Hornets vs Spurs Tippek 31 január 2026

    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    111
    106
    26
    35
    24
    26
    30
    17
    28
    31

    🔊 Egy másik szombati NBA alapszakasz mérkőzésen a Charlotte Hornets összecsap a San Antonio Spurs csapatával. A két csapat teljesítménye merőben eltérő: míg a hazaiak nem kerültek be még a play-in körbe sem keleten, addig a vendégek a nyugati konferencia második helyén állnak. Azonban ha a jelenlegi formát nézzük, a Hornets jobb formában van, hiszen az utóbbi öt mérkőzésüket megnyerték. Vajon Ball és társai képesek folytatni győzelmi sorozatukat egy ilyen erős ellenféllel szemben? Elemezzük a mérkőzést és adjunk egy jól megalapozott előrejelzést.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Charlotte Hornets és San Antonio Spurs csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 36;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 12 győzelem, a vendégek 24 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 99.19 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 105.64;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 204.83.

    Az utolsó összecsapás 15 március 2025 napján volt a Charlotte Hornets helyszínén, és 134:145 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Hornets - Spurs

    34%
    13 Győzelem
    66%
    25 Győzelem
    14.03.26
    NBA
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    115
    102
    31
    24
    28
    22
    32
    37
    24
    19
    31.01.26
    NBA
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    111
    106
    26
    30
    35
    17
    24
    28
    26
    31
    15.03.25
    NBA
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    134
    145
    26
    37
    29
    44
    40
    40
    39
    24
    08.02.25
    NBA
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    117
    116
    34
    22
    28
    28
    30
    31
    25
    35
    20.01.24
    NBA
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    124
    120
    34
    32
    32
    26
    31
    27
    27
    35
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Charlotte Hornets Csapat áttekintése

    A Charlotte Hornets csúcsformában van, öt győzelmet arattak zsinórban. Az elmúlt 10 mérkőzésükből 7-et megnyertek, és csak 3-szor szenvedtek vereséget, ami a teljesítményük stabilitását mutatja. Jelentős előrelépést értek el a támadójátékukban, januárban gyakran 120+ pontot szerezve.

    Az előző összecsapáson idegenben győzték le a Dallast (123:121). Knippel, Ball és Miller ismét remek teljesítményt nyújtottak, összesen 79 pontot szerezve. Ezek a srácok jelentik a franchise jövőjét, és ha sikerül köréjük minőségi szereplőket építeni, Charlotte már egy-két éven belül komoly zajt csaphat a ligában. Jelenleg az a cél, hogy bejussanak a Top 10-be, amelytől csak két győzelem választja el őket.

    A mérkőzés eredményei: Charlotte Hornets

    17.07.26
    NBA Summer League
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    Sacramento Kings
    Sacramento Kings
    90
    92
    19
    31
    31
    24
    21
    17
    19
    20
    L
    15.07.26
    NBA Summer League
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    Milwaukee Bucks
    Milwaukee Bucks
    91
    110
    18
    28
    19
    25
    27
    26
    27
    31
    L
    12.07.26
    NBA Summer League
    Boston Celtics
    Boston Celtics
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    87
    75
    17
    21
    25
    19
    21
    16
    24
    19
    L
    11.07.26
    NBA Summer League
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    New Orleans Pelicans
    New Orleans Pelicans
    91
    95
    33
    22
    23
    23
    20
    20
    15
    30
    L
    09.07.26
    NBA Summer League
    Orlando Magic
    Orlando Magic
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    74
    86
    21
    13
    22
    24
    15
    25
    16
    24
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    San Antonio Spurs Csapat áttekintése

    A San Antonio Spurs lenyűgöző eredményeket mutatnak a szezon kezdete óta, és magabiztosan foglalják el a tabella második helyét sikereiknek köszönhetően (32 győzelem). Azonban az utóbbi mérkőzések néhány gyengeséget tártak fel: a győzelmek és vereségek váltakozása érezhető instabilitást jelez.

    A formájuk (az utolsó 5 meccsből 3 győzelem) aggodalomra adhat okot Johnson edző számára. Minden remény abban van, hogy a franchise gyorsan alkalmazkodik a játékfeltételekhez, és erős támadósorral rendelkezik Fox és Wembanyama vezetésével. Nemrég fontos győzelmet arattak a Houston elleni derbin (111:99). Wemba mindkét térfélen dominált, 28 pontot és 16 lepattanót szerzett.

