Nanterre vs ES Chalon Tippek 31 január 2026

    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    88
    82
    33
    17
    14
    24
    13
    26
    19
    24

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Nanterre 92 és az Elan Chalon bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 31 január 17:20-kor összecsapnak a "Basketball League Pro A" tornán. A meccs favoritja a Nanterre 92 csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Nanterre 92 és Elan Chalon csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 29;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 19 győzelem, a vendégek 9 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 85.34 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 82.86;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 168.21.

    Az utolsó összecsapás 30 szeptember 2025 napján volt a Elan Chalon helyszínén, és 78:86 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Nanterre - ES Chalon

    67%
    20 Győzelmek
    30%
    9 Győzelmek
    31.01.26
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    88
    82
    33
    13
    17
    26
    14
    19
    24
    24
    30.09.25
    Pro A
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    78
    86
    16
    18
    18
    22
    27
    26
    17
    20
    27.04.25
    Pro A
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    107
    84
    24
    23
    24
    21
    28
    18
    31
    22
    27.10.24
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    91
    70
    20
    24
    21
    17
    30
    16
    20
    13
    20.04.24
    Pro A
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    89
    97
    25
    25
    12
    33
    26
    16
    26
    23
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Nanterre 92 Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Nanterre 92 lépett a pályára a 17 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 13 győzelmek, 4 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Nanterre 92 büszkélkedhet siker arány 76.47%, míg a vereség számla 23.53% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 172.35 pontot, átlagosan 89.41 pont per meccs, de elismeri, 82.94 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 91.13 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 82.5 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Nanterre 92

    31.10.26
    Pro A
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    98
    101
    31
    13
    25
    34
    18
    24
    24
    30
    GY
    27.10.26
    Champions League
    Sabah Baku
    Sabah Baku
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    87
    80
    23
    21
    26
    19
    20
    22
    18
    18
    V
    24.10.26
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Cholet Basket
    Cholet Basket
    86
    69
    23
    17
    21
    17
    22
    17
    20
    18
    GY
    17.10.26
    Pro A
    Sluc Nancy Basket
    Sluc Nancy Basket
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    80
    65
    19
    20
    27
    18
    19
    16
    15
    11
    V
    13.10.26
    Champions League
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    93
    65
    21
    17
    14
    13
    31
    15
    27
    20
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Elan Chalon Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Elan Chalon lépett a pályára a 17 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 9 győzelmek, 8 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Elan Chalon büszkélkedhet siker arány 52.94%, míg a vereség számla 47.06% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 170.71 pontot, átlagosan 84.65 pont per meccs, de elismeri, 86.06 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 86.78 meccsenként, átlagosan hiányzik 89.33 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Elan Chalon

    01.11.26
    Pro A
    Paris Basketball
    Paris Basketball
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    116
    112
    21
    26
    36
    32
    24
    23
    23
    23
    12
    8
    V
    28.10.26
    FIBA Europe Cup
    KB Bashkimi
    KB Bashkimi
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    66
    94
    18
    34
    18
    22
    7
    23
    23
    15
    GY
    24.10.26
    Pro A
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    SIG Strasbourg
    SIG Strasbourg
    106
    79
    28
    13
    22
    26
    31
    22
    25
    18
    GY
    20.10.26
    FIBA Europe Cup
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    Valmiera
    Valmiera
    109
    77
    31
    26
    26
    19
    28
    19
    24
    13
    GY
    17.10.26
    Pro A
    Cholet Basket
    Cholet Basket
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    77
    86
    23
    25
    27
    16
    16
    27
    11
    18
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 29;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 4; vendégek részéről (idegenben) - 9;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 43.66;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 21.59, míg a vendégek - 22.07.

    Első negyed statisztikák: Nanterre 92 (otthon) vs Elan Chalon (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 9;
    • győzelmek száma: 4 (50%) vs 7 (77.78%);
    • vereségek száma: 4 (50%) vs 2 (22.22%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 21.25 vs 24;
    • átlagos kapott pontok: 19.25 vs 22.22.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 6 vs 8;
    • vereségek száma: 3 vs 1;
    • döntetlenek száma: 1 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 44 (szerzett - 23.1, kapott - 20.9) vs 44 (szerzett - 23.6, kapott - 20.4).
    Trendek
    • Volt az első negyed összpontszáma több mint 43.5 pont a 6 utolsó 7 Elan Chalon idegenben mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    👉Tippek: 1. negyed, Total Felett 43,5 (szorzói: 1.83)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 29;
    • hazai csapat győzelmei - 19, vendég csapat győzelmei - 9.

    Statisztika: Nanterre 92 vs Elan Chalon

    • mérkőzések száma a tornán: 17 vs 17;
    • győzelmek száma: 13 (76.47%) vs 9 (52.94%);
    • vereségek száma: 4 (23.53%) vs 8 (47.06%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 7;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 8 vs 5;
    • vereségek száma: 2 vs 5;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
    Trendek
    • A Nanterre 92 nyert -7.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Elan Chalon (Basketball League Pro A).
    👉Tippek: Nanterre 92 Hendikep (-7,5) (szorzói: 1.83)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85.34, a vendég csapatnál - 82.86;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 168.21.

    Statisztika: Nanterre 92 vs Elan Chalon

    • átlagos összpontszám a tornán: 172.35 vs 170.71;
    • átlagos szerzett pontok: 89.41 vs 84.65;
    • átlagos kapott pontok: 82.94 vs 86.06;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 43.35 vs 42.76;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 44.65 vs 41.88;
    • Nanterre 92: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 91.13;
    • Elan Chalon: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 86.78;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 94.4 (otthon - 95.75) vs 85.8 (idegenben - 83.17).

    👉Tippek: Nanterre 92 Total pontok Felett (88,5) (szorzói: 1.87)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Nanterre 92 nyert -7.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Elan Chalon (Basketball League Pro A).

    Nanterre 92 Hendikep (-7,5)
    Tényező-120
    Közzétett: 2026.01.29., 17:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Nanterre 92 - Elan Chalon

    A Nanterre 92 megnyeri a második félidőt:
    jsf-nanterrea 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    jsf-nanterrea 11 utolsó 12 mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    jsf-nanterrea 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    2. félidő Nanterre 92 Győzelem
    -164
    A Nanterre 92 nyert:
    jsf-nanterrea 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    Nanterre 92 Győzelem (beleértve az OT-t is)
    Everygame
    -303
    A Elan Chalon megnyeri az első negyedet:
    es-chalonminden utolsó 7 mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    1. negyed Elan Chalon Győzelem
    +125
    A Nanterre 92 megnyeri az első félidőt:
    jsf-nanterreminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    1. félidő Nanterre 92 Győzelem
    -189
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Nanterre 92 - Elan Chalon Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVForma
    2.
    AS Monaco
    AS Monaco
    29227
    3.
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    30219
    4.
    ASVEL Lyon Villeurbanne
    ASVEL Lyon Villeurbanne
    302010
    8.
    SIG Strasbourg
    SIG Strasbourg
    301713
    9.
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    301614
    10.
    Sluc Nancy Basket
    Sluc Nancy Basket
    301317