Mansão Maromba vs Damajuana Mérkőzés Élőben a 27 augusztus 2026

    Nézze meg online: Mansão Maromba vs Damajuana

    csgo liveTranslation
    Mansão Maromba - Damajuana
    A mérkőzésről hamarosan elérhető lesz egy link segítségével egy kiváló minőségű, legális közvetítés. Mindössze az alábbiakat kell tennie:
    1. Kattintson a linkre
    2. Regisztráljon a közvetítés oldalán
    3. Nézze a közvetítéseket reklám nélkül
    Regisztráljon

    Térképek (A LEGJOBB 3-BÓL)

    background slide-TBA

    TBA

    background slide-TBA

    TBA

    background slide-TBA

    TBA

    Mansão Maromba – Damajuana H2H

    Mansão Maromba és Damajuana nem rendelkeznek H2H-mérkőzéstörténelemmel.
    0%
    0 Győzelem
    0%
    0 Győzelem

    Utolsó mérkőzések: Mansão Maromba

    25.08.26
    CCT South America Series #5
    Procyon
    Procyon
    Mansão Maromba
    2
    0
    16
    14
    13
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Utolsó mérkőzések: Damajuana

    25.08.26
    CCT South America Series #5
    BORRACHEIROS
    BORRACHEIROS
    Damajuana
    Damajuana
    2
    1
    10
    13
    13
    1
    13
    3
    L
    10.08.26
    CCT South America Challengers #2
    Back to Back
    Back to Back
    Damajuana
    Damajuana
    2
    0
    L
    09.08.26
    CCT South America Challengers #2
    Damajuana
    Damajuana
    pugdesonesto
    pugdesonesto
    0
    2
    L
    06.05.26
    CCT South America Series #1
    BESTIA Academy
    BESTIA Academy
    Damajuana
    Damajuana
    2
    0
    13
    11
    13
    0
    L
    04.05.26
    CCT South America Series #1
    ELITES
    ELITES
    Damajuana
    Damajuana
    1
    2
    13
    7
    5
    13
    11
    13
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nyeremény kalkulációja

    Empty
    Bocsánat
    Nincs adat ezen a lapon