    A mérkőzés eredményei: San Antonio Spurs

    19.07.26
    NBA Summer League
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    Phoenix Suns
    Phoenix Suns
    86
    81
    23
    16
    16
    27
    22
    10
    25
    28
    N
    16.07.26
    NBA Summer League
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    Utah Jazz
    Utah Jazz
    94
    82
    24
    18
    22
    26
    30
    20
    18
    18
    N
    13.07.26
    NBA Summer League
    Milwaukee Bucks
    Milwaukee Bucks
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    80
    90
    10
    25
    15
    17
    22
    17
    33
    31
    N
    11.07.26
    NBA Summer League
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    New York Knicks
    New York Knicks
    70
    49
    16
    10
    23
    7
    13
    20
    18
    12
    N
    09.07.26
    NBA Summer League
    Atlanta Hawks
    Atlanta Hawks
    San Antonio Spurs
    San Antonio Spurs
    93
    66
    27
    15
    23
    17
    21
    19
    22
    15
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 36;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 11; vendégek részéről (idegenben) - 6;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 50.28;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 25.67, míg a vendégek - 24.61.

    Első negyed statisztikák: Charlotte Hornets (otthon) vs San Antonio Spurs (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 24 vs 26;
    • győzelmek száma: 11 (45.83%) vs 16 (61.54%);
    • vereségek száma: 10 (41.67%) vs 8 (30.77%);
    • döntetlenek száma: 3 (12.5%) vs 2 (7.69%).
    • átlagos szerzett pontok: 30.67 vs 31.65;
    • átlagos kapott pontok: 31.21 vs 28.77.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 7 vs 5;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 0 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 58.1 (szerzett - 30.4, kapott - 27.7) vs 56.5 (szerzett - 28.8, kapott - 27.7).
    Trendek
    • A Charlotte Hornets megnyeri az első negyedet a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a San Antonio Spurs (NBA).
    👉Tippek: 1. negyed Charlotte Hornets Győzelem

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 36;
    • Hazai győzelmek - 12, vendég győzelmek - 24.
    Trendek
    • A Charlotte Hornets nyert +4.5 pont hátránnyal a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a San Antonio Spurs (NBA).
    • A Charlotte Hornets nyert +4.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a San Antonio Spurs (NBA).
    • A Charlotte Hornets nyert +4.5 pont hátránnyal minden utolsó 5 mérkőzésén (NBA).
    👉Tippek: Charlotte Hornets Hendicapes (+4,5)(szorzói: 1.75)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 99.19, a vendég csapatnál - 105.64;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 204.83.

    Statisztika: Charlotte Hornets vs San Antonio Spurs

    • átlagos összpontszám a tornán: 232.02 vs 229.7;
    • átlagos szerzett pontok: 116.74 vs 117.83;
    • átlagos kapott pontok: 115.28 vs 111.87;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 59.06 vs 60.94;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 57.19 vs 56.42;
    • Charlotte Hornets: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 115.92;
    • San Antonio Spurs: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 116.96;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 116.5 (otthon - 112) vs 110.7 (idegenben - 107.33).
    👉Tippek: Total pontok Alatt (226,5)(szorzói: 1.72)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A közelgő mérkőzésen két eltérő játékmenet csap össze: a Hornets agresszív támadása a Spurs kiegyensúlyozottabb stílusával. Kemény küzdelem várható a pálya minden szegletében, különösen a hazaiak formájának csúcsán. A hazai csapat fiatal és lendületes vezetői képesek komoly nyomást gyakorolni a texasiak térfelén, és akár újabb győzelemhez is vezethetik Charlotte-ot. Ráadásul az előző három egymás elleni találkozót is megnyerték. Ennek ellenére szerkesztőségünk úgy döntött, hogy óvatosan fogad, és a Hornets győzelmére fogadunk +4.5 hendikeppel.

    Charlotte Hornets Hendicapes (+4,5)
    Közzétett: 2026.01.30., 19:10

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Charlotte Hornets - San Antonio Spurs

    A Charlotte Hornets megnyeri az első félidőt:
    charlotte-hornetssan-antonio-spursa 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a San Antonio Spurs (NBA).
    1. félidő Charlotte Hornets Győzelem
    +127
    A Charlotte Hornets nyert:
    charlotte-hornetssan-antonio-spursa 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a San Antonio Spurs (NBA).
    Charlotte Hornets Győzelem (beleértve az OT-t is)
    MyBookie
    +195
    A Charlotte Hornets megnyeri az első negyedet:
    charlotte-hornetssan-antonio-spursa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a San Antonio Spurs (NBA).
    1. negyed Charlotte Hornets Győzelem
    +122
    A San Antonio Spurs kevesebb mint 64.5 pontot szerez az első félidőben:
    charlotte-hornetssan-antonio-spursminden utolsó 18 idegenben mérkőzésén szemben a Charlotte Hornets (NBA).
    1. félidő, San Antonio Spurs Total pontok Alatt (64,5)
    -
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Charlotte Hornets - San Antonio Spurs Helyezés a táblázatban

    Group stage EASTC
    JNLFORMA
    1.
    New York Knicks
    New York Knicks
    431
    2.
    Miami Heat
    Miami Heat
    431
    3.
    Milwaukee Bucks
    Milwaukee Bucks
    422
    4.
    Charlotte Hornets
    Charlotte Hornets
    413
    5.
    Chicago Bulls
    Chicago Bulls
    413