏒Eddig a TEBS Bratislava 109 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 39.45%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 2.6.

    🥅Védekezés terén a TEBS Bratislava ebben a szezonban összesen 133 gólt engedett be.

    • A 2 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 40.85%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 3.55 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: TEBS Bratislava

    30.10.26
    1st League
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    Detva
    Detva
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    0
    0
    GY
    29.10.26
    1st League
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    Szlovákia
    Szlovákia
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0
    0
    V
    27.10.26
    1st League
    95 Povazska Bystrica
    95 Povazska Bystrica
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    2
    GY
    23.10.26
    1st League
    Levice
    Levice
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    2
    5
    0
    3
    0
    0
    2
    2
    GY
    21.10.26
    1st League
    TEBS Bratislava
    TEBS Bratislava
    Skalica
    Skalica
    1
    6
    0
    1
    0
    4
    1
    1
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összes találkozó száma - 6;
    • első harmadban szerzett győzelmek a hazai csapatnak (hazai jégen) - 0; vendégeknek (idegenben) - 1;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.17;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.33 gólt szerez, míg a vendégek 0.83-t.

    Első harmad statisztika: MSK Indian Ziar Nad Hronom (otthon) vs TEBS Bratislava (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 19 vs 20;
    • győzelmek száma: 12 (63.16%) vs 3 (15%);
    • vereségek száma: 1 (5.26%) vs 9 (45%);
    • döntetlenek száma: 6 (31.58%) vs 8 (40%).
    • átlagos szerzett gólok: 1.58 vs 0.7;
    • átlagos kapott gólok: 0.42 vs 1.15.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 1;
    • vereségek száma: 4 vs 5;
    • döntetlenek száma: 1 vs 4;
    • első harmad átlagos összesített gólok: 1.8 (szerzett - 1.1, kapott - 0.7) vs 1.8 (szerzett - 0.6, kapott - 1.2).
    Trendek
    • A MSK Indian Ziar Nad Hronom az 1. harmadban kevesebb mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a TEBS Bratislava (1.Liga).
    👉Tippek: 1. időszak MSK Indian Ziar Nad Hronom Total gól Alatt (1,5) (szorzói: 1.54)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 6;
    • Hazai győzelmek száma - 4, vendég győzelmek száma - 2.

    Statisztika: MSK Indian Ziar Nad Hronom vs TEBS Bratislava

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 41 vs 40;
    • Győzelmek száma: 27 (69%) vs 13 (33%);
    • Vereségek száma: 12 (31%) vs 26 (67%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 15;
    • Vendég győzelmek a tornán: 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 6 vs 2;
    • Vereségek: 4 vs 8;
    • Hazai győzelmek: 3;
    • Vendég győzelmek: 1.
    Trendek
    • A MSK Indian Ziar Nad Hronom nem vesztett (a rendes játékidőben) a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén (1.Liga).
    • A MSK Indian Ziar Nad Hronom nem vesztett (a rendes játékidőben) a 8 utolsó 9 mérkőzésén (1.Liga).
    • A TEBS Bratislava nem nyert (a rendes játékidőben) a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (1.Liga).
    • A TEBS Bratislava nem nyert (a rendes játékidőben) a 11 utolsó 12 mérkőzésén (1.Liga).
    👉Tippek: MSK Indian Ziar Nad Hronom nem fog veszíteni (szorzói: 1.08)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos gólok száma a hazai csapat mérkőzésein - 3.33, a vendégcsapat mérkőzésein - 2.5;
    • átlagos gólok száma a H2H-ben - 5.83;
    • mindkét csapat gólt szerzett az 1. harmadban - 2 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 2. harmadban - 3 egyszer;
    • mindkét csapat gólt szerzett a 3. harmadban - 3 egyszer.

    Statisztika: MSK Indian Ziar Nad Hronom vs TEBS Bratislava

    • átlagos összesített eredmény a tornán: 6.44 vs 6.16;
    • átlagos szerzett gólok: 4.13 vs 2.79;
    • átlagos kapott gólok: 2.56 vs 3.41;
    • MSK Indian Ziar Nad Hronom: átlagos összesített eredmény hazai pályán a tornán - 4.89;
    • TEBS Bratislava: átlagos összesített eredmény idegenben a tornán - 2.6;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos szerzett gólok): 4.3 (hazai pályán - 5.75) vs 2.3 (idegenben - 2.6).

    Trendek
    • Volt összesen több mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 TEBS Bratislava idegenben mérkőzések (1.Liga).
    👉Tippek: Total gól Felett (5,5) (szorzói: 1.55)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 5.5 gól a 6 legutóbbi 7 TEBS Bratislava idegenben mérkőzések (1.Liga).

    Total gól Felett (5,5)
    Tényező-192
    Közzétett: 2026.01.30., 22:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: MSK Indian Ziar Nad Hronom - TEBS Bratislava

    A Indian Ziar Nad Hronom nem vesztette el a 3. harmadot:
    hk-indian-ziar-nad-hronoma 22 utolsó 24 mérkőzésén (1.Liga).
    hk-indian-ziar-nad-hronoma 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (1.Liga).
    A TEBS Bratislava nem nyerte meg a 3. harmadot:
    ho-hamikovo-hamuliakovoa 10 utolsó 11 mérkőzésén (1.Liga).
    3. időszak MSK Indian Ziar Nad Hronom nem fog veszíteni
    -909
    A Indian Ziar Nad Hronom nem vesztett (a rendes játékidőben):
    hk-indian-ziar-nad-hronoma 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén (1.Liga).
    hk-indian-ziar-nad-hronoma 8 utolsó 9 mérkőzésén (1.Liga).
    A TEBS Bratislava nem nyert (a rendes játékidőben):
    ho-hamikovo-hamuliakovoa 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (1.Liga).
    ho-hamikovo-hamuliakovoa 11 utolsó 12 mérkőzésén (1.Liga).
    MSK Indian Ziar Nad Hronom nem fog veszíteni
    -1250
    A Indian Ziar Nad Hronom nem vesztette el az 1. harmadot:
    hk-indian-ziar-nad-hronomminden utolsó 18 otthon mérkőzésén (1.Liga).
    A TEBS Bratislava nem nyerte meg az 1. harmadot:
    ho-hamikovo-hamuliakovominden utolsó 10 mérkőzésén (1.Liga).
    ho-hamikovo-hamuliakovominden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (1.Liga).
    1. időszak MSK Indian Ziar Nad Hronom nem fog veszíteni
    -1000
    A Indian Ziar Nad Hronom nem nyerte meg az 1. harmadot:
    hk-indian-ziar-nad-hronomho-hamikovo-hamuliakovominden utolsó 6 mérkőzésén szemben a TEBS Bratislava (1.Liga).
    1. időszak TEBS Bratislava nem fog veszíteni
    +115
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    MSK Indian Ziar Nad Hronom - TEBS Bratislava Helyezés a táblázatban

    SHL 25/26
    MGYVPPForma
    2.
    HC 19 Humenne
    HC 19 Humenne
    463214161-10096
    3.
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    MSK Indian Ziar Nad Hronom
    463016184-12594
    4.
    HK Levice
    HK Levice
    463214188-13192
    10.
    HK Detva
    HK Detva
    461531133-18448
    11.
    Ho Hamikovo Hamuliakovo
    Ho Hamikovo Hamuliakovo
    461432127-16843
    12.
    HK Gladiators Trnava
    HK Gladiators Trnava
    46937118-20430