Stafa vs Amicitia Zurich Előrejelzés 22 november 2025

    Stafa
    Stafa
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    29
    35
    14
    15
    15
    20

    🔈Milyen taktikai kombinációk lehetnek döntőek a támadásban? A Stafa és a Amicitia Zurich csapatok 22 november 17:00-kor bemutatják terveiket a "MNLA" torna keretében játszott mérkőzésen. Előrejelzésünkben elemeztük a közelgő mérkőzést, és készen állunk megosztani a fogadás legoptimálisabb kimenetelét.

    Személyes találkozók

    A közelgő mérkőzés ellenfeleinek statisztikái egyértelműen bemutatásra kerültek. Előző közvetlen összecsapásuk 20 szeptember 2025 a MNLA tornán zajlott. Az a meccs végeredménye 37:25 volt. A csapat Stafa összesen 0-t győzelmek (0 otthon) ért el. A csapat Amicitia Zurich 4-t  győzelmek(1 idegenben) ért el. Érdemes megjegyezni, hogy a házigazdák átlagosan 24.75 pontot szereznek meccsenként, míg a vendégek átlaga 31.25.

    Egymás elleni statisztikák Stafa - Amicitia Zurich

    0%
    0 Győzelem
    100%
    7 Győzelem
    26.08.26
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Stafa
    Stafa
    39
    33
    19
    13
    20
    20
    01.04.26
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Stafa
    Stafa
    33
    32
    17
    15
    16
    17
    22.11.25
    MNLA
    Stafa
    Stafa
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    29
    35
    14
    15
    15
    20
    20.09.25
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Stafa
    Stafa
    37
    25
    16
    15
    21
    10
    23.04.16
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Stafa
    Stafa
    28
    23
    14
    12
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Stafa Csapat áttekintése

    Az utolsó 10 meccsen a Stafa csapat a következő eredményeket érte el: sikerült 1 győzelmet aratnia (1 ezek közül otthon), miközben 9 vereséget szenvedett (4 otthon). Az előző összecsapás, amelyben részt vett a csapat, a MNLA bajnokságban zajlott a Schaffhausen csapat ellen. Az az meccs 34:36 eredménnyel zárult. A csapat meccsenkénti átlagos pontszáma 31.4, kapott gólok - 37.7.

    A mérkőzés eredményei: Stafa

    29.08.26
    MNLA
    Stafa
    Stafa
    Bern Muri
    Bern Muri
    21
    34
    10
    14
    11
    20
    L
    26.08.26
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Stafa
    Stafa
    39
    33
    19
    13
    20
    20
    L
    25.04.26
    MNLA
    Suhr Aarau
    Suhr Aarau
    Stafa
    Stafa
    34
    32
    14
    12
    20
    20
    L
    22.04.26
    MNLA
    Stafa
    Stafa
    Suhr Aarau
    Suhr Aarau
    33
    32
    17
    13
    16
    19
    N
    19.04.26
    MNLA
    Suhr Aarau
    Suhr Aarau
    Stafa
    Stafa
    31
    30
    18
    18
    13
    12
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Amicitia Zurich Csapat áttekintése

    A következő fontos mérkőzésre a Amicitia Zurich csapat a következő mutatókkal áll a 10 legutóbbi meccs eredménye alapján: 1 győzelem, melyből 0 vendégként született. Vereségek száma 8 volt (5 vendégként). Megjegyzendő, hogy a csapat átlagosan 27.6 gólt szerez meccsenként, míg 30.5-t kap.

    A csapat legutóbbi mérkőzése a Pfadi Winterthur csapat ellen zajlott. A találkozó a MNLA nevű torna keretein belül zajlott, és 30:31 végeredménnyel zárult.

    A mérkőzés eredményei: Amicitia Zurich

    29.08.26
    MNLA
    RTV 1879 Basel
    RTV 1879 Basel
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    29
    35
    15
    16
    14
    19
    N
    26.08.26
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Stafa
    Stafa
    39
    33
    19
    13
    20
    20
    N
    15.04.26
    MNLA
    Schaffhausen
    Schaffhausen
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    31
    27
    18
    11
    13
    16
    L
    11.04.26
    MNLA
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    Schaffhausen
    Schaffhausen
    25
    36
    15
    20
    10
    16
    L
    08.04.26
    MNLA
    Schaffhausen
    Schaffhausen
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    32
    28
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek előrejelzése

    Trendek
    • A Amicitia Zurich kevesebb mint 32.5 gólt szerzett minden utolsó 8 mérkőzésén (MNLA).
    👉Tippek: Amicitia Zurich Total gólt Alatt (32,5) (szorzói: 1.95)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen alatt mint 63.5 gól az utolsó 9 Amicitia Zurich mérkőzésén minden alkalommal (MNLA).

    Total gólt Alatt (63,5)
    Közzétett: 2025.11.21., 8:40

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Stafa - Amicitia Zurich

    A Amicitia Zurich vesztett:
    amicitia-zuricha 7 utolsó 8 mérkőzésén (MNLA).
    amicitia-zurichminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (MNLA).
    Stafa Győzelem
    Everygame
    +260
    A Stafa vesztett:
    hc-gs-stafaamicitia-zurichminden utolsó 4 mérkőzésén szemben a Amicitia Zurich (MNLA).
    hc-gs-stafaa 14 utolsó 15 mérkőzésén.
    hc-gs-stafaa 13 utolsó 14 mérkőzésén (MNLA).
    hc-gs-stafaa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    hc-gs-stafaa 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén (MNLA).
    Amicitia Zurich Győzelem
    Everygame
    -250
    Volt összesen alatt mint 63.5 gól:
    amicitia-zurichaz utolsó 9 Amicitia Zurich mérkőzésén minden alkalommal (MNLA).
    Total gólt Alatt (63,5)
    -118
    A Amicitia Zurich kevesebb mint 15.5 gólt szerzett az első félidőben:
    amicitia-zurichminden utolsó 8 mérkőzésén (MNLA).
    1. Félidőben, Amicitia Zurich Total gólt Alatt (15,5)
    -111
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Stafa - Amicitia Zurich Helyezés a táblázatban

    Swiss Handball League 25/26
    JNSLLKPFORMA
    6.
    Otmar St Gallen
    Otmar St Gallen
    2713113804-80227
    7.
    RTV 1879 Basel
    RTV 1879 Basel
    2710314810-85723
    8.
    Amicitia Zurich
    Amicitia Zurich
    276219757-80214
    9.
    HSC Suhr Aarau
    HSC Suhr Aarau
    276219757-84114
    10.
    Stafa
    Stafa
    271125827-10113